Įkraunama...
Įkraunama...

Liaudiški receptai

QUOTE(mirksiuke @ 2008 02 24, 08:17)
rugpeni reikia davest iki virimo,perkošt per seteli(bet kad nebutu sausa,)idet i merliuka,ir det nant gerkles.apviniot šaliku,arba kokiu skudureliu.laikit kokias 2 valandas.padeda nuo anginos ir raudonos gerkles. thumbup.gif tik reikia statit kada temperaturos nera,(numušus,jei ji yra)darit rekia 2 ,3 kartus per diena.nerealei padeda.
tik reikia nelabai nukošt,tas šlapumas pats pagrindas,bet ir kad nevarvetu 4u.gif
na va prirašiau blush2.gif

Aciu labai blush2.gif pabandysiu kita kart,nes dabar jai negerklyte ,o kartas nuo karto pakosti,tai net nzn ar pradet vaistukus girdyti.Tiesiog pasildom vakare kojas,uzdedu lapuku garstyciu,arbatos g.gif bandysim be vaistuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 02 25, 00:00)
Aciu labai blush2.gif pabandysiu kita kart,nes dabar jai negerklyte ,o kartas nuo karto pakosti,tai net nzn ar pradet vaistukus girdyti.Tiesiog pasildom vakare kojas,uzdedu lapuku garstyciu,arbatos g.gif bandysim be vaistuku g.gif


maniškis jei pradeda koset,tai tik nuo slogos.tada reikia sloga gydit.jei ji tik pakosti ,gal pas jus buvo sloga,ir išeina likučiai blush2.gif neblogai čiobreliu arbata,jei turit.sekmes sveikt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirksiuke: 24 vasario 2008 - 22:46
QUOTE(mirksiuke @ 2008 02 24, 21:45)
maniškis jei pradeda koset,tai tik nuo slogos.tada reikia sloga gydit.jei ji tik pakosti ,gal pas jus buvo sloga,ir išeina likučiai blush2.gif neblogai čiobreliu arbata,jei turit.sekmes sveikt 4u.gif

nu nebuvo slogytes,tik ciauduliavo,bet maciau penktadieni paraudusia gerklyte,tai gal nuo to gizena blush2.gif g.gif arbatu ,tai ji negeria,tik avieciu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 02 25, 01:55)
nu nebuvo slogytes,tik ciauduliavo,bet maciau penktadieni paraudusia gerklyte,tai gal nuo to gizena blush2.gif  g.gif arbatu ,tai ji negeria,tik avieciu schmoll.gif

Gal namuose oras per sausas g.gif Dek skudurus ant radiatoriu.
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 02 25, 08:27)
Gal namuose oras per sausas g.gif Dek skudurus ant radiatoriu.

tai,kad apkrauta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 02 25, 02:55)
nu nebuvo slogytes,tik ciauduliavo,bet maciau penktadieni paraudusia gerklyte,tai gal nuo to gizena blush2.gif  g.gif arbatu ,tai ji negeria,tik avieciu schmoll.gif


aš darau su medum ir citrina.gaunasi labai skaniai 4u.gif .gal jusiške taip gertu
Atsakyti
QUOTE(mirksiuke @ 2008 02 25, 19:36)
aš darau su medum ir citrina.gaunasi labai skaniai 4u.gif .gal jusiške taip gertu

viska bande,bet ji aplamai arbatu nemegeja,medu duodu su pienu as doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 02 26, 00:52)
viska bande,bet ji aplamai arbatu nemegeja,medu duodu su pienu as doh.gif


aišku.tada sunkiau.kaškur forume skaišiau kad gerai nuo kosulio imbieras su medum atrodo taip,nepamenu
Atsakyti
QUOTE(mirksiuke @ 2008 02 26, 09:55)
aišku.tada sunkiau.kaškur forume skaišiau kad gerai nuo kosulio imbieras su medum atrodo taip,nepamenu

As maziui duodu imbiera cukruje (arbatinese buna). Jis taaaip ji megsta. Suauge daugelis kratosi nes jis astrus o va maziui patinka unsure.gif
Atsakyti
MIRKSIUKE,o rūgpienis tinka betkoks iš parduotuvės,ar tik naminis?Jei tiks parduotuvinis tai tada super. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2008 02 26, 12:50)
MIRKSIUKE,o rūgpienis tinka betkoks  iš parduotuvės,ar tik naminis?Jei tiks parduotuvinis tai tada super. 4u.gif


tinka ir parduotuvinis 4u.gif aš ji visada nauduoju
Papildyta:
QUOTE(astukas @ 2008 02 26, 11:41)
As maziui duodu imbiera cukruje (arbatinese buna). Jis taaaip ji megsta. Suauge daugelis kratosi nes jis astrus o va maziui patinka unsure.gif


man patare vaikui imbiera imunitetui stiprint.pabandisiu.o kokiose arbatinese? ir kaip jis atrodo?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirksiuke @ 2008 02 26, 15:34)
man patare vaikui imbiera imunitetui stiprint.pabandisiu.o kokiose arbatinese? ir kaip jis atrodo?? 4u.gif

Tai tos arbatines kur sveriama arbata ir kava pardavineja. Pigiau esu pirkusi sveiko maisto parduotuveje (cia jau kiekvienas miestas zino savo viecikes). Tik daug nepirk o tai vdrug niekas nenores blink.gif Jis buna nedideliais kubeliais ir pacukruotas. Paklausi ir pasakys.
Atsakyti