Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų dovana sau - gražus kūnas

QUOTE(Lindra @ 2013 11 28, 12:53)
Sveikos. Kelias dienas jau paskaitinėju jus, o dabar galvoju, kad gal ir ne prošal į pokalbius įsiterpt smile.gif
kaip kolegoms sakau - metu pilvą biggrin.gif
nuo šiandien pradėjau trijų savaičių "dietą"

realiai, tai jau anksčiau pradėjau neteisingų produktų nebevalgyt, bet nuo šiandien geriu šviežiai spaustas sultis, valgau vaisius ir t.t. jei bus įdomu, pasidalinsiu kiekvienos dienos meniu smile.gif

dėl sporto - aš irgi nelabai sportuojanti, bet vakar padariau pritūpimų pagal filmuką iš youtubės bei keletą pratimų nugarai stiprint smile.gif tai šiandien kojos skauda biggrin.gif


Sveikute 4u.gif

Va va lotuliukas.gif as ir pritupimus su youtube darau ,paskui nepaeinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lekiau dar I viena parduotuve ir radau visko ko reikejo: ir lasisos grazioso ir dar akcija, ir silauogiu, ir metu ir brasniu (skonis aisku ne tas, bet del grozio). Pasiseke, bet taip skubejau, nes parduotuve toil, o dar turejau mazaji pasiimti is darzelio, tai visur begute, bet visur sekmingai. Tortas jau saldytuve thumbup.gif Tai tik antras nuo...iki keptas mano tortas, tai manau jau dabar trukumu, bet svarbu meginti, mokytis cool.gif

QUOTE(Yggdrasil @ 2013 11 28, 12:35)
Aurosoma - koki krema darysi  ax.gif

  Sporto klube ir man patinka , bet siuo metu nerandu jam laiko . O namie sunkiai prisiverciu , bet prisiverciu  smile.gif


Maskarpones wink.gif

As irgi negaliu lankyti sporto klubo. Tai stengiuosi namuose.

QUOTE(Lindra @ 2013 11 28, 12:53)
Sveikos. Kelias dienas jau paskaitinėju jus, o dabar galvoju, kad gal ir ne prošal į pokalbius įsiterpt smile.gif
kaip kolegoms sakau - metu pilvą biggrin.gif
nuo šiandien pradėjau trijų savaičių "dietą"

realiai, tai jau anksčiau pradėjau neteisingų produktų nebevalgyt, bet nuo šiandien geriu šviežiai spaustas sultis, valgau vaisius ir t.t. jei bus įdomu, pasidalinsiu kiekvienos dienos meniu smile.gif

dėl sporto - aš irgi nelabai sportuojanti, bet vakar padariau pritūpimų pagal filmuką iš youtubės bei keletą pratimų nugarai stiprint smile.gif tai šiandien kojos skauda biggrin.gif



Sekmes!
Atsakyti
Pasveriau torta, mazdaug 3.2kg! bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! As biski viena diena pasivelinus, bet vkr buvo uzgriuve darbai net nebuvo minuteles uzlyst cionai. blush2.gif Bet turiu geru naujienu -2kg!!! smile.gif Valiooo smile.gif Aisku dbr grizau i savo pradini starta 62kg bet vis tiek ! Lb dziaugiuos smile.gif Tikiuos kita savaite vel bus minusiukas smile.gif Kapanojuos is ligu tai reiks i sporta grizt smile.gif Nuo vakar pradejau presiuka treniruot smile.gif Po 100 atsilenkimu plius po 50 kiekvienam sonui. Kazkada taip dariau visa men be jokiu islygu ir lb ziurejau ka valgau - tai rezultatai buvo super smile.gif Tikiuos nuo kitos sav pradet begiot. Beje, lb lb smagu cia Jus visas turet, nes tikrai ikvepiat judet i prieki!!! Aciuuuuuu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image


Yggdrasil, nurodyk savo siekiama svori!
Nu tik as viena likau luzere sad.gif
Atsakyti


Labas rytelis 4u.gif

Aurosoma - oho koks didziulis gavosi thumbup.gif

aprilia143- mano siekiamas svoris iki Kaledu 48 kg ax.gif


Bubble123 - saunuole 4u.gif As numirciau tiek atsilenkimu darydama blink.gif


Mano mazasis dar serga doh.gif O tiek darbu prisikaupe ...
Atsakyti
sveikutes 4u.gif oj lentelej negraziai atrodau kaip vienintele su antsvoriu blyn doh.gif sias kelias dieneles kazko upas apleides kazko imtis labai ziuretis doh.gif tai pamacius tokia lentele biski atsipeikeju blush2.gif

bubble123 tikrai kad saunuole kaip tu tiek padarai blink.gif ir kaip pavyko per savaitele -2 kg?

aprilia neliudek paziurek pas mane vis dar antsvoris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(creda @ 2013 11 29, 15:44)
bubble123 tikrai kad saunuole kaip tu tiek padarai  blink.gif ir kaip pavyko per savaitele -2 kg?

nieko nerealaus. Pvz., 0.5kg svorio o visa kita skysciai ir ikrova isejo lauk cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2013 11 29, 13:47)
nieko nerealaus. Pvz., 0.5kg svorio o visa kita skysciai ir ikrova isejo lauk  cool.gif


tikrai taip! nes as buvau uzsimetus 2kg per liga ir per kelione pas drauge i londona, tai cia tikrai manau tik skysciai susikaupe isejo smile.gif vis tiek smagu smile.gif blush2.gif dbr jau reikia tikraji svoriuka mest biggrin.gif
Del atsilenkimu as turiu toki specialu atsilenkimams daryt tai su juo man zymiai lengviau (ir teisiklingiau ) daros tie atsispaudimai.

https://www.google.i... ...ch&imgdii=_
cia linkas jeigu kA smile.gif

O sekmadieni gausiu nauja zaisliuka - ab circle pro smile.gif Lb uz smagia kaina radau tai isprasiau saviskio - sakau, nori kad buciau grazi, tai man sito reik biggrin.gif

https://www.google.i... ...ch&imgdii=_
Papildyta:
atsiprasau kazkodel antras linkas neteisingas gavos!

https://www.google.i...r...273&bih=614

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2013 11 28, 18:45)

Nu tik as viena likau luzere sad.gif


Nesijausk vienisa 4u.gif As siandien pasisverusi pamaciau, kad vel sveriu 69. Uzteko dvieju dienu sveciuose su sociom vakarienem doh.gif
Atsakyti
QUOTE(incorpore @ 2013 11 30, 09:32)
Nesijausk vienisa  4u.gif As siandien pasisverusi pamaciau, kad vel sveriu 69. Uzteko dvieju dienu sveciuose su sociom vakarienem  doh.gif


Tikrai neverta liudet, svarbiausiai nepasiduot ! 4u.gif Incorpore - ten jauciu skysciai susikaupe nuo didelio kiekio druskos wink.gif Svarbiausiai neuzsiciklinti ir judet i prieki! Nors tai kartais taaaaaaaip sunku! Ypac kai atrodo specialiai stengies, ziuri ir ka valgai ir pasportuoji - o svoris ne is vietos! g.gif Bet nieko, su sio forumo palaikymo manau visom pavyks wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,

Po liudnos savaitės grižtu ir aš pas jus. Reikia kažkaip judėti pirmyn smile.gif. Nesisveriau, tai nezinau rezultatu, tikiuosi didelio pliuso nera, nes labai ka daug ir valgiau. Pirmadieni gal paiskrovausiu su kefyru g.gif . Matau yra nauju mergaiciu, labai smagu, gales irgi savo idejom pasidalinti. As vel stengsiuosi rasyti ka valgau, nes man taip geriau smile.gif
Atsakyti