Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

o as irgi negaliu miegot toj vilnonej patalynej nei neapvilktoj, nei uzvilktoj... man grauzia pr psio
Atsakyti
Sveikos,
Gavau dovanu "Eatscon" firmos dvi pagalves ir paklode. Pagalves mums su vyru buvo per dideles, tai teko jas praardzius nuimti puse to kamsalo!!! Buvau LABAI nustebusi - kad viduje paparasto parolono gabaliukai!!!! mad.gif Uz ka tokia kaina??? g.gif O ta paklode mes naudojame kaip uzklota, kadangi musu tokia spec.lova, kad ta paklode niekaip neuzsideda. O kaip uzklotas visai nieko.
Malonu miegoti tokioje patalyneje, tik jau kaina tai nereali!!!!!!!!
Kaip sakoma "dovanotam arkliui i dantis neziurima" biggrin.gif wink.gif
Pagalves tai imanoma namuose skalbiankeje isskalbti, o va uzkloto - tai nei kaip isskalbti, nei kur dziovinti. O manau skalbykloje kaina bus nereali g.gif g.gif
Atsakyti
Na prisidesiu ir as prie Jusu wink.gif
Mano mama irgi uzkibo ant Bauer reklamos, nusipirko puodus ir patalyne, na tie puodai kainuoja be proto, o kokybe tai tokia pati kaip man kad pirko "Metalo amziuj", irgi labai liuks verda, o po patalyne miegoti tikrai liuks, silta, ir kad ji vilko i patalus tai nelabai pastebejau kad veltusi, bet pirko ji pries kokius 5 metus,

O as nusipirkau Kaune Mickeviciaus g. nezinau kaip ta firma vadinasi, ten irgi prekiauja patalyne, pledais, chalatais, irgi viskas is vilnos, ir pirkom mes patalynes komplekta, tik jis ivilktas i medvilne, tai vidus vilna o virsus medvilne, tai galiu pasakyti ka dmiegoti thumbup.gif , nes isivaizduokit kad vasara kai anksciau miegodavom po ranksluosciu, dabar net nebuvo per karsta miegoti po kaldra, net ranksluoscio neprisireike, tongue.gif
Taip kad o sumokejom kaldra 2x2, dvi pagalves apie 400Lt, todel tikrai neverta pirkti jokiu Bauer ar Eastcon, na nebent negaila pinigu paaukoti reklamai. sad.gif

Dar vienas geras daiktas yra elektrine krosnele, mama pirko Eastcon, ir mokejo nemazai, o as maciau Senukuose yra tokios pacios tik firma kita, ir kainuoja apie 300-400 Lt, na ten iskepta mesa, vistiena super. Nes kepa viskas orui puciant. tongue.gif
Tikrai super,
galiu rekomenduoti, svarbiausiai jei galeciau padegustuoti, tada tai tikrai matosi skirtumas, nereiketu man jokios orkaites.
Atsakyti
"Bauer" pirmiausia isigijo mama puodus.Pasidalinome.Pries Naujus metus pranese,kad dalyvaudami ju loterijoj isloseme dviguba antklode-pleda(susiuta du sluoksniai:vienas apatinis-baltas,virsutinis-su piesiniu.Sis atsikliuvo pas mus.Is pradziu grauze,bet greitai praejo.Smagu budavo po juo miegoti,nes silta silta.Sunus vis atlekdavo pagulet.Kitais metais padevetuose radau graziai atrodancia patalyne(paklode ir uzsiklot(taip pat dvigubas)uz 90Lt).Labai patenkintas.Pernai ir as isigijau paklode(pirkau dviguba,kurios viena puse isardzius pasidarytu ant pusantrines lovos..taciau manaisis nepageidavo,nes jam pastoviai silta).Orams atsalus jau teks traukti.Taip pat turiu slepetes,stora liemene(sios firmos)-dziaugiuosi.Ziema isnesu ant sniego.Vasara plaunu vonioj.I masina niekaip nesutalpinciau 2x2,o ir dvisluoksnio.Na,tokio plovimas nera lengvas,bet nuo jo sklindanti siluma saltais orais leidzia pamirsti laikinus sunkumus.
Atsakyti
tai visgi skalbti galima ?
Atsakyti
QUOTE (Krisss @ 2004 09 21, 17:27)
Na prisidesiu ir as prie Jusu wink.gif
Mano mama irgi uzkibo ant Bauer reklamos, nusipirko puodus ir patalyne, na tie puodai kainuoja be proto, o kokybe tai tokia pati kaip man kad pirko "Metalo amziuj", irgi labai liuks verda, o po patalyne miegoti tikrai liuks, silta, ir kad ji vilko i patalus tai nelabai pastebejau kad veltusi, bet pirko ji pries kokius 5 metus,

O as nusipirkau Kaune Mickeviciaus g. nezinau kaip ta firma vadinasi, ten irgi prekiauja patalyne, pledais, chalatais, irgi viskas is vilnos, ir pirkom mes patalynes komplekta, tik jis ivilktas i medvilne, tai vidus vilna o virsus medvilne, tai galiu pasakyti ka dmiegoti thumbup.gif , nes isivaizduokit kad vasara kai anksciau miegodavom po ranksluosciu, dabar net nebuvo per karsta miegoti po kaldra, net ranksluoscio neprisireike, tongue.gif
Taip kad o sumokejom kaldra 2x2, dvi pagalves apie 400Lt, todel tikrai neverta pirkti jokiu Bauer ar Eastcon, na nebent negaila pinigu paaukoti reklamai. sad.gif

Dar vienas geras daiktas yra elektrine krosnele, mama pirko Eastcon, ir mokejo nemazai, o as maciau Senukuose yra tokios pacios tik firma kita, ir kainuoja apie 300-400 Lt, na ten iskepta mesa, vistiena super. Nes kepa viskas orui puciant. tongue.gif
Tikrai super,
galiu rekomenduoti, svarbiausiai jei galeciau padegustuoti, tada tai tikrai matosi skirtumas, nereiketu man jokios orkaites.

....as apie ta krosnele irgi girdejau labai geru atsiliepimu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,nors ir ne apie "Bauer" cia biggrin.gif
Atsakyti
Turim ir mes tokios patalynes komplekta, tiksliau mano tevai turi, o mes su vyru tik tas pagalves dvi. Tai man zinokit nerealiai geri daiktai!!! thumbup.gif Miegu ant tos pagalves gal 6 metus ir ziauriai blogai issimiegu pavyzdziui sveciuose, ar dar kur nors kur nera mano pagalves rolleyes.gif Nu tikrai labai geras daiktas. O mano mama miega ant tos Bauer paklodes, aisku ant virsau uzsiklojusi paprasta paklode, kad negriauztu. Tai sake ziema niekada nebuna salta, nes labai sildo. Vat laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramuniukas: 23 rugsėjo 2004 - 17:20
As tai miegu pagal ju rekomendacijas-neapvilkta.Grauzia tik pirmas dienas.Tas "grauzimas" taip pat turi prasme-gerina kraujo apytaka,kurios deka kuna susyla.Jei patalyne nera dviguba ir dvigulei lovai,netokia beda ir isplauti.Ne karta tai esu dariusi.Tik reikia neplauti siltam vandeny-tik drungnam,nereikia gniauzyti,tik svelniai nuspausti.Nesistengti isgrezti,tik svelniai nuspausti ir pakabinti.Pradzioj as kabinu zemai,nes sunku auksciau pakelti,o ir stipriai vanduo bega.Veliau galus nuspaudau ir pakeliu aukstyn.Jei atsals dar daugiau-teks ja "issitraukti ir istraukti vaikui".
Atsakyti
Prieš keletą metų pirkau EASTCON patalynę. Tai irgi natūralios vilnos patalynė. Na, kaina tai nereali, nes iš viso komplekto naudoju tik pagalves. Jos tai man patinka. Bet už jas mokėti tooookius pinigus - tikra beprotybė. Antkoldė per šilta, be to, kažkaip nepriglunda, paklotas dvigulei lovai netinka, ji patiesiu tik į svečius atvažiavusiai mamai. Paklotą skalbiau šampūnu vonioj, tad didelių problemų nebuvo. Dabar vargu ar bepirkčiau...
Atsakyti
QUOTE (xxxsaulyte @ 2004 09 20, 10:48)
Sveikos,
Gavau dovanu "Eatscon" firmos dvi pagalves ir paklode. Pagalves mums su vyru buvo per dideles, tai teko jas praardzius nuimti puse to kamsalo!!! Buvau LABAI nustebusi - kad viduje paparasto parolono gabaliukai!!!! mad.gif Uz ka tokia kaina??? g.gif O ta paklode mes naudojame kaip uzklota, kadangi musu tokia spec.lova, kad ta paklode niekaip neuzsideda. O kaip uzklotas visai nieko.
Malonu miegoti tokioje patalyneje, tik jau kaina tai nereali!!!!!!!!
Kaip sakoma "dovanotam arkliui i dantis neziurima" biggrin.gif wink.gif
Pagalves tai imanoma namuose skalbiankeje isskalbti, o va uzkloto - tai nei kaip isskalbti, nei kur dziovinti. O manau skalbykloje kaina bus nereali g.gif g.gif

bet, kad ten nurodyta, kad skalbiankeje skalbti negalima ar as kazka ne taip supratau ? man butu idealu skalbti skalbiankeje, tik noriu isitikinti ar galima. bandet kasnors ?
Atsakyti
Mes naudojames Eastcon pataline apie 8-9 men. Atsidziaugti negalim. Ir kai salta buvo, ir vasara thumbup.gif visas komplektas buvo naudojamas. Nepatogumas buvo pirma nakti, siek tiek peraukstos pagalves ir sunkoka kaldra (nusipirkom dvigule), kaina kosmine, bet ir malonumas ilysti i siltus patalus salta vakara irgi kosminis. rolleyes.gif
Tuomet kai sprendem pirkt ar nepirkt Merkio niekur neradom patalines tad apsisprendem del eastcon. Savo dvigules patalines neikisiu i jokia skalbimo masina, nei i vonia, reiketu baseino rolleyes.gif , taciau kai pirkom, sake kad yra Bauer valykla siai patalinei, gal zinot kur? Lauksiu ziemos kad bent jau ant sniego ja isdulkinti galeciau (blush-anim-cl.gif keistai skamba laugh.gif )
Jeigu nebutu tokia brangi ir vaikui pirkciau, nes mazoji kaip tik istaiko minute kai nori prigult is karto lenda i musu lova. Pataline apvilkom, pardavejas tvirtino kad ivilkus i naturalios medziagos uzvalkalus pataline savo savybiu nepraranda (gydomuju, ir t.t.) rolleyes.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai Bauer patalynės nemėgstu, nesmagi man jinai. Ova tėvai prieš gal 5 metus nusipirko ir po nieku kitu miegot nuo to laiko nenori biggrin.gif Skonio reikalas
Atsakyti