Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų dovana sau - gražus kūnas

QUOTE(Aurosoma @ 2013 11 27, 14:39)
Vaje, kad ir taip LABAI liekna! Kiek nori sverti?


Deja liekna tik skaiciukais ant popieriaus verysad.gif Esu labai smulkiu kaulu ,tad jei sveriu virs 50 ,jau gerokai pilna atrodau . Po gimdymo nesportavau ,raumenu tonusas mazas , celiulitas didelis doh.gif Net kosmetologe kuri ji gydo ,nustebo pamaciusi . Liepa nustojau maitint krutimi , tai faktiskai nuo balandzio (nes mazinau piena ) priaugau 7 kg doh.gif vat juos ir metu dabar ,nes jei ir toliau taip svoris augs ,tai po pusmecio isvis saves nepazinsiu schmoll.gif Siaip visada 46-48 kg sveriu ir patikekit tikrai neatrodau liesa ar distrofike 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yggdrasil: 27 lapkričio 2013 - 14:23
VISI PRISIDAVIMAI MAN I AZ !!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilia143: 27 lapkričio 2013 - 14:34
aurosoma kokius tu cia masaziukus daraisi?su kokiu voleliu? idomu ir man smile.gif patinka masaziukai atsipalaidavimui smile.gif

Yggdrasil oho kokia smulkute tu smile.gif na bet aisku kievienam juk savo, as tai stambesniu kaulu ir organizmas labai letai svori meta tai visad nera lengva numesti svori, bet tikiuosi kad ir po biskiuka pasiekti savo tikslo, pradziai 65 o paskui ziuresiu, pries gimdyma buvo metas kai sveriau 62 kg ir labai patiko man ir moteriska islikau vis ir smulkesne thumbup.gif gal pavyks tai pasiekti po biskiuka 4u.gif

kai pamastau kaip visu organizmai yra skirtingi turiu dvi drauges esam labai panasiu sudejimu ir visad daugiau maziau apie 70 sveriam, vienos organizmas toks kad biski pradeda dietintis iskart svoris krenta, kita po gimdymo maitindama viska staigiai pamete iki 60 nukrito,o maniskis va po gimdymo ir net maitinant vaikeli stovi vietoj uzsispyres ir ka tu nori ta daryk reik labai labai ziuretis smile.gif

pusryteliai buvo mano : kavute.
uzkandis : bananas.
pietus:2 kepsniai, agurkas,keciupo biskiuka.
Atsakyti
QUOTE(creda @ 2013 11 27, 16:15)
aurosoma kokius tu cia masaziukus daraisi?su kokiu voleliu? idomu ir man smile.gif patinka masaziukai atsipalaidavimui smile.gif



Pati darausi, tiesiog su rankom masazuoju, arba medinis volelis, arba turiu toki voleli kur buvo kartu su losjonu nuo celiulito. Man tai jokio atsipalaidavimo, kai pati darausi. Jei ilgiau, rankas net paskausta. O jei vyras daro, tai pasaka wub.gif

Kol kas graziai laikausi, pasportavau, oi vakare reikia irgi graziai laikytis ir masaziuko nepraleisti. Giriu save del sporto 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
As numeciau mazdaug 0,5 kg. turbut smile.gif Jau nepamenu, kiek sveriau pries savaite smile.gif Labai noreciau pagaliau pamatyti bent jau 67,9, o svarstykles uzsispyre ir kelias dienas rodo 68,0.

As irgi esu is tu, kurioms svoris krenta letai schmoll.gif Bet tenoriu numesti dar 2-3 kg., tad kaip noooooors nuritinsiu biggrin.gif Jeigu iki Kaledu nepavys, tai bandysiu po ju blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas! 4u.gif

Vyras grizta wub.gif Nemoku aprasyt, kaip dziaugiuosi. Vakar vakare suzinojau, tai tik planuoju ka gaminti. Siandien torta iskepsiu. Kadangi gris nakti, tai kazka lengvai. O ryt pietums planuoju lasisa kepti, bet nerandu grazios file, visos tokios plonos, negrazios, 3 parduotuvese buvau doh.gif Ryt dar bandysiu ieskoti. Arba dar siandien kur uzsuksiu, bet jau pavargau begioti.


QUOTE(incorpore @ 2013 11 27, 22:48)
As numeciau mazdaug 0,5 kg. turbut smile.gif Jau nepamenu, kiek sveriau pries savaite smile.gif Labai noreciau pagaliau pamatyti bent jau 67,9, o svarstykles uzsispyre ir kelias dienas rodo 68,0.

As irgi esu is tu, kurioms svoris krenta letai  schmoll.gif Bet tenoriu numesti dar 2-3 kg., tad kaip noooooors nuritinsiu  biggrin.gif Jeigu iki Kaledu nepavys, tai bandysiu po ju  blush2.gif



As tikrai nepasieksiu galutinio tikslo iki kaledu, tai tada susitiksim po svenciu ir lieknesim iki pavasario, kai mazes rubu. Grazinsim formas mityba ir sportu aisku mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif

As vakar nusizengiau visoms savo dietoms doh.gif Vakarienei 2 taures vyno ir gabaliukas picos mad.gif

Teks siandien atsportuot dvigubai ...
Atsakyti
QUOTE(Yggdrasil @ 2013 11 28, 12:29)
Labas rytas  4u.gif

  As vakar nusizengiau visoms savo dietoms  doh.gif  Vakarienei 2 taures vyno ir gabaliukas picos  mad.gif

  Teks siandien atsportuot dvigubai ...



Nu šaunuolė, kad yra noro išsportuot, o aš kadangi nemėgstu sporto, tai negaliu ir nusižengt, o vakare kaip užeina nesveikas noras ko nors taip nesveikai užvalgyt doh.gif , net sunku mintis valdyt doh.gif kojos tiesiog neša prie šaldytuvo, o rankos visai neklauso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2013 11 28, 11:54)
Nu šaunuolė, kad yra noro išsportuot, o aš kadangi nemėgstu sporto, tai negaliu ir nusižengt, o vakare kaip užeina nesveikas noras ko nors taip nesveikai užvalgyt doh.gif , net sunku mintis valdyt  doh.gif  kojos tiesiog neša prie šaldytuvo, o rankos visai neklauso doh.gif


Nemegstu ir as sportuot , man sportas -kancia doh.gif Pasitiesiau kilimeli ,persirengiau ir ... prisedau prie pc su kava doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Man sportas patinka, kartais reikia prisiversti, tingulys buna. O kaip didziuojiesi savim kai tinguli nugali ir gerai pasportuoji valanda wub.gif Bet kaip patinka sporto klube, pasaka!!!!!!!!!!!


Mano biskvitas jau kepa, tiek planu, o dar ir pasportuoti noriu, nes kai vyras bus, tai ten vaziuosim, tai ten. Tada nori tureti laisvas dienas. Kaip viska suspeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2013 11 28, 12:21)
Man sportas patinka, kartais reikia prisiversti, tingulys buna. O kaip didziuojiesi savim kai tinguli nugali ir gerai pasportuoji valanda  wub.gif  Bet kaip patinka sporto klube, pasaka!!!!!!!!!!!
Mano biskvitas jau kepa, tiek planu, o dar ir pasportuoti noriu, nes kai vyras bus, tai ten vaziuosim, tai ten. Tada nori tureti laisvas dienas. Kaip viska suspeti  g.gif


Aurosoma - koki krema darysi ax.gif

Sporto klube ir man patinka , bet siuo metu nerandu jam laiko . O namie sunkiai prisiverciu , bet prisiverciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Kelias dienas jau paskaitinėju jus, o dabar galvoju, kad gal ir ne prošal į pokalbius įsiterpt smile.gif


kaip kolegoms sakau - metu pilvą biggrin.gif
nuo šiandien pradėjau trijų savaičių "dietą"

realiai, tai jau anksčiau pradėjau neteisingų produktų nebevalgyt, bet nuo šiandien geriu šviežiai spaustas sultis, valgau vaisius ir t.t. jei bus įdomu, pasidalinsiu kiekvienos dienos meniu smile.gif

dėl sporto - aš irgi nelabai sportuojanti, bet vakar padariau pritūpimų pagal filmuką iš youtubės bei keletą pratimų nugarai stiprint smile.gif tai šiandien kojos skauda biggrin.gif
Atsakyti