Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

QUOTE(Murinka @ 2012 01 07, 11:20)
Na, pagaliau siandien tyrimai pagerejo, tai turiu vilties, kad greit operuos  bigsmile.gif  Nusibodo toj ligoninej vartytis .. Nors is kitos puses nuo treciadienio nieko valgyt neduoda, tik laselines, tai itariu, kad keli kg nuo sonu tikrai nutirpo  thumbup.gif  Taip, kad nera to blogo, kas neiseitu i gera  4u.gif

palyginus su tuo ka rasei, akmenuku su tulzimi pasalinimas bus paprasciausia ir maziausiai nemaloni procedura smile.gif tikiuosi kuo greiciau pasalins ir per daug ligonineje neuzlaikys, namuose visi sveikstame greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editiana @ 2012 01 07, 13:10)
palyginus su tuo ka rasei, akmenuku su tulzimi pasalinimas bus paprasciausia ir maziausiai nemaloni procedura smile.gif tikiuosi kuo greiciau pasalins ir per daug ligonineje neuzlaikys, namuose visi sveikstame greiciau smile.gif



Sakykit, o kaip su svoriu kilnojimu po operacijos??? ar ilgai negalima kelti? Mano mergytei 7 men., vyras isvaziuoja, tai liksiu viena namie ir labai bijau, kad kelti sunkiai tai negalesiu ... doh.gif Tik idomu kiek laiko? Gal yra kokie dirzai ar korsetai tam reikalui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2012 01 07, 20:15)
Sakykit, o kaip su svoriu kilnojimu po operacijos??? ar ilgai negalima kelti? Mano mergytei 7 men., vyras isvaziuoja, tai liksiu viena namie ir labai bijau, kad kelti sunkiai tai negalesiu ...  doh.gif  Tik idomu kiek laiko? Gal yra kokie dirzai ar korsetai tam reikalui?  g.gif

apie dirzus korsetus nieko negirdejau, pati stengiausi pora savaiciu nekilnoti sunkiau 5 kg, siandien pakeliau metuku mergaite, tai pajutau siuliu vieta, bet neskaudejo tik tempima pajutau. rekomenduojama menesi laiko intensyvia sportine veikla neuzsiimineti (speju del pilvo raumenu ir vidaus organu suaugimo). butinai chirurgo po operacijos paklausinek visko, siulau pasideti uzrasu knygute ir rasikli salia, kad bet kada uzsirasytum kokie klausimai kiltu (pina narkoze trumpalaike atminti, bent jau man pradzioje susilpnino smile.gif )
manau tikrai bus kazkoks sprendimas smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
treciadieni nuejau pas gydytoja del spaudimo/skausmo po desiniuoju sonkauliu kuri jau ilgokai jauciau.ismaige pilva ir sake kad greiciausiai tulzies akmenlige.echoskopija vasario 17 doh.gif po ismaigymo pradejo stipriau skaudet kazkaip o vakar uzkilo temperatura ir pradejo po abiem sonkauliais skaudet,pykina ir panasiai... issikvieciau greitaja.ligoninej chirurgas matesi norejo kuo greiciau atsikratyti ir pasake kad jam primena labiau radikulita blink.gif sakau tai nuo ko temperatura,pykinimas, pilvo skaumas? sako gal ryt sloga prasides o pilva nuo nugaros matyt skauda. pasiule laseline pastatyt...zodziu guliu 2 para namie nezinodama kas yra ir laukiu rytojaus kai poliklinikos dirbs...ar kam nors panasu mano aprasyti simptomai i akmenlige? jau prisigasdinau kad man uzdegimas koks prasidejo... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trinity_: 08 sausio 2012 - 18:41
QUOTE(trinity_ @ 2012 01 08, 18:40)
Sveikos 4u.gif
treciadieni nuejau pas gydytoja del spaudimo/skausmo po desiniuoju sonkauliu kuri jau ilgokai jauciau.ismaige pilva ir sake kad greiciausiai tulzies akmenlige.echoskopija vasario 17 doh.gif  po ismaigymo pradejo stipriau skaudet kazkaip o vakar uzkilo temperatura ir pradejo po abiem sonkauliais skaudet,pykina ir panasiai... issikvieciau greitaja.ligoninej chirurgas matesi norejo kuo greiciau atsikratyti ir pasake kad jam primena labiau radikulita  blink.gif  sakau tai nuo ko temperatura,pykinimas, pilvo skaumas? sako gal ryt sloga prasides o pilva nuo nugaros matyt skauda. pasiule laseline pastatyt...zodziu guliu 2 para namie nezinodama kas yra ir laukiu rytojaus kai poliklinikos dirbs...ar kam nors panasu mano aprasyti simptomai i akmenlige? jau prisigasdinau kad man uzdegimas koks prasidejo... unsure.gif

ziaurus skausmai grynai pilvo viduryje po sonkauliais toj duobuteje prasidedavo, tiks tiprus nuskausminamieji padedavo, ir pykindavo ir keturiom atrodo imsiu vaiksciot, va taip budavo- aiskiu linkiu kad nebutu tulzies pusles akmenys, bet jei vis tik jie tai linkiu kad nebutu uzkimse lataku ir greit padarytu operacija (man ja gruozio 28 dare, 29 namuociuose jau buvau) jauciuosi dabar puikiai, jokiu pasaliniu poveikiu wink.gif
dideliausios sekmes, svarbu nesinervink, nes nuo streso dar temperatura kils ir spazmai uzeis. svarbiausia kad vidaus organu echoskopija padarytu, siaip gali buti kad net ne akmenys o dariniai tulzyje, ju net operuoti nereikia smile.gif stiprybes ir gerai issimiegok, miegas viska gydo ir nuramina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editiana @ 2012 01 08, 19:43)
ziaurus skausmai grynai pilvo viduryje po sonkauliais toj duobuteje prasidedavo, tiks tiprus nuskausminamieji padedavo, ir pykindavo ir keturiom atrodo imsiu vaiksciot, va taip budavo- aiskiu linkiu kad nebutu tulzies pusles akmenys, bet jei vis tik jie tai linkiu kad nebutu uzkimse lataku ir greit padarytu operacija (man ja gruozio 28 dare, 29 namuociuose jau buvau) jauciuosi dabar puikiai, jokiu pasaliniu poveikiu wink.gif
dideliausios sekmes, svarbu nesinervink, nes nuo streso dar temperatura kils ir spazmai uzeis. svarbiausia kad vidaus organu echoskopija padarytu, siaip gali buti kad net ne akmenys o dariniai tulzyje, ju net operuoti nereikia smile.gif stiprybes ir gerai issimiegok, miegas viska gydo ir nuramina smile.gif


Aciu uz palaikyma ir informacija 4u.gif bandysiu ryt poryt susiorganizuot echoskopija ir ziuresim koks cia velnias man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2012 01 03, 20:06)
Dekui uz patarima  4u.gif  Katik susiorganizavau siuntima, drauges sesuo gydytoja, tai sake parasys, kad moket nereiketu, tik geriau siule 2 ligonine. Tai ryt jau ir pradesiu uzsiimt situo reikalu. Kuo greiciau - tuo geriau smile.gif nes operacijos tai as nebijau, mano mamai dare, tik ne Kaune. Tai ji vis man primena, kad nera ko laukt .. O as vis ne tai, kad is baimes, o is laiko stokos neprisiruosiu. Nes vistiek reikia susiruost per tuos gydytojus pereit, o man tai kancia didziausia ... nemegstu ziauriai sirgt ir visu kliniku - polikliniku  doh.gif


pasirodo viena bendrazyge sutikau, kuri antroj operuosis, idomu kada nes ir as planuoju vasario pradzioje gultis operacijai, tai gal po savaites reikes pradeti tyrimus visus, tai idomu parasykit kada kaip seksis, ir ar ten ilgos eiles buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2012 01 09, 00:23)
pasirodo viena bendrazyge sutikau, kuri antroj operuosis, idomu kada nes ir as planuoju vasario pradzioje gultis operacijai, tai gal po savaites reikes pradeti tyrimus visus,  tai idomu parasykit kada kaip seksis, ir ar ten ilgos eiles buna 4u.gif

labai jus visas mergaites kurios laukia operacijos arba tyrimu ir kurias kankina ziauri nezinomybe ar laukimo nerimas, baime palaikau, mane pacia labai palaike taciau niekad negalvojau kiek sunku bus viso to (tyrimu, operacijos) laukt. tad mergaites linkiu kad laukimas nebutu sunkus ir greiciau susitvarkytu sveikateles. 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma, as tai dar ir labai bijau, bent kolkas .... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2012 01 09, 00:23)
pasirodo viena bendrazyge sutikau, kuri antroj operuosis, idomu kada nes ir as planuoju vasario pradzioje gultis operacijai, tai gal po savaites reikes pradeti tyrimus visus,  tai idomu parasykit kada kaip seksis, ir ar ten ilgos eiles buna 4u.gif


Tai, kad man laukt nereikejo ... Nes latakas jau uzsikimses buvo, tai iskart pagulde, nes nebuvo jau kada laukt .. Bet siaip tai palatos, sakyciau, apytustes, tai nemanau, kad eiles ilgos .. As 3 dienas viena trivietej palatoj pragulejau, ir koridorium einant kitose palatose matosi, kad nera perpildytos. O siaip, kol gulejau (ryt bus savaite, bet jau tikiuos isleis mane), tai 3 moteriskes su tulzies akmenlige isoperavo. Viena diena operacija, kita paguli, o sekancios ryta namo isleidzia, jei viskas gerai smile.gif Taip, kad manau, jog ilgai tikrai nereikes laukti smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na va ir as issityriau.tai jau 100% prie jusu prisijungiu tik kad chirurgas sake kad bedos ner ir operacija nebutina.bandysiu dar naturaliais budais prasivalyt smile.gif tik vat dabar nezinia nuo ko man pilvo skausmai doh.gif padare nuodugnius tyrimus tai rado dar skrandzio isavrza bet sake nuo to skaudet negali taip kaip man skauda... doh.gif per tris ligonines siandie pervariau doh.gif
Atsakyti
Na, as pagaliau namie yahoo.gif
Taigi trumpai apie operacija .. is kurios, tiesa, sakant nelabai ka ir atsimenu smile.gif Bet truko, sake apie valanda smile.gif Siaip po operacijos, po kokiu keliu valandu jau keliaus ir bandziau eiti thumbup.gif Pjuvio vietose kiek paskaudena, bet tikrai nieko baisaus .. istikruju man labiau skaudejo nuo operacijos metu prileisto oro - toks jausmas, kad pilvo presa skauda ir ties raktikauliu labai jautesi smile.gif Bet visa tai tikrai yra NIEKIS, palyginus, ka teko istverti pries tai. Kol gulejau ligoninej, tai mano palatoj 3 moteriskes isoperavo su tulzies akmenlige, konvejeriu ten eina operacijos, ir visoms viskas baigesi gerai thumbup.gif Taip, kad pacios operacijos tikrai nereikia bijoti 4u.gif Pries operacija suleido dar kazkokiu vaistuku raminamu, nors ir sakiau, kad nereikia, bet paskui pagalvojau, kad nepakenke visgi .. nes operacinej vistiek kol ten viska suruosia, jausmas ne ismaloniuju. Taip, kad bijancias, tikrai nuramins bigsmile.gif
Gulejau as 2 ligoninej Kaune, i vokeli niekam nieko nedaviau - nei gydytojui, nei anesteziologui. Nepaisant to, viskas praejo puikiai, po narkozes nei galva skaudejo, nei pykino, nei siaip kokiu padariniu jautesi thumbup.gif Kas labai patiko tenai, tai seseles, nu tikrai labai malonios, ir priziuri ir vaistu nepagaili, jei skauda. Ateina net nekvieciamos paziuret. Joms tai tikrai labai didelis ačiū flirt.gif notworthy.gif Priežiūra tikrai likau patenkinta 4u.gif
Kol kas valgau visokias dietines sriubytes ir kosytes, bet jokiu neigiamu padariniu nepastebejau smile.gif Kadangi pries tai 5 dienas laike be maisto, tai bijau dar ka rimto uzsivalgyt, bet manau, kad kita savaitele jau bandysiu ka nors "rimtesnio" suvalgyt ir ziuresiu kas bus g.gif
Taip, kad mergaites, kurios bijot, tikrai nebijokit, viskas bus thumbup.gif
Atsakyti