Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(Vikciukee @ 2013 01 16, 09:18)
pas mus isveja, bent sake nenest nes jauciames kaltos kai tenka mamoms eit atgal su visais tortais  ax.gif



nu bet tai ir mamos... tai ką, jos nežino tvarkos, ar joms jau tiap giliai dzin visos tvarkos.... aš dar pasitikslinau prieš gimtadienį pas auklėtoją, kas ir kaip....
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 16, 09:50)
nu bet tai ir mamos... tai ką, jos nežino tvarkos, ar joms jau tiap giliai dzin visos tvarkos.... aš dar pasitikslinau prieš gimtadienį pas auklėtoją, kas ir kaip....

drinks_cheers.gif oi kiek yra tokių tėvų, kuriems nesvarbu niekas doh.gif
Liuks auklėtojos , kurios nebijo pasakyt ir nepriima pirktinių tortų, jei jau negalima thumbup.gif

Pas mus apskritai švenčia be jokių vaišių, nes sako ne visi išgali vaišes surengt... aišku ir auklėtojoms paprasčiau turbūt, kita vertus ir man atkrito vienas rūpestis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 15, 13:14)
labai šauniia ir gražiai mamytė suorganizavo thumbup.gif

o pas darželyje neliedžia nešti pirktinių tortų, nors.... dbr kai buvo dukros gimtadienis ir tuo pačiu kitos mergytės, aš kepiau naminį keksą ir dar šį bei tą, o kita mergytė atsinešė šokoladinį pirktinį tortą.... na tai , ką auklėtojos gi neišvarys mamytės su tuoms tortu... kas kaip nori, kaip kam išeina ax.gif


Aš pati pagamindavau visad, aišku ne super-duper mandras ir gražus blush2.gif tas tortas, bet bent žinai, ką valgai smile.gif Kartą man rodos nešė dukra pirktinį, aišku ne iš PC schmoll.gif , bet tai jau gal buvo paruošiamojoj grupėj g.gif
Atsakyti
Mūsų darželyje neleidžia visai tortų su visokiais kremais. Todėl dažnai tėveliai atneša keksiukų ar sausainių, sulčių
Atsakyti
Sveikutes, labai noriu sukurti nauja tema, kai si pasibaigs, padariau mini konspekta sios temos, kuri idesiu i naujos temos pirma puslapi, manau bus gera pagaba skubancioms ax.gif

Prasau niekas nekurkite naujos temos, kas diena uzsuku i sia tema biggrin.gif be namu neliksime mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 01 16, 23:49)
Sveikutes, labai noriu sukurti nauja tema, kai si pasibaigs, padariau mini konspekta sios temos, kuri idesiu i naujos temos pirma puslapi, manau bus gera pagaba skubancioms  ax.gif

Prasau niekas nekurkite naujos temos, kas diena uzsuku i sia tema  biggrin.gif be namu neliksime  mirksiukas.gif

Oj kaip praverstu konspektukas 4u.gif
Atsakyti
sveiki,

oi egzotikaa, kokia tu šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o tu kartais neturi savo idėjų blogo? būtų labai pravartu thumbup.gif prisijungčiau 4u.gif


tai dbr galvoju, ar man nuotraukytes kelti čia ir damušti temą biggrin.gif , ar naujos temos pradžią papuošti? biggrin.gif

tik įmesk , egzotikaa, dar prieš baigiantis šiai temai, naujosios nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Oi egzotika super idėja.

Sidrulka gal palaukt kitos temos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 01 17, 13:09)
Oi egzotika super idėja.

Sidrulka gal palaukt kitos temos wink.gif



a taip ir nusprendžiau thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
NAUJA TEMA cia
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti