Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknejam kas virs 100...

Labas rytas. 4u.gif

Pasisveriau. +1.1kg. doh.gif Siandien paskutine mano valgymo diena ir darysiu iskrova. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 26 gruodžio 2015 - 09:07
Labas rytas 4u.gif pas mane irgi yra pliusas, bet daugiau itariu nuo martinio nei kad nuo maisto ax.gif nes kazkaip valgiau saikingai ax.gif
Atsakyti
Su Kalėdom, mergaitės mano!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estrejaa @ 2015 12 25, 18:22)
merginos gal kuri turite kokia programele i kuria ivedus maisto produkta suzinotumete jo kalorijas? g.gif


kaloriju skaiciuokle

su sventem visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif pliusas aisku yra blush2.gif
Atsakyti
Na merginos kaip praejo sventes? Ar dosnus kaledu senis buvo? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif na kaip -pilvai pilni? lotuliukas.gif pas mane tai jau jo doh.gif siandien dar va sulaukiu drauges su sunum ,pakepsim sausainiu, isgersim gal sampes uz abieju ateinancias gimses ,ir fsio baigiu sventini maratona ax.gif ryt pas mane pasnikas bus tikrai ax.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Baltos misraines pilnas mano pilvas lotuliukas.gif Bet jau irgi viskas. Pietums kepsiu vistos kulseles, bus lengvas pavalgymas. Net nesisveriau per sitas dienas, bijau lipt ant svarstykliu dry.gif Vaziuosim paskui i parduotuve, reikes jogurtuku kokiu nusipirkt ar grudetos varskes, kad butu pasnikui rytoj
Atsakyti
Laba diena. 4u.gif

Siandien pasisveriau, tai dar turiu +300g. Nuvariau pasportuot. Galvojau bus tuscia. Aha. biggrin.gif Pilna atgailaujanciu po Kalediniu vaisiu. lotuliukas.gif Bet jau dziaugiuosi grizusi i vezes. Aisku dar pilna skanumynu liko. doh.gif Tikiuosi MB ir dukra suvalgys. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 27 gruodžio 2015 - 13:41
Na issisukau siandien be sampes gerimo, uzteko kavos ir sausainiu ir aukstyn kojom suverstu namu lotuliukas.gif as siandien nesisveriau rolleyes.gif nes zinau, kad ten pliusas geras ir taip, nes vakar torto valgiau ir vienokio ir kitokio doh.gif ryt planuoju kazka is vistienos ir daug darzoviu 4u.gif tikiuosi iki 31d pliusa pamesiu ax.gif
Atsakyti
Su sventemis visas !!!

suo metu nei sveriuosi , nei pasnikauju , kasdien susitikimai su giminem, draugais - tai atsipalaidave . siandien uzbaigem msventiska Kaledini maratona kiniskam restorane. Ryt pirmadienis - gal jau pristabdysim arklius , nors dar visur namuose saldainiai ax.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

Nesveriu dar virš 100, bet kažkaip nebenoriu lauk, kol pasieksiu tokią ribą ohmy.gif

Todėl jungiuosi į jūsų kompaniją (pažiūrėjau į lentelę, yra ir nesveriančių 100 kg, tai tikriausiai galima ir man prašytis), žinau, kad su palaikymu ir užpakalių paspardymu lengviau tas darbas vyksta smile.gif

Informacija apie mane: ūgis 178 cm, pradinis svoris 93 kg, norimas ir realiai pasiekiamas - 70 kg.
Esu numetus 18 kg per pusmetį, prieš gerus 7 metus. Po to atsipalaidavau ir po truputį viską atsiauginau, na, gerus metus pasidžiaugiau (tiksliau, tai nelabai gal ir džiaugiausi, vis atrodė, kad dar per daug sveriu) ir po mažą žingsniuką grįžau į seną mitybos tvarką..
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif pasnikas startavo su kava ax.gif pietum bus vistienos file ir darzoves, vakarienei itariu kose arba varske ax.gif pasisveriau tai uch tos sventes man atnese pliusa gera lotuliukas.gif
@fantasy@ , sveika prisijungus 4u.gif kaip zadi mest kg? Sia savaite prisiduodam 31d, o paskui jau normaliai penktadieniais 4u.gif
Atsakyti