Įkraunama...
Įkraunama...

Kotletai, šniceliai, zrazai

Rekomenduokite pačius skaniausius Šnicelius 4u.gif
Atsakyti
Kazkada pries 15 metu ragawau labai skaniu zrazu. Skonis ligsiol man islikes. Gal kas turit recepta zrazu sawo mamu ar mociuciu? Yra daug receptu,bet kiek gaminu,wis ne tokie gaunasi schmoll.gif
Atsakyti
kai jau nebeišmanai ką daryti griebiesi kotletų gamybos biggrin.gif

vakar sugalvojau įdėti garstyčių į kotletus nu žinokit skonis pasaka,tik taip ir darysiu kol neatrasiu ko nors naujo...geras kilas faršo kiaulienos,du šaukšteliai arbatiniai garstyčių,pakepiau morkas su svogūnais sudėjau,naminių kotletų prieskonių,druskos,česnako(nepagailėjau),kiaušiniai 3-4 išmaišiau....apvoliojau džiuvėsiuose ir ant nedidelės ugnies kepiau...šeimyna liko labai patenkinta

skanių kotletukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ocean Sun @ 2013 02 07, 07:33)
kai jau nebeišmanai ką daryti griebiesi kotletų gamybos biggrin.gif

vakar sugalvojau įdėti garstyčių į kotletus nu žinokit skonis pasaka,tik taip ir darysiu kol neatrasiu ko nors naujo...geras kilas faršo kiaulienos,du šaukšteliai arbatiniai garstyčių,pakepiau morkas su svogūnais sudėjau,naminių kotletų prieskonių,druskos,česnako(nepagailėjau),kiaušiniai 3-4 išmaišiau....apvoliojau džiuvėsiuose ir ant nedidelės ugnies kepiau...šeimyna liko labai patenkinta

skanių kotletukų smile.gif



tikrai skanūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adiaVT @ 2013 02 08, 18:44)
tikrai skanūs  thumbup.gif

smagu,kad patiko...kažkam ne naujiena gal tokie kotletukai,bet aš kai nemėgstu eksperimentuoti tai man atradimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ocean Sun: 08 vasario 2013 - 21:03
QUOTE(samanaa @ 2012 12 15, 22:02)
Kazkada pries 15 metu  ragawau labai skaniu zrazu. Skonis ligsiol man islikes. Gal kas turit recepta zrazu sawo mamu ar mociuciu? Yra daug receptu,bet kiek gaminu,wis ne tokie gaunasi schmoll.gif


as irgi gavau uzduoti, vyras uzsiprase zrazu, o mano seimoje niekas negamino , pati irgi niekad nevalgius blush2.gif padekite 4u.gif
Atsakyti
Kai vaikai pradejo eiti i darzeli, primine kokie skanus budavo darzelio kotletai ir man. Gal kas galit pasidalinti paslaptimi, kaip gaminami tie minksti, kvapnus darzelio kotletai?

Papildyta:
Pamėginsiu sukonkretinti klausimą, papasakodama, kaip aš darau kotletus.
Pagalvojau, kad gal turi didelės reikšmės produktų santykis ar dar kas nors...

Produktai:

- 1 vidutinė kepinta smulkiai pjaustyta svogūno galva ant sviesto arba aliejaus (taip atradau, kad skonis svogūno švelnesnis ir saldesnis būna)
- Faršas apie 300-400 g (dažniausiai dedu kiaulienos ir jautienos mišinį)
- Batono 3-4 riekelės, mirkytos piene arba mineraliniame vandenyje (man pasakojo, kad būtent mineralinis vanduo ir suteikia minkštumo). Gal daugiau batono reikėtų, kad būtų minkštesni kotletai?
- 1 šaukštas majonezo, nors ir be jo gerai gaunasi
- prieskoniai: druska, juodas maltas pipiras, kartais kalendros ar mairūno, skiltelė smulkinto česnako
- 1 plaktas kiaušinis ir džiūvėsėliai ar miltai apvoliojimui

Viską sumaišau, formuoju kotletukus, apvolioju ir dedu į jau karštą aliejų keptuvėje. Apkepu iš abiejų pusių, kad apskrustų, o paskui dar uždedu keptuvės dangtį ir ant mažiausios ugnies palaikau, kad pašustų kelias minutes. Gal reikėtų ilgiau? Arba kokiu nors būdu juos patroškinti?
Atsakyti
as tai manau, kad jie tokie minkstuciai buna, nes yra laikomi uzdengti puoduose, kad ilgiau neatvestu, ir taip jie tarsi pašunta... dar daug reikšmės turi padažas wink.gif
Atsakyti
Mano vaikai irgi girdavo, kad labai skanūs darželį kotletai ( o namuose jų labai nemėgdavo), kiek bandžiau receptų nė vienas nebuvo toks kaip darželį g.gif
Atsakyti
Aš nededu kiaušinio. Jis kietina. O visa kitą darau kaip ir Jūs tik apkepinus dar dedu patroškinti. Mum skaniau su padažu. O troškinu paprastai. Puode apkepinu morką su svogūnu, prieskoniais, pilu vandenuko ir kai jis verda sudedu kotletus. Uždengiu ir patroškinu bent dešimt minučių. Pabaigoje įdedu šaukštą grietinės. Jei norit tirštesnio padažo tada į grietinę reikia įmaišyti miltų šiek tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 16 liepos 2014 - 14:10
Aciu uz padazo pasiulyma, bandysiu patroskinti.
Atsakyti
Čia tai bent..darželio kotletukai minkšti.. kaip pasisekė tiems vaikučiams, kurie tokius valgė. Aš pati jau daug metų atgal dirbau darželyje.Kartą teko dirbt be šeimininkutės, tų kotletų liko, tai parsinešiau namo. Jie pravėsę buvo tokie kieti, kad net mano tėtis, kurs valgo viską, jų nenorėjo. Man vis tokia asociacija, kad valdiškas maistas nieko gero. Bet pvz arbata darželio būdavo tikrai skani, namie taip skaniai nepavykdavo išvirt. Esu skaičiusi, kad norint išsaugoti kotletuose mėsos sultingumą, reikia prieš apkepant pavolioti kiaušinio baltymo plakiny.Pabandykit, priduoda minkštumo. smile.gif
Atsakyti