Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(nuotakyte @ 2013 02 23, 08:47)
dieve SEKLUVA vadinasi, nusisnekejau biski
http://www.sekluva.lt/website/prekyba


Tai kuri ten pardavėja su Jumis tokia nesušnekama buvo man labai įdomu pasidarė ,nes su kuo pasikalbu tai ten vien dėl pardavėjų verta eit ir pirkt
Atsakyti
kada dabar gras laikas bus seti pomidorus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2013 02 25, 10:15)
kada dabar gras laikas bus seti pomidorus? blush2.gif

Cia kazkas anksciau rase,kad lyg 6-7 kovo g.gif Bet jei yra noro, tai gali ir anksciau.


Pas mane noro nera biggrin.gif Vakar tik atsejau viena sekla Bajaja. Nes setos dvi seklytes, tai tik viena sugebejo islysti. Laukiau savaite kitos, pakapsciau, guli issiputus kazkokia, tai dar viena salia idejau. Jei isdygs dvi, tai bus gerai rolleyes.gif
Netgi svarsciau sau jei siandien reiketu seti, tai ka man is ankstyvu seti reiketu g.gif Gal betaliukso kelias seklas, arba polfast ax.gif Bet uzteks ir Vilmos gal pradziai. Laukiu kovo 8 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 02 25, 10:30)
Cia kazkas anksciau rase,kad lyg 6-7 kovo  g.gif  Bet jei yra noro, tai gali ir

nu man rodos vasaio 28-kovo 2 geriau buvo g.gif
Atsakyti
vasario 21 d. pasejau jaucio sirdis - ir jau kisa nugareles biggrin.gif as apakus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rdk: 25 vasario 2013 - 10:43
merginos, kai jus pikiuojat i durpiu substrata, raso reikia ji visa suslapinti, o jeigu as pasodinus paliesiu, negerai? kokiu tikslu sulieja pries sodinima?
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 02 25, 11:34)
nu man rodos vasaio 28-kovo 2 geriau buvo g.gif

kiek kalendoriu beziurai, tai daug kur skiriasi biggrin.gif Bet sutinku ir su tom dienom smile.gif Kad tik upas butu. As jei susimeistrausiu laiku nauja stelaza, tai gal ir siom dienom dvi ankstyviausias seklas ikisiu. Tik dar neapsisprendziu kurias. Metausi tarp polfast ir betaliuks. Tureciau kokia esmeralda, tai ramu butu, bet uztenka ir taip jau seklu.

Jei kuria Alytiske domina aukstaugiai Apelsin arba Zolotoj dozd, tai galeciau duoti po keleta seklyciu pabandymui mirksiukas.gif
user posted image
томат АПЕЛЬСИН

Краткое описание: Среднеспелый сорт. Первое соцветие закладывается над 9-11 листом, последующие - через 2-3. Кисть простая, с 3-5 мясистыми плодами. Плод округлой формы, массой 200-400 г каждый, с малым количеством семян. Для открытого грунта и пленочных теплиц.

http://seemnemaailm....olotoi_dozd.jpg


Atsakyti
Kada dabar geriausia pomidorus sėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 02 25, 10:51)
merginos, kai jus pikiuojat i durpiu substrata, raso reikia ji visa suslapinti, o jeigu as pasodinus paliesiu, negerai? kokiu tikslu sulieja pries sodinima?


tiesą sakant, aš irgi substratą drėkinu jau sodindama. T.y. jau sudėjus į sodinimo indelius. Tik turėkit omeny, kad sušlapęs jis gerokai pasėda smile.gif
Atsakyti
Nauja tema
pradzioje uzbaigiam sita wink.gif, bet zvilgtelkite ir jei yra klaidu rasykit i az, kol galiu taisyti biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti