Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-taisiais

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 10, 19:00)
Aš tai derinuosi prie darbo, organizmo ir sporto klubo grafiko biggrin.gif  Valgau tris kartus per dieną, nes darbo metu man valgyt nesinori, nors, paskaičius tavo postą, žadu į stalčių įsimesti juodo šokolado thumbup.gif .
Po darbo namie pavalgau vakarienę: kiaušinių virtų arba keptų, tuno salotų, žuvies pirštelių. Tada pavirškinu 45 min ir lekiu sportuot, nes sporto klubą uždaro 19:30. Po sporto jau nevalgau nieko, atsigeriu arbatos  smile.gif
Tik savaitgalis man sugriešijimo laikas biggrin.gif  va ir šiandien, sukapojau kokius 7 geišos saldainius doh.gif

*CoCoNuT*, o iš kokio tu miesto? smile.gif

Apie savaitgalius tai man tik tylėt ir slėptis po lapais blush2.gif
Tai būtų antra mano bėda, po vakarinių persivalgymų blush2.gif
Va ir šiandien laukiu, kol iškeps kugelis essen.gif cool.gif
Atsakyti
Niam niam, kugeliiiiis essen.gif praėjom su MB ratuką kieme, 2 valandos gavosi biggrin.gif
Aš iš Druskininkų. mažas miestukas, todėl sporto klubų nedaug, tas kur pasirinkau, trumpiau dirba, tenka derintis smile.gif užtai žmonių mažiau smile.gif
Atsakyti
*CoCoNuT*, aišku, paklausiau, nes užkliuvo, kad taip trumpai dirba sporto klubas smile.gif


Šiandienai pasiruošiau grikius iš vakaro (užpyliau verdančiu vandeniu), obuoliuką, pietums bus vištienos file iešmelis ant grilio paruoštas, nuo vakar liko, ryžiai su leču, pavakariams jogurtas su sėlenom, vakarienei kiaušinienė su krablazdėm, viens virtas kiaušinukas atsargai, jei prireiks po treniruotės smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, nors gal jau diena biggrin.gif jau iki pietų liko tik valanda lotuliukas.gif

Mano pusryčiai: pusė banano, kivis, du šaukšteliai chia sėklų su šaukštu graikiško jogurto (gaunasi tokia skani saldi košė) plius du karums sūreliai. Sotu thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2016 01 11, 09:52)

Šiandienai pasiruošiau grikius iš vakaro (užpyliau verdančiu vandeniu),


Reikia ir man grikius traukti į racioną, nemėgstu aš jų, bet sotu ir sveika smile.gif
Atsakyti
sveikos hi.gif

ai, skaitau skaitau aš jus čia, tai galvoju gal ir mane priimsit? gal bus spyris užpakalin ir lengviau pačiai su savim susitarti bus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 01 11, 13:31)
sveikos hi.gif

ai, skaitau skaitau aš jus čia, tai galvoju gal ir mane priimsit? gal bus spyris užpakalin ir lengviau pačiai su savim susitarti bus laugh.gif

Žinoma, kuo daugiau narių, tuo smagiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 01 11, 11:31)
sveikos hi.gif

ai, skaitau skaitau aš jus čia, tai galvoju gal ir mane priimsit? gal bus spyris užpakalin ir lengviau pačiai su savim susitarti bus laugh.gif

Žinoma, sveika prisijungusi 4u.gif drinks_cheers.gif papasakok savo istoriją, kokie lieknėjimo planai 2016-iems? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 11 sausio 2016 - 11:39
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 11, 09:36)
papasakok savo istoriją, kokie lieknėjimo planai 2016-iems? biggrin.gif


sunku pasakyti, nes kažkodėl garsiai išsakius tuos planus, man jie dažniausiai tiesiog neišsipildo laugh.gif
šiuo metu bandau laikytis asmeninio mitybos plano - viena savaitė praėjo, tai kaip savaitgalis, taip duobė mega_shok.gif tiek visko skanaus aplink būna, kad eina sau - neina susilaikyt laugh.gif
taip pat vis planuoju grįžti į sportus - turiu sporto klubo abonementą, bet jis labai nepatogioje vietoje, tai svarstau bent į baseiną ten nueiti savaitgaliais. darbovietėje yra nedidelė sporto salė, tai jau svarsčiau šiandien ryte anksčiau atvažiuoti darban ir eiti sportuoti, bet ligos užpuolė netikėtai (kaip ir žiema kelininkus Lietuvoj doh.gif biggrin.gif ), tai teko pasikinkyti antigripino pakuotę, o ne sportinę aprangą..

šiaip manau, kad mano atveju svarbiausia susitvarkyti savaitgalių mitybą ir prisijaukinti sportą, nes iš esmės su mityba darbo dienomis labai didelių problemų neturiu smile.gif tai turbūt tokie du didieji planai ir būtų bigsmile.gif
Atsakyti
Almost., o koks ūgis-svoris? smile.gif
Jo, savaitgaliai tai, žiūriu, ne mano vienos bėda blush2.gif
Atsakyti
Grįžau po pietų biggrin.gif už lango elegantiškai sninga, tik miegot prikapojus smile.gif
Visom žiūriu su savaitgaliais problemų yra... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 01 11, 10:22)
Almost., o koks ūgis-svoris?  smile.gif

Jo, savaitgaliai tai, žiūriu, ne mano vienos bėda  blush2.gif


ūgis 170cm, o apie svorį pasidžiaugsiu nukračius kažkiek nail.gif biggrin.gif šiaip aš vadovaujuosi tuo, kad svarbiau apimtys ir kūno stangrumas, nei skaičiai. bet pradžiai norėčiau pamatyt, kaip atrodau lengvesnė kokiais bent 10kg smile.gif

labai sunku savaitgaliais, nes nebelieka ritmo pas mus doh.gif tai ir maistos eiliškumas išsiderina, ir pats maistas..
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 08, 16:54)
Sveika, žinoma, kad palaikysime drinks_cheers.gif  kartu bus lengviau  smile.gif
Papasakok, koks tavo ūgis, svoris, kokį sportą planuoji rinktis?  smile.gif


ūgis 158, o svoris dabar jau sumažėjo iki 58 kg:) sportas paprastas kardio dviratis ir paprasti pratimai.. mano probleminė sritis pilvas, visi lašiakai ten kaupias, tai daugiau dėmesio skirsiu jam:)
Atsakyti