Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko DAUG kartų

Apklausa: Ar turite drabužį, kurį svajojate nešioti sulieknėjusios? (37 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(_Just_Me @ 2015 12 17, 11:03)

Bet zinau , kad galiu!  motyvacijos netruksta...

Sveika prisijungusi 4u.gif
Tikrai tikrai galim, kai to norim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2015 12 17, 10:03)
Labas Rytas  4u.gif  Tikiuosi priimate naujokes  blush2.gif


Sveika prisijungus ir sėkmės siekiant tikslo! mes galim cool.gif
Atsakyti
Aciu uz draugija 4u.gif smile.gif

Kas surase tuos patarimus lieknejancioms, temos pradzioje?
Atrodo neperskaiciau nieko naujo, bet labai smagu skaityti viska taip graziai paeiliui isdestyta vienoje vietoje ir suprasti, kad vadovaujuosi tikrai labai daug punktu is to saraso:bigsmile: Vadinasi, einu teisingu keliu... blush2.gif


Ir atsiprasau, kad as be lietuvisku raidziu unsure.gif blush2.gif Nesu beraste, tiesiog darbineje klaviaturoje net neidiegta, as ne LT. o savavaliskai idiegti negaliu , gauciau nuo IT- vyruku per nagus tongue.gif
Atsakyti
naujokei 4u.gif
iš kokio pasaulio krašto būsi? bigsmile.gif


aš vis dar neapsisprendžiu, kaip prabalsuot biggrin.gif
turiu tokią suknelę... kabo spintoj... kurią vis pasimatuodavau biggrin.gif bet į ją jau telpu, tik dar kokio minus centimetro ar dviejų norėtųsi nuo krūtinės, kad geriau atrodytų... o daugiau drabužių tokių ant ribos yra, bet jie nėra siekiamybė biggrin.gif tik išmest gaila, o atiduot neturiu kam cool.gif
Atsakyti
Sveikos, grįžau bigsmile.gif

Londonas nuostabus. Deja, svoris ne verysad.gif grįžau su lauktuvėmis (nors kitko ir nesitikėjau) sad.gif
Privalau šią savaitę susiimti griežtai rimtai arba teks slėptis po lapais arba sniegu pagal situaciją.

Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2015 12 17, 11:24)

Kas surase tuos patarimus lieknejancioms, temos pradzioje?

Ir atsiprasau, kad as be lietuvisku raidziu  unsure.gif  blush2.gif  Nesu beraste, tiesiog darbineje  klaviaturoje net neidiegta, as ne LT. o savavaliskai idiegti negaliu , gauciau nuo IT- vyruku per nagus  tongue.gif


Visos bendrai rašėm šituos patarimus smile.gif
Jei kuri norit dar kažką pridėt į patarimų sąrašą, prašom rašyti, mielai papildysiu mirksiukas.gif

Nieko tokio, mokam skaityt ir be lt raidžių smile.gif

QUOTE(wicked @ 2015 12 17, 11:40)
aš vis dar neapsisprendžiu, kaip prabalsuot biggrin.gif
turiu tokią suknelę... kabo spintoj... kurią vis pasimatuodavau biggrin.gif bet į ją jau telpu, tik dar kokio minus centimetro ar dviejų norėtųsi nuo krūtinės, kad geriau atrodytų... o daugiau drabužių tokių ant ribos yra, bet jie nėra siekiamybė biggrin.gif tik išmest gaila, o atiduot neturiu kam cool.gif


Tai žymėk pirmą variantą ax.gif Man buvo įdomu sužinoti ar daug merginų turi kažkokį konkretų drabužį, į kurį nori tilpti smile.gif

QUOTE(jolita23 @ 2015 12 17, 11:58)
Sveikos, grįžau  bigsmile.gif

Londonas nuostabus. Deja, svoris ne  verysad.gif  grįžau su lauktuvėmis (nors kitko ir nesitikėjau) sad.gif
Privalau šią savaitę susiimti griežtai rimtai arba teks slėptis po lapais arba sniegu pagal situaciją.


Pagyvensi kelias dienas įprastu režimu ir nukris tos "lauktuvės", riebaliukų taip greit nepriaugsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2015 12 17, 11:40)
naujokei 4u.gif
iš kokio pasaulio krašto būsi? bigsmile.gif


Vokietija 4u.gif

QUOTE(d'esprit @ 2015 12 17, 12:12)
Man buvo įdomu sužinoti ar daug merginų turi kažkokį konkretų drabužį, į kurį nori tilpti  smile.gif


Turiu ir as blush2.gif Nezinau ar dar nesiosiu- balti dzinsai...bet vel itilpti laaaabai norisi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 12 17, 12:12)
Tai žymėk pirmą variantą  ax.gif  Man buvo įdomu sužinoti ar daug merginų turi kažkokį konkretų drabužį, į kurį nori tilpti  smile.gif

pažymėjau, nors realiai jau aš įtelpu į tą suknelę ir jau galėčiau kur eiti su ja biggrin.gif

bet šiaip jo, kažkodėl tokį drabužį vieną turėjau... kurį pasimatuodavau progai atsiradus hihihi.gif kaip kad būčiau į Izraelį ėmus, bet kad per (.)(.) dar netilpau po maitinimo biggrin.gif


oi, pas mane neliūdna biggrin.gif
šiandien jau mažasis atsikėlė lodamas biggrin.gif keliaus ryt pas gydytoją... dar vyriausią užrašiau pas kirpėją... pati save antradieniui įsiprašiau nusikirpti... šventės artėja biggrin.gif kad jau namie sėdim, reikia eiti gal dovanas supakuot, ką galiu g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Temos klausimas kaip tik man biggrin.gif Spintoj turiu net atskirą kampelį, kur sudėti drabužiai, į kuriuos (dar) neįtelpu doh.gif blush2.gif Jau du metai jie ten stovi ax.gif Viskas, jeigu šią vasarą jų neapsirengsiu, keliaus laukan cool.gif

QUOTE(_Just_Me @ 2015 12 17, 12:15)
Vokietija  4u.gif

Aš irgi ax.gif iš kurio krašto?
Atsakyti
QUOTE(*Elli* @ 2015 12 17, 13:26)
Aš irgi ax.gif iš kurio krašto?


Hesseno. Frankfurtas prie Maino. tu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2015 12 17, 12:45)
Hesseno. Frankfurtas prie Maino. tu?  bigsmile.gif

Niedersachen, Hanoveris. Gaila toloka ax.gif
Buvau prieš mėnesį Frankfurte, nuostabus miestas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 12 17, 10:58)
Labas rytas  smile.gif
Nusipelnėt jau vien už valią atlaikyt iškrovą  4u.gif
O aš kitą kartą pasistengsiu susilaikyt nuo savo bajerių   smile.gif

Mano alkio jausmas nelabai su skrandžiu susijęs. Jei apsisprendžiu - jokių problemų, tik daug daug energijos vakare, kuri trukdo užmigti.
Labai prašau bajerių neatsisakyti. Man tiko.

QUOTE(jolita23 @ 2015 12 17, 12:58)
Londonas nuostabus. Deja, svoris ne  verysad.gif  grįžau su lauktuvėmis (nors kitko ir nesitikėjau) sad.gif
Privalau šią savaitę susiimti griežtai rimtai arba teks slėptis po lapais arba sniegu pagal situaciją.

Tokie svoriai neprilimpa, kaip ateina taqip ir dingsta.
Bet sniego norėtųsi...

QUOTE(_Just_Me @ 2015 12 17, 14:15)


Sveika prisijungusi 4u.gif

QUOTE(*Elli* @ 2015 12 17, 14:26)
Sveikos 4u.gif

Temos klausimas kaip tik man biggrin.gif Spintoj turiu net atskirą kampelį, kur sudėti drabužiai, į kuriuos (dar) neįtelpu doh.gif  blush2.gif Jau du metai jie ten stovi ax.gif Viskas, jeigu šią vasarą jų neapsirengsiu, keliaus laukan cool.gif

Klausimas ir man tinka. Turiu džinsus ir bliuzelę, iki bliuzelės betrūksta poros kg, o iki džinsų dar reikia gerokai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 17 gruodžio 2015 - 14:18