Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko DAUG kartų

Apklausa: Ar turite drabužį, kurį svajojate nešioti sulieknėjusios? (37 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 10:53)

--Aha, priklausau, tiksliau, tai yra mano  smile.gif

Ooooo......Wow...... thumbup.gif Šaunuolė Tu ir nekitaip,Moteris kuriai veiklos netrūksta,žaviuosi Tavim begalo be krašto,net pritrūkau žodžių visa tam išreikšti bigsmile.gif
Atsakyti
O dėl žalių/raudonų dienų, jei įdomu, tai susirašykit visos, kurios norit dalyvaut ir galim žymėt, tikrai, kaip sakė Rasma, įdomiau negu kasdieninis meniu rašymas smile.gif

Mano taisyklės:
1.Tik atsibudus stiklinė vandens su citrina
2.5 valgymai per dieną
3.Vakarienei - baltymai
4.Vakarienė ne anksčiau ir ne vėliau nei 2-3val iki miego
5.2l vandens per dieną
6.Sportas pirmadienį, trečiadienį, ketvirtadienį, šeštadienį
Papildyta:
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 09:55)
Ooooo......Wow...... thumbup.gif  Šaunuolė Tu ir nekitaip,Moteris kuriai veiklos netrūksta,žaviuosi Tavim begalo be krašto,net pritrūkau žodžių visa tam išreikšti  bigsmile.gif


Oi, dar negirk manęs.. blush2.gif Dar tik pati pradžia, daug visko turiu išmokt ir labai baisu, nes nežinau, kas gausis.. Bet, nu, aš galiu..
Papildyta:
Nauja tema, smagaus plepėjimo gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 09:44)

braske09 labai džiaugiuosi dėl Tavo Sūnaus rezultatų klausos  wub.gif  thumbup.gif  o jeigu dar ne į temą,tai ne į temą kalbam,gal nieks labai nepyks  blush2.gif  Kaip pooperacinis laikotarpis praėjo Tavo Sūnui,kaip po narkozės atsibudo,nes prisiklausiau visko,kad sunkiai labai bunda po norkozės,sunkus pooperacinis laikotarpis būna ir pan...tai žinai man kaip Mamai streso belenkiek 

viskas buvo labai gerai, jokių skausmų, jokių kraujavimų, visiškai jokio skausmo, jau po poros valandų zyzė kad nori valgyt lotuliukas.gif tkrai nebijokit ir šalinkit bėdą! 4u.gif
Maniškis dar pagulėjo reanimacijoj 40 min, nes buvo labai išvešėję adenoidai, bet kai atvežė palaton, pasnaudė dar šiek tiek ir atsigavo smile.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 09:53)
Labai geros žinios  thumbup.gif
Ką Akropolyje pirkai?  ax.gif
-Kad tik į naudą  4u.gif 


Mažiui nupirkau fainą Pimpačkiukų kopurę, laimingas koks, patenkintas šiandien žygiavo į darželį biggrin.gif
O daugiau labai nieko, su MB supratom kad pas mus mieste viskas pigiau lotuliukas.gif aj dar smulkmenų visokių namams.Stovėjom ir seilę varvinom Ermitaže prie bilijardo stalo lotuliukas.gif

Rasma - - maniškiui 5,5 metų 4u.gif

Mano taisyklės:
1.Tik atsibudus didelė stiklinė šilto vandens. (citrina man erzina skrandį )
2. 3 pagrindiniai valgymai+ 2 užkandžiai.
3.Vakarienei - baltymai
4. Per dieną - 1,5 ltr vandens.
5. Sportas - pirmadienį, trečiadienį, šeštadienį.
6. kažką reikia su saldumynais sugalvot....


Atsakyti
Sveikos,

įdomiai su žaliom raudonom dienom. Bet tai jei 1 punkto neįvykdau, jau raudonuoju? bigsmile.gif
1. Ryte šilto vandens stiklinė su citrina ir trupučiu medaus
2. Trys valgymai ir 1-2 užkandžiai per dieną
3. Bent 15 min naminės mankštos pirmadienį- penktadienį
4. Minimum 1,5 l vandens kasdien
5. Saldumynai proto ribose- tik savaitgalį

Kad anglių vakarais nereikia valgyt, man seniai jau žinoma. Geriau pasakykit, kaip tai padaryti.
Valgau tik ruginę be mielių duoną. Dažniausiai pilno grūdo. Makaronai, ryžiai gal tik kartą per mėnesį. Bet jų galiu atsisakyt, nelabai mėgstu biggrin.gif Bulvių noriu visada. Košes valgau tik rytais. Šokoladą tik juodą valgau, jei užsimanau.
Noriu visokių ciabatų, krusonų ir paprastų čiulpinukų/guminukų. Ypač vakarais. Kartais nusiperku, kartais susivaldau. Jaučiuosi kaip kokia narkomanė unsure.gif

Pažiūrėjau naują temą. Dar iškilo klausimas dėl apimčių. Ranką ties kurią vietą reikia matuoti? Kur bicepsai ( turi būti)? biggrin.gif Ir dar dėl pilvo neaišku. Pas mane liemuo ir toliau klubai, užpakalis didelis. Pilvo kaip ir nėr g.gif Aš vietoj pilvo matuočiau kojas virš kelių. Ten man daugiau problemų. Turiu tipišką moterišką figūrą doh.gif Ar negalima taip?

O dar prisiminiau. Mano vaikai jau nemaži, bet tai su klausa lygiai tokių pačių problemų buvo. Na, bet greitai išsiaiškinom, jog girdima tai, kas norima girdėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hilde: 28 sausio 2016 - 10:56
QUOTE(Hilde @ 2016 01 28, 10:55)
Sveikos,

- įdomiai su žaliom raudonom dienom. Bet tai jei 1 punkto neįvykdau, jau raudonuoju? bigsmile.gif
-- Kad anglių vakarais nereikia valgyt, man seniai jau žinoma. Geriau pasakykit, kaip tai padaryti.
--- Pažiūrėjau naują temą. Dar iškilo klausimas dėl apimčių. Ranką ties kurią vietą reikia matuoti? Kur bicepsai ( turi būti)? biggrin.gif  Ir dar dėl pilvo neaišku. Pas mane liemuo ir toliau klubai, užpakalis didelis. Pilvo kaip ir nėr g.gif  Aš vietoj pilvo matuočiau kojas virš kelių. Ten man daugiau problemų. Turiu tipišką moterišką figūrą doh.gif  Ar negalima taip?



-Pati nuspręsk, kiek punktų reikia įvykdyt, kad būtų žalia diena, būk sąžininga pati sau, ne mums smile.gif
--Nevalgymo ir valios ugdymo būdu smile.gif Žinoma, kad vakarais norisi kažko skanesnio, nesveiko ir pan, bet, kai sakoma, arba valgai, kiek nori, arba atrodai, kaip nori 4u.gif
---Ranką matuojam netoli pažasties per storiausią vietą, pilvą ties bamba. Į lentelę rašom rankų, krūtinės, pilvo, sėdmenų ir šlaunų apimtį, sau papildomai gali matuoti dar kažkurias vietas, kurios pas tave probleminės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 09:44)
wicked sportas tikrai naudingesnis nei miegas  biggrin.gif

o ir miegas, ir sportas tai iš viso idealu biggrin.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 10:08)
O dėl žalių/raudonų dienų, jei įdomu, tai susirašykit visos, kurios norit dalyvaut ir galim žymėt, tikrai, kaip sakė Rasma, įdomiau negu kasdieninis meniu rašymas  smile.gif

jungsiuosi, kai tik apgalvosiu savo punktus cool.gif
QUOTE(Hilde @ 2016 01 28, 10:55)
Dar iškilo klausimas dėl apimčių. Ranką ties kurią vietą reikia matuoti?

aš, kai pradėjau matuotis apimtis, susiradau internete ala nurodymus, kur ir ką matuoti... tai aš matuoju bicepsą, įtempus raumenis ir per storiausią vietą...
Atsakyti
Matuojuosi per savo problemines-storiausias vietas rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip smagu, pagaliau ledas ištirpo, galėsiu bėgiot bigsmile.gif Ir dar pasiguosiu, planavom su MB lankyt bėgimo treniruotės, bet panašu, kad nesusidarys grupė verysad.gif Kai klausė, kiek būtų norinčių, buvo virš 20, kai tiksliai reikia pasakyt, kas lankytų, liko 3, o reikia bent 10 žmonių.. Šuds verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

D'esprit - ačiū už lentelę 4u.gif
Bet kažkodėl buvau įsitikinus, kad mano mažas minusiukas buvo, patingėjau pasižiūrėti seną lentelę. Et, bus kaip geras spyris į sėdimąją

Aš irgi norėčiau žymėtis žalias raudonas dienas, tik reikia susidėlioti savo kriterijus.
O kaip vyks tas žymėjimas? Kasdien reiks prisiduoti? Ar į savaitę kartą?

D'esprit, jei būtų galima, norėčiau ir aš Tavo blogo adreso į Až. Aišku, jei tik galima


Rasma, o kaip Tu tą savo miegojimą nemiegojimą suskaičiuoji? Turi programėlę?
Jei paguosiu, tai galiu parašyti, kad mano dukra pradėjo visą naktį išmiegoti, kai jai buvo 3 metai, o sūnus - tik pradėjęs eiti į pirmą klasę. Abu žiauriai prastai miegodavo, kol maži buvo. Nuo tų laikų liko ir mano miegas kaip zuikio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alkaja: 28 sausio 2016 - 14:39
QUOTE(alkaja @ 2016 01 28, 14:35)
Sveikos, damos 4u.gif

D'esprit - ačiū už lentelę 4u.gif
Bet kažkodėl buvau įsitikinus, kad mano mažas minusiukas buvo, patingėjau pasižiūrėti seną lentelę. Et, bus kaip geras spyris į sėdimąją

Aš irgi norėčiau žymėtis žalias raudonas dienas, tik reikia susidėlioti savo kriterijus.
O kaip vyks tas žymėjimas? Kasdien reiks prisiduoti? Ar į savaitę kartą?

D'esprit, jei būtų galima, norėčiau ir aš Tavo blogo adreso į Až. Aišku, jei tik galima



Net pasitikrinau pagal lenteles, sakau, gal suklydau, bet ne, visgi ne minusas šią savaitę..

Manau, kad geriausia būtų kasdien, nes paskui pasimirš pačiom, kurios tos dienos žalios, kurios raudonos, bet jei neišeina taip, tai galima ir už kelias dienas prisiduot smile.gif Žodžiu, kaip pačiom patogiau, tik prisiduodamos už kelias dienas rašykit mėnesio dienom, o ne "vakar", "užvakar" ir pan (čia jau aš savo patogumu rūpinuosi biggrin.gif )

Parašiau až.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti