Įkraunama...
Įkraunama...

Netaisyklingas sąkandis

taip, ir man teko pastebeti Simonos "stalciu"... bet, matyt, del to ji visiskai nekompleksuoja...svarbu, jai gerai:)
Atsakyti
Taip. Imanoma uzdaryti "ta stalciu". Tai paprastai atliekama breketu pagalba. Sunkiais atvejais pries tai reikia chirurgines intervencijos (tam tikros apatinio zandikaulio dalies pasalinimo)
Atsakyti
Sunui tik 20 men, bet matau, kad jam jau dabar pradeda formuotis blogas sakandis. As pati ir mano mama turim problemu del virsutinio zandikaulio priekiniu dantu (per daug i prieki iseje). Sunus ciulpia miego metu nyksti, del to pradejau nuolat stebet jo sakandi (pirsto ciulpt nenustoja!). ar man nereiktu jau dabar susirupinti jo sakandziu? as suprantu, kad tai dar tik pieniniai dantukai, bet nenoreciau kad uzauges sunus turetu netaisyklinga sakandi (kaip ir as). Ir ar imanoma butu man paciai issitiesinti sakandi (man 22 metai)? girdejau, kad yra netik metalo spalvos breketai; jie gali but net ir bespalviai. ar tai tiesa? ir kiek mazdaug visa tai kainuoja?
Atsakyti
Pirmiausia reiketu susirupinti del to, kad sunus ciulpia nyksti. Butent del to ir formuojasi blogas saknadis. Ir cia siuo metu jau joks stomatologas nepades. Greiciau traukite pirstuka is burnytes! Ir nelaukite kol atsiras rimtesniu bedu. Pirma ortodontine korekcija galima dantuku keitimosi metu- tai treineris.
Nesu praktikuojantis ortodontas todel del keraminiu breketu kainos jums atsakyti negaliu.
Atsakyti
mes pas stoamtologą su savo 7mete kreipėmės ne kartą, bet tik dabar ortodontai privačioj Stomatologijos klinikoj nustatė blogą sąkandį (matyt, paveldas, nes tėveliui taip buvo), dabar sakė, kad reikės nešioti plokštelę 3metus (kainavo 280lt. ir kas mėnesį reikės eiti pasirodyti, mokant po 30lt.) sakykit prašau, ar visus tuos 3m. dukra taip blogai kalbės, kaip jai elgtis per pamokas (pirmadienį pirmąkart eis su ja mokyklon), beje, jai skauda, kai dedas ar ilgiau ta plokštelė pabūna,ar taip turi būt, ir ji labiau prasižiojus sad.gif , kol kas tik dieną nešiojam, dar su ja nevalgom, po to, kaip supratau, reikės ir ištisai nešiot dieną, naktį ir valgant, papasakokit plačiau apie šiuos niuansus, kaip pratint, ar visad reikai nešioti 3m, ar gali reikti mažiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 06 vasario 2005 - 11:10
Kalbėti mergytė vėliau apsipras, tiesa šioks toks šveplavimas su plokštele bus. O plokštelė dantenų spausti neturi. Paprašykite ortodonto, kas pakoreguotų. Kuo ilgiau mergaitė nešios plokštelę neišimdama iš burnytės, tuo greičiau bus efektas, gal net 3 metų neprireiks. Per parą ji turi būti nešiojama bent 12-14 valandų. Jei ji įsidedama tik protarpiais, galite mesti lauk. Tada iš viso jokio efekto nebus sad.gif Bet tikriausiai mergaitė prie plokštelės pripras ir vikas bus o.k. smile.gif
Atsakyti
Nutariau uzvesti nauja tema apie netaisiklinga sakandi. Mano dukrai netaisiklingai susikanda dantys: apatiniai uzeina ant virsutiniu. Jai dabar 6.5 metu. Kada butu geriausias laikas pradet taisyti toki sakandi? Kokia tvarka tai atliekama, ar yra galimybe, kad toki gydyma kompensuotu ligoniu kasos? Ir kur geriausiai butu mums kreiptis?
Atsakyti
Tai yra galimybė, kad ortodontinis gydymas būtų kompensuojamas. Pasiimkite siuntimą iš savo poliklinikos ir kreipkitės į tretinio lygio gydymo įstaigą (Santariškės, Kauno klinikos). Patarčiau jau dabar, nes nemokamam ortodontiniam gydymui yra nemažos eilės.
Atsakyti
Gerbiama gydytoja. Jei dar kartą užeisite į šią temelę. Mano sūnui yra lygiai ta pati problema, kad priekiniai dantukai užeina ant apatinių. Viršutiniai net beveik liečia apatines dantenas. Jam 5,5 metų. Dantukai dar nekrenta. Mes gyvename Mažeikiuose, tai gal patartumėte, kur mums kreiptis dėl gydymo. O gal reikia laukti, kol išdygs nuolatiniai dantukai ar kaip tik nelaukti?
Atsakyti
sveikos, norejau jusu ir musu mielosios odontologes paklausti, ka reiketu daryti, kai susiformuoja netaisyklingas sakandis po pirsto ciulpimo. Taip atsitiko mano duktereciai (jai dabar 12 metuku). ar uztektu siuo atveju dantu ploksteles? g.gif aciu labai:)
Atsakyti
QUOTE(Filomena @ 2005 04 07, 11:14)
Gerbiama gydytoja. Jei dar kartą užeisite į šią temelę. Mano sūnui yra lygiai ta pati problema, kad priekiniai dantukai užeina ant apatinių. Viršutiniai net beveik liečia apatines dantenas. Jam 5,5 metų. Dantukai dar nekrenta. Mes gyvename Mažeikiuose, tai gal patartumėte, kur mums kreiptis dėl gydymo. O gal reikia laukti, kol išdygs nuolatiniai dantukai ar kaip tik nelaukti?


Tikrai nežinau gydytojų Mažeikiuose. Bet manau, kad bet kur galėtumėte pasiteirauti dėl treinerio, kuris padeda taisyklingam žandikaulių vystymuisi.
Atsakyti
QUOTE(tiesiogAs @ 2005 04 08, 12:19)
sveikos, norejau jusu ir musu mielosios odontologes paklausti, ka reiketu daryti, kai susiformuoja netaisyklingas sakandis po pirsto ciulpimo. Taip atsitiko mano duktereciai (jai dabar 12 metuku). ar uztektu siuo atveju dantu ploksteles? g.gif  aciu labai:)


Čia reikėtų ortodonto konsultacijos, kuris padaręs visų reikiamų žandikaulių nuotraukų analizę apžiūrėjęs mergaitę pasiūlys jums gydymo varinatus.
Atsakyti