Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-taisiais

Forume nemažai lieknėjančių grupių, bet manau, kad po po Švenčių atsiras daugiau tokių, kurios nori padailinti kūno formas, o galbūt tiesiog atsikratyti per šventes priaugtų kilogramų. Taigi jungiamės, drauge bus smagiau smile.gif
Atsakyti
...jau užsipilu verdančiu vandeniu kruopas...Bus rytojui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2016 01 01, 19:37)
...jau užsipilu verdančiu vandeniu kruopas...Bus rytojui thumbup.gif

Tavo pasiekimai pagal liniuotę jau nemaži, sveikinu! O aš dar tik teoriniam lygmenyje. Tikslas sverti <65 o dabartinis svoris kažkur apie 72, tiksliai nežinau, pasisversiu pirmadienį smile.gif
Atsakyti
Žiūriu nepopuliarios šiuo metų laiku lieknėjimo temos. Na ką gi... Aš jau pasiryžau grįžti prie sveikesnės mitybos. Šiandien pasisvėriau - 71 kg. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi startavau nuo Naujųjų 4u.gif Tiksliau startavau dar gruodį, bet tada gimtadienis, šventės, o po jų vėl šventės, taip ir atėjo sausis smile.gif
Tikslaus savo svorio net nežinau: diagnozė STORA biggrin.gif
Pradėjau lankyti sporto klubą (planas: sportuoti 4 kartus per savaitę). Stengiuosi maitintis sveikiau, mitybą iš karto staigiai pakeisti sunku smile.gif

Būtų smagu, jei pasidalintume svorio metimo džiaugsmais ir rūpesčiais kartu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 06 sausio 2016 - 10:04
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 06, 10:00)
Aš irgi startavau nuo Naujųjų 4u.gif  Tiksliau startavau dar gruodį, bet tada gimtadienis, šventės, o po jų vėl  šventės, taip ir atėjo sausis smile.gif
Tikslaus savo svorio net nežinau: diagnozė STORA  biggrin.gif 
Pradėjau lankyti sporto klubą (planas: sportuoti 4 kartus per savaitę). Stengiuosi maitintis sveikiau, mitybą iš karto staigiai pakeisti sunku smile.gif

Būtų smagu, jei pasidalintume svorio metimo džiaugsmais ir rūpesčiais kartu  4u.gif


Smagu, kad prisijungei smile.gif Drauge smagiau. Rimtas tavo sporto planas 4 kart per savaitę smile.gif
Mano planas kolkas apsiriboja sveikesne mityba, saldumynų kiekio mažinimu ir neprisirijimu prieš naktį smile.gif Jau dvi dienas ištvėriau be naktipiečių smile.gif
Tai pasisverk kai jau išdrįsi, bus paprasčiau rezultatus stebėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2016 01 06, 14:57)
Smagu, kad prisijungei smile.gif Drauge smagiau. Rimtas tavo sporto planas 4 kart per savaitę smile.gif
Mano planas kolkas apsiriboja sveikesne mityba, saldumynų kiekio mažinimu ir neprisirijimu prieš naktį smile.gif Jau dvi dienas ištvėriau be naktipiečių smile.gif
Tai pasisverk kai jau išdrįsi, bus paprasčiau  rezultatus stebėti smile.gif

drinks_cheers.gif aš ir bandau kovoti su vakariniais valgymais. Kol kas neblogai gaunasi: po darbo pavalgau lengvą vakarienę, tada varau į sportą, grįžtu namo, ir jau praktiškai miegot metas. Bet dar tik dvi dienas taip gyvenu lotuliukas.gif
Šeštadienį pasisversiu, nes bus galimybė ryte užlipt ant normalių svarstyklių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 06, 15:08)
drinks_cheers.gif aš ir bandau kovoti su vakariniais valgymais. Kol kas neblogai gaunasi...

Man tai labai sunku vakare susilaikyti- darbai nudirbti, vaikai užmigdyti toks "relaksas" ir rankos pačios tiesiasi link šaldytuvo... biggrin.gif
Bet tokio įpročio rezultatas priaugti 9 kg blush2.gif Tad tariau sau "gana". Lengvumo jausmas maloniau už sotumą, tik ne taip greitai pasiekiamas. Na bet šiokia tokio pradžia jau yra, svarbu įsivažiuot į naują ritmą smile.gif
Tai lauksiu tavo skaičiukų šeštadienį. O tavo "STORA" tai 5 kg viršaus ar 25? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2016 01 06, 15:35)
Man tai labai sunku vakare susilaikyti- darbai nudirbti, vaikai užmigdyti toks "relaksas" ir rankos pačios tiesiasi link šaldytuvo... biggrin.gif
Bet tokio įpročio rezultatas priaugti 9 kg  blush2.gif  Tad tariau sau "gana". Lengvumo jausmas maloniau už sotumą, tik ne taip greitai pasiekiamas. Na bet šiokia tokio pradžia jau yra, svarbu įsivažiuot į naują ritmą smile.gif
Tai lauksiu tavo skaičiukų šeštadienį. O tavo "STORA" tai 5 kg viršaus ar 25? smile.gif


Gal reikia bandyti anksčiau miegoti? smile.gif
9 kg nėra labai daug, tikrai numesi, jei laikysiesi rėžimo 4u.gif
Numanau, kad turėčiau svert apie 75 kg doh.gif ūgis 171 cm. Tai bent 10 tai tikrai būtina nukratyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 06, 15:41)
Numanau, kad turėčiau svert apie 75 kg doh.gif ūgis 171 cm. Tai bent 10 tai tikrai būtina nukratyti blush2.gif

Gera mintis anksčiau miegot, ir ryte geriau pailsėjus būčiau smile.gif
Tai pas mus panašiai , Mano ūgis dabar kažkur 171,5
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2016 01 06, 16:03)
Gera mintis anksčiau miegot, ir ryte geriau pailsėjus būčiau smile.gif
Tai pas mus panašiai , Mano ūgis dabar kažkur 171,5

Kelinta eini miegoti ir kelintą keliesi? 4u.gif
Pastebėjau, kad dažnai persivalgau kai nelieka ritmo, t.y. savaitgaliais, tada jau nebežinau, ar čia pusryčiai, ar pietūs, ar abu iš karto. Darbo dienom taip nėra, nes yra tvarka: pusryčiai-darbas-pietūs-darbas-vakarienė-miegot biggrin.gif Tai užduotis Naujiesiems - įsivesti kažkokią tvarką ir savaitgalio dienom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 06, 16:37)
Kelinta eini miegoti ir kelintą keliesi? 4u.gif


Miegot einu ir keliuosi daugmaž tvarkingai, visada vienodai. Nepersimiegu smile.gif Mano bėda, kad valgymas man didžiulis malonumas, taip nuima stresą po visos dienos. Ir dar įprotis atsirado ką nors skanaus pasidaryt filmą žiūrint wink.gif Žodžiu sunku rast kitą tokį greitą ir paprastą būdą atsipalaiduoti. blush2.gif
Bet nuo pirmadienio gyvenu be naktipiečių. Vakar filmą žiūrėjau prieš miegą jau lovoj atsigulus, tai nekilo mintys apie maistą.
O kaip tau sekasi sportuoti?
Atsakyti