Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos pažintys :)

Sveikos, na va kaip gaila o iš Šiaulių ir neatsirado vienišų norinčių susitikti ir pabendrauti mamyčių verysad.gif
Atsakyti
SVEIKUTE sunglasses2.gif sunglasses2.gif
MIELAI SUSIPAŽINČIAU BEJA PATI TI PAT ESU IŠ ALYTAUS TI BŪTŲ MALONU SUSIPAŽINTI blush2.gif angel.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Man 29 metai, auginu 1m 9men dukrele. Gyvenam Vilniuje. Draugiu su panasaus amziaus vaikais neturiu. I darzeli planuojam leisti nuo rugsejo. Noretusi iki to laiko siek tiek socializuoti vaika smile.gif Pasivaiksciojimai kieme nepadeda, nes dukryte nedrasi (kaip ir mama blush2.gif ). Stebi vaikucius is tolo, bet prieiti pabendrauti bijo. O pro langa ziuredama tik ir tiesia rankas i kiekviena praeinancia "lialia".
Gal cia atsiras mamyte ieskanti drauges sau ir kompanijos vaikui? Lauksiu AZ ax.gif
Atsakyti
sveikute galime pabendrauti bet as is alytaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fixi @ 2010 11 17, 16:39)
Sveikos smile.gif
Man 29 metai, auginu 1m 9men dukrele. Gyvenam Vilniuje. Draugiu su panasaus amziaus vaikais neturiu. I darzeli planuojam leisti nuo rugsejo. Noretusi iki to laiko siek tiek socializuoti vaika smile.gif Pasivaiksciojimai kieme nepadeda, nes dukryte nedrasi (kaip ir mama blush2.gif ). Stebi vaikucius is tolo, bet prieiti pabendrauti bijo. O pro langa ziuredama tik ir tiesia rankas i kiekviena praeinancia "lialia".
Gal cia atsiras mamyte ieskanti drauges sau ir kompanijos vaikui? Lauksiu AZ  ax.gif



žinot, kiek mūsų tokių mamyčių... tik mes kitoj temoj gyvenam smile.gif
mes čia http://www.supermama...?...5296&st=560
ir tikrai yra vilniečių.
Man 27m., turiu 2-jų metų sūnų. Su mielu noru susipažintume su jumis
4u.gif Vilnietės mamos šiandien turėjo susitikt pirmą karta su savo atžalom, deja nepavyko. Tad artimiausiu metu planuojam susibėgt. Jus (gal tu blush2.gif ) iš kokio rajono, gal kaimynės?
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 11 17, 17:13)
žinot, kiek mūsų tokių mamyčių... tik mes kitoj temoj gyvenam smile.gif 
mes čia http://www.supermama...?...5296&st=560
ir tikrai yra vilniečių.
Man 27m., turiu 2-jų metų sūnų. Su mielu noru susipažintume su jumis
4u.gif  Vilnietės mamos šiandien turėjo susitikt pirmą karta su savo atžalom, deja nepavyko. Tad artimiausiu metu planuojam susibėgt. Jus (gal tu  blush2.gif  ) iš kokio rajono, gal kaimynės?

Zinoma, "tu" biggrin.gif As netoli BIG'o gyvenu. Aciu, butinai paskaitysiu ta tema.
Atsakyti
Labutis, norėčiau ir aš prisijungti į supermama forumiečių būrį. Jau metai kai viena su sūneliu sėdžiu namie, nors vyras ir bedarbis, bet jo namie nė su žiburiu nerasi: tai žvejoja, tai kaimynuose darbuojas (juk reikia šeimai pinigėlių). O man iš pradžių su sūneliu dienelės taip greit prabėgdavo su sūneliu kad net nepastebėdavau, o dabar jau pradedu norėti išeit kurnors, pasižmonėt, pabendraut su bendramintėm. Tai va taip ir susiradau supermamų tinklapį. Tikiuosi smagaus bendravimo su jumis, Mamos ir ne tik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kisi1211 @ 2010 11 18, 13:00)
Labutis, norėčiau ir aš prisijungti į supermama forumiečių būrį.



Laba smile.gif na tai pasakok... Iš kur tu?
Atsakyti
Na aš iš pajūrio, tiksliau iš Šventosios. Čia gyvenu nei ilgai nei trumpai: 2 su trupučiu metų. Esu kilusi iš Šiaulių apskrities, studijavau Kaune. Dabar man 26m. bet gruodį jau sueis 28m. Esu laimingai ištekėjusi ir auginu metukų laiko sūnelį. Pomėgiai mano gana įvairūs, bet šiuo metu dažniausiai sau galiu leisti knygų skaitymą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kisi1211 @ 2010 11 18, 15:49)
Na aš iš pajūrio, tiksliau iš Šventosios. Čia gyvenu nei ilgai nei trumpai: 2 su trupučiu metų. Esu kilusi iš Šiaulių apskrities, studijavau Kaune. Dabar man 26m. bet gruodį jau sueis 28m. Esu laimingai ištekėjusi ir auginu metukų laiko sūnelį. Pomėgiai mano gana įvairūs, bet šiuo metu dažniausiai sau galiu leisti knygų skaitymą  biggrin.gif

sveika 4u.gif
aš esu iš KLp smile.gif jei negąsdina atstumas - būtų labai malonu susipažint pabendravimui per PC ir prie kavos puodelio 4u.gif
Atsakyti
na tarp jūsų tai ne atsatumas, aš va iš vilniaus, čia tai atstumas smile.gif pažiūrėkit kitas temas, ten yra klaipėdiečių, kurios ieško draugių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 11 19, 08:23)
na tarp jūsų tai ne atsatumas, aš va iš vilniaus, čia tai atstumas smile.gif pažiūrėkit kitas temas, ten yra klaipėdiečių, kurios ieško draugių  4u.gif

smile.gif
o kokios temos? aš kelias mačiau, bet gal dar kažką praleidau blush2.gif
Atsakyti