Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko DAUG kartų

Apklausa: Ar turite drabužį, kurį svajojate nešioti sulieknėjusios? (37 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti

user posted image

Maisto derinimo lentelė

Patarimai lieknėjančioms:

1. Labai svarbus mitybos režimas, valgyk kasdien, tuo pačiu metu, 3 ar 5 kartus į dieną. Paskutinis valgymas turėtų būti likus 2-3val iki miego.
2. Rašykis, kada, ko ir kiek suvalgai.
3. Nepersistenk. Per savaitę rekomenduojama numesti ne daugiau nei 1% esamo svorio. Pvz, jei sveri 70kg, per savaitę patartina numesti ne daugiau negu 0.7kg.
4. Mesdama svorį maitinkis taip, kaip galėtum maitintis visą likusį gyvenimą. Nesiimk drąstiškų dietų, nes po dietos, grįžus prie senų mitybos įpročių, grįš ir svoris. (Ne, tu tikrai negalėtum visą gyvenimą maitintis per dieną suvartodama tik 1000-1200kcal, kad ir kaip nesunku atrodo dabar. Anksčiau ar vėliau "pramuš" alkis, kurio suvaldyti bus neįmanoma).
5. Mesk iš galvos mintį "sulieknėsiu, o tada jau galėsiu valgyti!". Jei į galvą ateina tokia mintis, pasirinktas svorio metimo būdas tau netinka.
6. Per dieną žmogui reikia ne mažiau 400g daržovių ir vaisių. Kuo daugiau daržovių, tuo geriau. Kol meti svorį, vaisius geriau ribok. Jei labai norisi, valgyk pirmoje dienos pusėje.
7. Neatsisakyk mėgstamo maisto, tiesiog sumažink porcijas.
8. Jei labai mėgsti keptą maistą, neatsakyk jo. Nusipirk buteliuką su purkštuvėliu ir aliejų į keptuvę purkšk juo. Taip reikės mažiau, negu pilant iš butelio, be to, riebalai keptuvėje pasiskirstys tolygiai. Vietoj buteliuko su purkštuku galima naudoti konditerinį šepetėlį, juo riebalais ištepk keptuvę. (Alyvuogių aliejus kepimui netinka!).
9. Vakarienei valgyk baltymų turintį maistą (varškė, žuvis, liesa mėsa, jogurtai, pasukos, kefyras, ir t.t. Atsimink, kad jogurtas ar varškė "su skoniu" jau nėra baltymų šaltinis, tai angliavandeniai).
10. Maitinkis pagal lėkštės modelį: lėkštę daliname i 4 dalis; pusę lėkšteės turi sudaryti daržoves (šviežios, troškintos, garintos arba virtos; bulvės kaip daržovės nesiskaito); 1/4 baltymai (neriebi mėsa, paukštiena arba žuvis) ir 1/4 sudėtingi angliavandeniai (grikiai, ryžiai, kruopos arba virtos bulvės).
11. Saldumynus (jei nepavyksta atsisakyti) valgyk pirmoje dienos pusėje.
12. Jei turi valios, kartą į savaitę daryk iškrovos/bado/mažo kaloringumo dieną.
13. Kartą į dvi savaites ar į mėnesį pasidaryk "laisvadienį". Valgyk viską, ko norisi. Neribodama.
14. Jei kurią dieną valgei daugiau nei turėtum, po jos kelias dienas nesisverk.
15. Nepamiršk gerti vandens. Kiek jo reikia išgerti, gali pasiskaičiuot savo svorį padauginusi iš 0.034. Jei geri kavą, pridėk papildomai tiek stiklinių vandens, kiek puodelių kavos išgeri per dieną. Saldintos arbatos, sultys, sriubos į dienos skysčių kiekį neįskaičiuojamos.
16. Ryte ant tuščio skrandžio išgerk šilto vandens su citrinos sultimis,tada pusvalandį nieko nevalgyk ir negerk,tai vadinama ''organizmo šluota''. Nauda ta, kad citrinų sultys skatina virškinimą. Šiltas vanduo stimuliuoja virškinimo traktą .
17. Sportas dar niekam nepakenkė. Kasdien nors truputį pajudėk. Eik pasivaikščioti, daryk atsilenkimus, susirask internete sporto programėlę, daryk 5 Tibeto pratimus, ar tiesiog didesniu tempu susitvarkyk namus. Daryk bet ką, svarbu judėti.
18. Tu gali!
Dietų mes nesilaikom, mes sveikai matinamės.

Mūsų šaunuolės

user posted image

Priimam naujokes. Norinčios prisijungti prie mūsų, atsakykite į šiuos klausimus:
1. Ūgis
2. Esamas svoris
3. Siekiamas svoris
4. Kaip manai, kodėl tave NUOLAT kankina svorio metimo problemos? T.y. kodėl nepavyksta šios problemos išspresti kartą ir visiems laikams?
5. Ką darei ne taip iki šiol ir ką ketini daryt?
6. Kokiu būdu ketini išlaikyti svori?
7. Kokios alternatyvos vietoj nuolatinio valgymo?


Prisiduodam kiekvieną trečiadienį temoje viešai arba D'esprit į až iki 21val.
Neprisidavus tris kartus iš eilės, trinam iš lentelės.


Kartą į mėnesį matuojam apimtis:
Rankos
Krūtinė
Liemuo
Pilvas
Sėdmenys
Šlaunys
Kitas apimčių matavimas gruodžio 23 dieną.

Taip pat turim savo albumėlį, į kurį būsite įleistos po 2 mėnesių aktyvaus bendravimo. Dėl prisijungimo prie albumo kreiptis į d'esprit.

Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2015 12 16, 22:20)
kai apie 12 važiavau pro Akropolį, tai jau nuo kažin kur eilė... kamštis....

drinks_cheers.gif
Man iki Akropolio - 8 min pėsčiomis, bet su mašina važiavau 20 biggrin.gif Keikiausi keikiausi, kad išvis sėdau į mašiną, nes "bus greičiau"..iš Akropolio išvažiuot irgi kamščiai doh.gif
Turiu vilties, kad kitą sav. nebus tiek daug mašinų, nes kiek girdžiu, nemažai ima tas tris dienas atostogų ax.gif Po to dar kitą savaitę, jau mokiniai atostogaus, nebevežios jų į mokyklas, tai irgi turėtų aptuštėti gatvės.
Bet po Naujųjų, tai laikykimės, kam rytais kur reikia skubėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 12 16, 22:24)
Turiu vilties, kad kitą sav. nebus tiek daug mašinų, nes kiek girdžiu, nemažai ima tas tris dienas atostogų ax.gif

tai po savaitgalio tik blogiau bus, nes Kūčios, Kalėdos... visi maistą pirks, paskutines dovanas... prisimenu, kas pernai darėsi, užpernai... užkimšta bus visur... bet gi išgyvensim tą laiką, ane? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2015 12 16, 14:19)
Labas 4u.gif
svoris 59,6 kg smile.gif

mergaitės, patarkit, ką daryt- kai kiekvieną dieną nori saldumynų?ypač po pietų pavalgai ir organizmas sako: " na o dabar ką nors saldaus" doh.gif ar čia dėl to kad visisškai nebenaudoju cukraus, ar kaip...tiesiog stogą rauna tas saldumynų potraukis....


Kai stogą rauna griebiu kokį nors džiovintą vaisių.


QUOTE(Rasma @ 2015 12 16, 23:14)
šAUNUOLĖS MŪSŲ LENTELĖS PIRMŪNĖS thumbup.gif


Kas valgė, tai irgi labai negyrė, bent mano valdžia net nesuprato karštam gavo paukštieną ar žuvį doh.gif lotuliukas.gif Tai jau daug ką pasako biggrin.gif Sėdi ir knebinėdami sprendžia ką valgo ..ir nesutaria biggrin.gif




Žuvies skonio vištiena, ne kitaip biggrin.gif

Vis pamirštu pagirti tavo žuvies su apelsinais receptą, mums visiems labai tiko thumbup.gif
Atsakyti
Labas labas labas smile.gif

Aš irgi prisidėsiu prie burbėjimų dėl kamščių ir visų kitų spūsčių mieste ir parduotuvėse doh.gif biggrin.gif Išprotėjimas ir ne kitaip doh.gif
Dirbu labai stipriai unsure.gif Po darbo vakar lėkiau į gimtadienį Mergaitišką,buvom biokosmetikos akademijoje,gaminonės biokiaukes ir šveitiklius,o po to į kavinę visos,tai vakarienė buvo vėlyva ir truputį nuodėminga blush2.gif
Ačiū d'esprit už lentelę smile.gif
Kitą savaitę turiu minusą prisiduoti ir ne kitaip biggrin.gif
Merginos laikykitės Visos,žinau ką reiškia prieššventinis laikotarpis,mes jį išgyvensim Visos kartu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
D'esprit, ačiū už lentelę wub.gif Ek, kaži kaip lentelė atrodys po savaitės kitos ax.gif Prieš akis didžiųjų nuodėmių laikas biggrin.gif Dar turim laiko pasistengti būti gražios bigsmile.gif Džiugios naujos dienos ir neblėstančios motyvacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2015 12 16, 16:31)
Dar aš tokią gudrybę prieš save naudoju: nemėgstu juodo šokolado, tad jo visad turiu, prie kavytės kai noriu ko saldaus, skiltelę atsilaužiu, daugiau ir nesinorėtų  biggrin.gif Su pienišku ar baltu taip tikrai saikingai nepavyktų  doh.gif

bandysiu ir aš biggrin.gif

skaičiau kad chromą galima naudoti, kai prie saldumynų traukia g.gif

d'esprit -ačiū už lentelę ir už naują temą 4u.gif

Labas iš ryto 4u.gif
Atsakyti
D'esprit, ačiū už lentelę.
Šiaip nenusipelniau, nes po iškrovos, bet šįryt svoris nepasikeitęs.
Ir už naują temą ačiū.
QUOTE(Highlander @ 2015 12 17, 07:53)
Labas rytas  4u.gif
D'esprit, ačiū už lentelę  wub.gif  Ek, kaži kaip lentelė atrodys po savaitės kitos  ax.gif  Prieš akis didžiųjų nuodėmių laikas  biggrin.gif  Dar turim laiko pasistengti būti gražios  bigsmile.gif  Džiugios naujos dienos ir neblėstančios motyvacijos  4u.gif

Labas 4u.gif
Mano didžiųjų nuodėmių laikas baigsis rytoj, paskutiniuoju šįmet gimtadieniu mirksiukas.gif Per šventes mėgstu būti viena, paskaityti gerų tekstų, pasiklausyti muzikos.
Motyvacijomis mes čia pasidalijame bigsmile.gif

QUOTE(braske09 @ 2015 12 17, 09:27)
bandysiu ir aš biggrin.gif

skaičiau kad chromą galima naudoti, kai prie saldumynų traukia g.gif

d'esprit - ačiū už lentelę ir už naują temą 4u.gif

Labas iš ryto 4u.gif

Kuo juodesnis šokoladas - tuo skanesnis. Įpratau nuo vaikystės, naudojausi tuo, kad pusbrolio žmona dirbo Kaune, paskui Šiauliuose "Rūtoj" bigsmile.gif
Šiandien susiruošiau dirbti namie, atsidarau el. paštą - žiūriu - šefas atsiprašinėja kažkokių nesąmonių vakar pridaręs ir kviečia ateiti bash.gif
Atsakyti
Labas rytas,
QUOTE(Rasma @ 2015 12 16, 22:14)
Mano nuotaika ir šventinė ir gera, bet va dėl tų visokių rūpesčių (švenčių mokyklose, būreliuose, reikalingų dovanų (tai ačiūdiev, dar nesikeičiam dovanom suaugę šeimoje ir giminėj), karnavalinių rūbų, dekoravimo, rinkliavų ir įsipareigojimų derinimo su buitimi, šeima, darbu - kažkoks išprotėjimas doh.gif Tai iš tiesų laukiu, kada praeis tos šv.Kalėdos ir gal prieš Naujuosius bus kiek geriau ax.gif

Žinot, man irgi kaip niekad šis Kalėdinis laikotarpis kažkoks suvargęs atrodo. Lėkimas, bėgimas, pinigų rinkliavos, dovanos (ir diskusijos dėl jų) kažkaip viską sujaukia ir nebelieka pačios šventės. Mums irgi buvo daug kalėdinių renginių (muzikos mokyklos, baleto koncertai, advento ir kalėdiniai vakarėliai daržely, mokykloj), bet kažkodėl nepaliko įspūdžio, nes visur įtampa, skubėjimas, greičiau atlikt, greičiau išdalyt dovanas ir viskas, pliusiukas uždėtas. Pritrūko man tokio ramaus, gražaus, kalėdinio, šventiško vakaro, kad dar nors vienai dienai būtų ką prisiminti. Dabar gi viskas praėjo ir pagaliau atsikvėpėm, kad baigėsi maratonas.

QUOTE(wicked @ 2015 12 16, 22:36)
tai po savaitgalio tik blogiau bus, nes Kūčios, Kalėdos... visi maistą pirks, paskutines dovanas... prisimenu, kas pernai darėsi, užpernai... užkimšta bus visur... bet gi išgyvensim tą laiką, ane? biggrin.gif

Nors labai užjaučiu naktimis, savaitgaliais ir švenčių dienomis dirbančius, ir pritarčiau, jei tai būtų uždrausta, visgi egoistiškai pasidžiaugiu, kad turime šalia parduotuvę, veikiančią 24 val. per parą, todėl didieji prieššventiniai apsipirkimai mums patogiausi.... vidury nakties smile.gif arba anksti ryte. Aišku, jei kažkokio menkniekio pritrūksta, tuomet jau tenka į tas grūstis spraustis
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(braske09 @ 2015 12 17, 08:27)

skaičiau kad chromą galima naudoti, kai prie saldumynų traukia g.gif



Šitas man nepadėjo doh.gif

QUOTE(nutė @ 2015 12 17, 09:28)
D'esprit, ačiū už lentelę.
Šiaip nenusipelniau, nes po iškrovos, bet šįryt svoris nepasikeitęs.


Nusipelnėt jau vien už valią atlaikyt iškrovą 4u.gif
O aš kitą kartą pasistengsiu susilaikyt nuo savo bajerių smile.gif


Kalbant apie kamščius, po langais yra prekybos centras, mašinų kiekvieną dieną pilna blink.gif Niekada ten tiek nebūna blink.gif


Tobula dienos pradžia - po rytinio sporto mano laikrodis parodė, kad pasiekiau 103% dienos aktyvumo, kaip ir galiu sėdėt ir nejudėt visą dieną biggrin.gif
Atsakyti
Labas Rytas 4u.gif Tikiuosi priimate naujokes blush2.gif

1. Ūgis - 170.

2. Esamas svoris 73,7 ( nuo 75,6- Startas 30.11.2015)

3. Siekiamas svoris 65-66

4. Kaip manai, kodėl tave NUOLAT kankina svorio metimo problemos? T.y. kodėl nepavyksta šios problemos išspresti kartą ir visiems laikams?
Nes esu linkusi i pilnejima...nes megstu apsivalgyti vakarais, dienos metu per lekima nespeju..nes nesilaikau rezimo..BET svarbiausia, per mazai laiko skiriu SAU!!! Laika sau iskeisdavau i laika- vaiku ir vyro norams pildyti!

5. Ką darei ne taip iki šiol ir ką ketini daryt? Valgydavau vakarais pries miega, valgiau is nuobodulio, neuzsiemiau jokia fizine veikla.

6. Kokiu būdu ketini išlaikyti svori? Sportu ir subalansuota mityba, o svarbiausia rasti laiko pavalgyti laiku! kad paskui isvengti apsivalgymo priepoliu..

7. Kokios alternatyvos vietoj nuolatinio valgymo? Rezimas ir valia... ir VEIKLA! kai yra veiklos, nera kada galvoti apie maista... smile.gif

Trumpai apie save. Esu dvieju vaiku mama...Po pirmo gimdymo, kai susiemiau atrodziau geriau nei pries gimdyma biggrin.gif Po antro gimdymo, sportu namuose taip pat buvau gerokai pagrazinusi formas, bet.....paskui susirgau , teko ne karta gultis ant operacinio stalo ir tai buvo laikas kai daug gulejau, daug tingejau ir i burna dejau belenka , o dabar i svae ziureti nebegaliu .. unsure.gif
Bet zinau , kad galiu! motyvacijos netruksta...Zinau ateis toks laikas, kai vel bus luzis, ir reikes jusu pagalbos, bet noriu kad tai ka siuo metu darau....Rezimas, kada ir ka valgau ir sportas bent pora kartu i svaite taptu kasdienio gyvenimo dalimi..
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2015 12 17, 10:03)
Labas Rytas  4u.gif  Tikiuosi priimate naujokes  blush2.gif




Sveika smile.gif
Prašom prašom pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti