Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-taisiais

Šaunuolė 4u.gif po truputį atprasi 4u.gif
Ir man maistas malonumas, bet dabar kažkaip vis pasižiūriu į lieknas moteris ir suprantu, kad arba malonumas valgyti kiek nori, arba malonumas būti gražiai. Kaip rašė A. Jegelavičiūtės knygoje, ar nori antro cepelino, ar mažesnių džinsų (kažkaip panašiai) biggrin.gif
Tik kad sumažinti porcijas yra be proto sunku.... arba reikia daug valios pastangų įprasti.
Sportuoti sekasi gerai: aš ant treniruoklių labai nesiplėšau: 15min. kardio, tada ant kilimėlio keletas pratimų pilvo presui, vėl kardio, vėl kilimėlis ir kardio. Gaunasi apie valanda laiko, per kurią 45 min intensyviau sportuoju, o apie 15 min vartausi ant kilimėlio biggrin.gif vakar nueit negalėjau, tai namie valandą šokau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 08 sausio 2016 - 09:01
Sveikos mergaitės,
tikiuosi priimsite ir mane:) mano problema ne valgyme, o kažkokioje nenormalioje medžiagų apykaitoje.. vienintelis būdas sunormalizuoti svorį - pradėti sportuoti, ko po švenčių labai prireikė ax.gif išsikėliau sau didžiulį tikslą, per 6 mėnesius numesti 7 kg.. tikiuosi palaikysite mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Victrix @ 2016 01 08, 14:38)
Sveikos mergaitės,
tikiuosi priimsite ir mane:) mano problema ne valgyme, o kažkokioje nenormalioje medžiagų apykaitoje.. vienintelis būdas sunormalizuoti svorį - pradėti sportuoti, ko po švenčių labai prireikė  ax.gif išsikėliau sau didžiulį tikslą, per 6 mėnesius numesti 7 kg.. tikiuosi palaikysite mane  4u.gif

Sveika, žinoma, kad palaikysime drinks_cheers.gif kartu bus lengviau smile.gif
Papasakok, koks tavo ūgis, svoris, kokį sportą planuoji rinktis? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš ir metu svorį nuo naujųsmile.gif sakiau, kad šįkart tikrai. Nuo beveik 72 norėčiau 10 kg nukratyti ax.gif mano ūgis 172cm. Kažkada buvau numetusi ir svoris kokį pusmetį laikėsi, tada išvažiavau vėl į JAV ir prasidėjo.. ax.gif
Dabar pagrindinis dietos akcentas - vakare daugiau baltymų ir daržovių, pietums lanksčiai, aišku, be bulvių ir makaronų, bet nebūtinai vien salotos. Pastebėjau, kad kai pietus suvalgau per daug nesusivaržydama, tai vakare lengviau. Anksčiau dariau atvirkščiai ir keldavo man diskomforto - pas mus įprasta darbe į valgyklą tokią eiti, o kai pats atsineši tai ir eini vienas valgyt, nesmagu...

Tai per savaitę -2kg, turbūt tik organizmas pasivalė bet smagu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leyla: 08 sausio 2016 - 23:20
QUOTE(Leyla @ 2016 01 08, 23:19)
Sveikos,

aš ir metu svorį nuo naujųsmile.gif sakiau, kad šįkart tikrai. Nuo beveik 72 norėčiau  10 kg nukratyti  ax.gif mano ūgis 172cm.


Sveika smile.gif Sveikinu pasirįžus smile.gif
Žiūriu mūsų vis daugiau susirenka. Gal darysim lentelę su savaitiniais rezultatais, ką manote?
Atsakyti
Labas rytas, sekmadienis biggrin.gif Kokie savaitgalio užbaigimo planai? 4u.gif
Aš rytą pradėjau nuodėmingai - žalia arbata ir keliais geišos saldainiais blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Leyla @ 2016 01 08, 23:19)
Sveikos,

aš ir metu svorį nuo naujųsmile.gif sakiau, kad šįkart tikrai. Nuo beveik 72 norėčiau  10 kg nukratyti  ax.gif mano ūgis 172cm. Kažkada buvau numetusi ir svoris kokį pusmetį laikėsi, tada išvažiavau vėl į JAV ir prasidėjo..  ax.gif
Dabar pagrindinis dietos akcentas - vakare daugiau baltymų ir daržovių, pietums lanksčiai, aišku, be bulvių ir makaronų, bet nebūtinai vien salotos. Pastebėjau, kad kai pietus suvalgau per daug nesusivaržydama, tai vakare lengviau. Anksčiau dariau atvirkščiai ir keldavo man diskomforto - pas mus įprasta darbe į valgyklą tokią eiti, o kai pats atsineši tai ir eini vienas valgyt, nesmagu...

Tai per savaitę -2kg, turbūt tik organizmas pasivalė bet smagu

Sveika prisijungusi prie mūsų 4u.gif
Tikiuosi kartu Vėlykas jau pasitiksim lengvesnės biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sin_ @ 2016 01 09, 19:30)

Žiūriu mūsų vis daugiau susirenka. Gal darysim lentelę su savaitiniais rezultatais, ką manote?

Galim daryti lentelę, galim temoj prisiduoti meniu, akd lengviau būtų matyti nuodėmes blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Priimkit naują narę 4u.gif

Aš lieknėju ko gero visą gyvenimą biggrin.gif , tai intensyviau, tai labiau atsipalaiduoju, periodais tik palaikau esamą svorį, jei jis mane tenkina, periodais aršiau kovoju su kg ir cm box.gif

Gruodį buvau atsipalaidavus, leidau sau valgyti per šventes, savaitė jau kaip grįžau į įprastą sau mitybos režimą smile.gif

Nuo rugsėjo sportuoju ir maitinuosi pagal trenerės sudarytą mitybos planą.

Smagu būtų lieknėti kompanijoje, nes mane labai dažnai apleidžia motyvacija blush2.gif , ypač kas liečia maistą, nes sportą aš mėgstu, sportuoju jau daug metų (būtent sporto klube nesportavau virš metų dėl nestuke.gif, bet nuo rugsėjo ir vėl lankau treniruotes 3 kartus per savaitę). Dėl maisto - nuolat nusivažiuoju nuo plano ir ryju, ryju, ryju doh.gif blush2.gif

Galbūt man pavyktų registruoti temoje savo suvalgomas kalorijas ar kažką pan, gal tai padėtų man susiimti ax.gif

Kalbant apie tikslius skaičius, ūgis 162, svarstyklės laikinai sugedo, bet paskutinis matytas svoris ~57, siekiu 50 kg smile.gif Aš matuoju ir riebalų-raumenų santykį, siekiu ir mažesnio riebalų % smile.gif
Atsakyti
Dontstop 4u.gif
Labai griežtą programą maitinimosi trenerė sudarė?
Papasakok apie sporto programą smile.gif man dabar aktualu, nes pradėjau į salę vaikščioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 10, 17:41)
Dontstop 4u.gif
Labai griežtą programą maitinimosi trenerė sudarė?
Papasakok apie sporto programą smile.gif  man dabar aktualu, nes pradėjau į salę vaikščioti smile.gif

Negaliu pasakyti, kad griežtas mitybos planas, čia tik aš bevalė blush2.gif
Viso man priklauso 1700 kcal per dieną.
Valgyti reikia 5 kartus per dieną:
pusryčiams - dažniausiai košės (70 gr), kartais pakeičiu miusliais su pienu arba makaronais;
priešpiečiams - 1 vaisius ir biggrin.gif 4 skiltelės juodo šokolado arba 4 sausainiai, arba duoniukai ar pan;
pietūs - mėsa, žuvis arba paukštiena be riebalų, salotos;
pavakariai - daržovės NEeniruočių dienomis, o kai treniruotės tai priklauso nuo treniruotės tipo, kartais baltymai, kartais angliavandeniai;
vakarienė - baltymai, jei treniruotės diena; daržovės arba baltymai, jei ne treniruotės diena.
Bendras vaizdas toks.

Dėl vakarienės kyla daugiausia keblumų, nes po treniruotės aš nevakarieniauju unsure.gif Ne tai, kad trenerė neleistų, priešingai, bet:
valgyti reikia praėjus valandai po treniruotės
vakarienė turi būti minimum valandą prieš miegą
Pati treniruotė būna nuo 19 iki 20 val, grįžus aš užbėgu į dušą ir migdyt savo kūdikės, ir viskas, miegu pati. Nebespėju suvalgyti vakarienės, nes tektų valgyti 22 val. Bet alkis būna tok, kad atrodo užmušt kažką dėl maisto galėčiau blush2.gif Tai būna stveriu ką nors ir migdydama dukrą lovoj kramsnoju doh.gif
Praeitą sav pvz 2 sumuštinius stvėriau ir sukirtau jau gulėdama lovoje, prieš pat miegą bash.gif

Tai galvoju rytoj virtą kiaušinuką pasiruošt kraštutiniam atvejui, bet geriausia būtų žinoma apsiriboti stikline šilto vandens dry.gif

Na o apie sportą trumpai - aš einu į grupines treniruotes, jos įvarios - step aerobika, boksas, latino šokiai, pilatesas, anticeliulitinė, su svareliais ir tt smile.gif 3 kartus per savaitę po 1 valandą smile.gif
Atsakyti
Griežtai čia viskas sustyguota:)
Aš sau ne taip griežtai susistygavau, bet pradžiai gerai biggrin.gif
Tik nežinau ar gerai, kad valgau prieš treniruotę, likus nepilnai valandai. Bet kitaip neišeina - po treniruotės jau nei šis nei tas valgyt, o jei visai nevalgyčiau, tai kaip tu sakai, užmušt dėl maisto galėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 10, 18:08)
Griežtai čia viskas sustyguota:)
Aš sau ne taip griežtai susistygavau, bet pradžiai gerai biggrin.gif
Tik nežinau ar gerai, kad valgau prieš treniruotę, likus nepilnai valandai. Bet kitaip neišeina - po treniruotės jau nei šis nei tas valgyt, o jei visai nevalgyčiau, tai kaip tu sakai, užmušt dėl maisto galėčiau biggrin.gif

Prieš treniruotę galima valgyti "greitus" angliavandenius, pvz bananą smile.gif Kad ir prieš pat žengiant į salę smile.gif
"Lėtus" angliavandenius - neverta, nes jie nespės suveikti ir pradės teikti kūnui energiją į treniruotės pabaigą, kai jos jau nebereikės. "Lėtus" geriau valgyti 1-2 val prie treniruotę...
O baltymus - net nežinau mastau.gif blush2.gif
Man kartais užeina pykinimo bangos, jei pavalgau mažiau nei prieš valandą iki treniruotės. Ypač darant kai kuriuos pratimus, tarkim pilvo presui ir gulint ant pilvo. Kartais kažkokie nemalonūs pojūčiai, kai aktyviai striksėt reikia biggrin.gif (stepas, šokiai).
O va prieš "jėgos" treniruotes aš verčiau pavalgyčiau, nes silpna darosi nedavalgius, net temsta akyse. Neišeina padaryti visus pakartojimus, kartais realiai pritrūksta jėgų showoff.gif
Atsakyti
Aš tai derinuosi prie darbo, organizmo ir sporto klubo grafiko biggrin.gif Valgau tris kartus per dieną, nes darbo metu man valgyt nesinori, nors, paskaičius tavo postą, žadu į stalčių įsimesti juodo šokolado thumbup.gif .
Po darbo namie pavalgau vakarienę: kiaušinių virtų arba keptų, tuno salotų, žuvies pirštelių. Tada pavirškinu 45 min ir lekiu sportuot, nes sporto klubą uždaro 19:30. Po sporto jau nevalgau nieko, atsigeriu arbatos smile.gif
Tik savaitgalis man sugriešijimo laikas biggrin.gif va ir šiandien, sukapojau kokius 7 geišos saldainius doh.gif
Atsakyti