Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknejam kas virs 100...

QUOTE(estrejaa @ 2015 12 23, 10:25)
Aciu merginos uz palaikyma thumbup.gif  na mano pirmas prisidavimas greiciausiai bus 31d nes dar neturio ko priduoti ax.gif  Kazkaip as galvoju kad as ce didziausia,norejau paziureti lentele bet man neatidaro....

nes nebera ten lenteliu, mokami albumai public fotki.... dabar tu panasaus svorio su cukriniais avineliais 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Estreja, sveika prisijungus smile.gif

Pas mane 96,5, tai berods -1 smile.gif Laukiu griztancio vyro ir keliausiu i pasta, jau isivaizduoju, i kokius kamscius pakliusiu ir kokioj eilej paste teks stovet doh.gif Gal pestute reiktu eit, ir naudinga, ir greiciau bus biggrin.gif

Airise, nu saunuole tu smile.gif Aplenkei mane, gausiu spyri siknon pasistengti smile.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Neprisiduodu siandien, nes ryte zadejau eit svertis nuvedus sunu i mokykla, bet tik grizau ir vyras sako einam i kavine isgert kapucino su bulkute. Tai ir isejom biggrin.gif Taip ir likau nepasisverus, ir aisku su pliusu blush2.gif Vakar mokykloj kaledinis vaidinimas buvo, labai grazu, bet visa pradine mokykla kartu vaidino, tai visas demesys didziausiems- ketvirtokams ir penktokams, o pirmokeliai tik viena scenele padare, tai daug tevu liko nepatenkinti. Bet vistiek grazu buvo. Dabar uz pusvalandzio lekiu vel i mokykla Kaledines misios ir vsio, atostogos pagaliau. Eisim sausainius kept su vaiku paskui thumbup.gif O vakare su vyru eisim i kina+ vakariene.

Estrejaa, welcome i musu grazu bureli ir sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bevale: 23 gruodžio 2015 - 11:23
user posted image

first.gif - positive
second.gif - provizore
third.gif - airise
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frolka25: 23 gruodžio 2015 - 16:04
Na ka, aukseliai, geru svenciu, gerai pasisedekit, nepersivalgykit! thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2015 12 23, 16:04)
first.gif - positive


Oho bigsmile.gif Nu nors karta smile.gif

Graziu svenciu, mielosios smile.gif Linkiu po egle be kitu dovanu rasti dar ir po diiiideli diiideli minusa mirksiukas.gif newyear.gif santa2.gif
Atsakyti
Na ir sauniai jus ce merginos thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes. Na ka, merginos. Su Sventem. newyear.gif Linkiu jums visoms laimes, meiles, sveikatos ir visu svajoniu issipildymo. Ir tos pagrindines, kurios temoj draugaujam. 4u.gif group.gif:

Siandien ryte nubegau pasportuoti, nes zinojau, kad vakare valgysiu. Tai taip ir gavosi, sedim dabar pilvus prisikimse. doh.gif Truputuka gal per daug sau leidau, bet ai, Kaledos gi. smile.gif
QUOTE(PoSiTiVe @ 2015 12 23, 11:05)
Labas rytas smile.gif
Airise, nu saunuole tu smile.gif Aplenkei mane, gausiu spyri siknon pasistengti  smile.gif
Nu kad tai tu gavai first.gif , irgi saunuole. thumbup.gif
Atsakyti
Merginos su sventemis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estrejaa @ 2015 12 25, 17:04)
Merginos su sventemis 4u.gif

merginos gal kuri turite kokia programele i kuria ivedus maisto produkta suzinotumete jo kalorijas? g.gif
Atsakyti
Su sventom Kaledom visas jus wub.gif


QUOTE(estrejaa @ 2015 12 25, 19:22)
merginos gal kuri turite kokia programele i kuria ivedus maisto produkta suzinotumete jo kalorijas? g.gif

Labai nebloga programa lieknejimui skirta yra Lifesum,ten ir kalorijos yra, pabandyk, gal patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bevale @ 2015 12 25, 20:44)
Su sventom Kaledom visas jus wub.gif
Labai nebloga programa lieknejimui skirta yra Lifesum,ten ir kalorijos yra, pabandyk, gal patiks 4u.gif

Oj aciu aciu super programele thumbup.gif
Atsakyti