Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priaugti svorio? 7 tema.

Mus vienija bendras tikslas – papildomi kilogramai ir gražus kūnas. Mes draugiškai bendraujam, džiaugiamės dėl pliusų, liūdim dėl minusų, viena kitą palaikom ir dalijamės patirtimi.

Kaip priaugti svorio?

Bendri patarimai:
*Nepraleidinėti pagrindinių valgymų.
*Stengtis viską suvalgyti.
*Svoriui didinti reikia valgyti riebesnį, kaloringesnį maistą. Tik taip galima priaugti svorio.
*Riboti mažai kcal turinčių gėrimų ir maisto (daržovių salotos, bulijonai, valgyti tirštas arba pertrintas sriubas su grietinėle, arbatą saldinti, gerti sultis, riebesnį pieną). Negerti prieš valgį arba valgio metu, negerti skysčių be kalorijų.
*Pakeisti mažai riebalų turinčius produktus į daugiau riebalų turinčius (riebesnis pienas, jogurtas)
*Didinti maisto kalorijų koncentraciją pridedant sviesto, aliejaus, tarkuoto sūrio į bulvių košę, cukraus, padažų, medaus, uogienės, pieno miltelių, grietinėlės, grietinės).
*Saldumynai – padidina kalorijų suvartojimą, bet neturi išstumti kito maisto, todėl juos valgyti po valgio arba priešnakčiams.
*Alkoholis – kaip aperityvas stimuliuoja apetitą, todėl nedidelį kiekį galima vartoti prieš valgį. Nors individualiais atvejais gali būti ir kitaip.
*Kaloringų užkandžių pavyzdžiai: jogurtas sumaišytas su biriais džiūvėsėliais, sultys sumaišytos su grietinėle, riebus pienas, riebi varškė su grietine ir uogiene, pieno gėrimas Miau, dvi porcijos ledų, dvi bandelės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmonyte: 29 sausio 2014 - 16:50
QUOTE(ellaja @ 2014 01 29, 14:33)
Būk gerutė, pasidalink savo pratimukais - kokius ir kiek darai? noriu ir aš raumenukų, ypač ant rankų  4u.gif


Aš darau Insanity 60 dienų programą ir prieš savaitę pradėjau squat challenge. Manau, mitybą sureguliavus dar ir svorio priaugt būtų galima, bet niekaip nepavyksta susitvarkyt doh.gif

QUOTE(LaimingaMergina @ 2014 01 29, 14:34)
Labuka  4u.gif

Aš visiškam minuse...jau pastebėjau, kad kraujagyslės šviečia per odą  doh.gif

Žiemą visada taip, kai oda išbąla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2014 01 29, 20:02)
Aš darau Insanity 60 dienų programą ir prieš savaitę pradėjau squat challenge. Manau, mitybą sureguliavus dar ir svorio priaugt būtų galima, bet niekaip nepavyksta susitvarkyt  doh.gif

na, taip, kiek žinau, irgi speciali dieta būna,norinčioms priaugti svorio sportuojant 4u.gif o kur gavai tą Insanity programą, bandžiau pagooglint, tai ohoho kokie rezultatai, norėtųsi ir man išbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2014 01 30, 08:37)
na, taip, kiek žinau, irgi speciali dieta būna,norinčioms priaugti svorio sportuojant 4u.gif o kur gavai tą Insanity programą, bandžiau pagooglint, tai ohoho kokie rezultatai, norėtųsi ir man išbandyt  smile.gif

Aš irgi tais rezultatais susižavėjau biggrin.gif O mums kūdutėms išvis gerai, kai nėra arba beveik nėra apsauginio riebalų sluoksnio, iškart ryškėja raumenukai showoff.gif
Aš parsisiunčiau iš linkomanijos, dar mačiau yra pora nuorodų SM temoj sportas namuose.
Bet šiaip sunkybė, man jau motyvacija blėsta blush2.gif Tik kai į pilvą pasižiūriu prisiverčiu sportuot, nes noris dar geresnių rezultatų lotuliukas.gif

Dar gali pasidomėt T25 programa, ji trumpesnė ir sąlyginai lengvesnė už Insanity, o rezultatai panašūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2014 01 30, 11:46)
Aš irgi tais rezultatais susižavėjau biggrin.gif O mums kūdutėms išvis gerai, kai nėra arba beveik nėra apsauginio riebalų sluoksnio, iškart ryškėja raumenukai  showoff.gif
Aš parsisiunčiau iš linkomanijos, dar mačiau yra pora nuorodų SM temoj sportas namuose.
Bet šiaip sunkybė, man jau motyvacija blėsta blush2.gif Tik kai į pilvą pasižiūriu prisiverčiu sportuot, nes noris dar geresnių rezultatų  lotuliukas.gif

Dar gali pasidomėt T25 programa, ji trumpesnė ir sąlyginai lengvesnė už Insanity, o rezultatai panašūs smile.gif

ačiū, būtinai pasidomėsiu, noriu kažkaip pagražinti rankas, nes apatinė dalis daugmaž tenkina, o va rankos, pečių linija doh.gif
kaip su maistu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2014 01 31, 14:10)
ačiū, būtinai pasidomėsiu, noriu kažkaip pagražinti rankas, nes apatinė dalis daugmaž tenkina, o va rankos, pečių linija  doh.gif
kaip su maistu?  4u.gif

Valgau dabar...sausainius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2014 01 31, 19:06)
Valgau dabar...sausainius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mano mėgstamiausias patiekalas lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Forumą paskaitinėju kartas nuo karto, tačiau nesireiškiu. Ir štai nusprendžiau prisijungti prie jūsų storėjimo komandos, nes pačiai ritmą palaikyti labai sunku. Taigi, nuo vakar pradėjau storėjimo programą, daugiau valgyti bei užsirašinėti, ką suvalgau per dieną. Tad, jei galima, įrašykit mane į listą smile.gif Ūgis 169cm, svoris 49.5kg. Pageidaujamas svoris - 55kg. Užsibrėžiau tikslą per savaitę priaugti po 1kg, kas yra man, kaip vegetarei, pakankamai utopiška biggrin.gif Žiūrėsiu kaip seksis. Baisiai jau norisi ant pavasario įgauti formas.
Atsakyti
Sveikos. Žiūrau tie patys nikai bigsmile.gif , o galvojau savų jau nerasiu . Man pasakiškai krenta svoris, nes vaistus mečiau, o čia dar nestuke.gif apetito netekimai, vėmimai, bet sakiau gal antram trimestre atsitiesiu. Kaip Paulina? Ar svorio priaugo, nes neužmačiau jau jos senai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(strix @ 2014 02 03, 20:27)
Labas vakaras smile.gif Forumą paskaitinėju kartas nuo karto, tačiau nesireiškiu. Ir štai nusprendžiau prisijungti prie jūsų storėjimo komandos, nes pačiai ritmą palaikyti labai sunku. Taigi, nuo vakar pradėjau storėjimo programą, daugiau valgyti bei užsirašinėti, ką suvalgau per dieną.  Tad, jei galima, įrašykit mane į listą smile.gif Ūgis 169cm, svoris 49.5kg.  Pageidaujamas svoris - 55kg. Užsibrėžiau tikslą per savaitę priaugti po 1kg, kas yra man, kaip vegetarei, pakankamai utopiška biggrin.gif Žiūrėsiu kaip seksis. Baisiai jau norisi ant pavasario įgauti formas.

Ar ne per didelius tikslus sau keli? unsure.gif Geriau mažais žingsneliais į priekį, negu per greit prarandama motyvacija... g.gif Bent man 1kg per savaitę skamba nerealiai ir įmanomas nebent prieš tai turėjus visišką išsekimą ir badavimą... 1kg per mėnesį - logiškiau ir įmanoma smile.gif mirksiukas.gif Va čia įdomi skaičiuoklė skaiciukle Bent jau man norint priaugti 1kg per savaitę, per dieną turėčiau suvartoti virš 3000kcal blink.gif blink.gif unsure.gif Net neįsivaizduoju ką valgyt, kad tiek būtų biggrin.gif
bet kokiu atveju linkiu sėkmės ir kviečiu pasidalinti rezultatais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2014 02 04, 18:09)
Sveikos. Žiūrau tie patys nikai  bigsmile.gif , o galvojau savų jau nerasiu . Man pasakiškai krenta svoris, nes vaistus mečiau, o čia dar nestuke.gif apetito netekimai, vėmimai, bet sakiau gal antram trimestre atsitiesiu. Kaip Paulina? Ar svorio priaugo, nes neužmačiau jau jos senai  4u.gif

Visų pirma sveikinimai smile.gif

Kur tu nerasi čia mūsų, iki gyvenimo galo turbūt bandysim svorį priauginėt doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ellaja, gal pradėjai ką nors sportuot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2014 02 05, 09:11)
Ar ne per didelius tikslus sau keli?  unsure.gif Geriau mažais žingsneliais į priekį, negu per greit prarandama motyvacija... g.gif Bent man 1kg per savaitę skamba nerealiai ir įmanomas nebent prieš tai turėjus visišką išsekimą ir badavimą...


Na iki šiol tikrai pakankamai mažai valgydavau, dažnai praleisdavau tai pietus, tai pusryčius, beveik jokių užkandžių dienos bėgyje..net nežinau, gal koks 1000 kcal ir išeidavo. Prasidėjo nuo streso, tapo įpročiu. Jau 2 metai kaip svoris nesikeičia, nebent nukrenta dar. Gal net ir pavadinčiau tai išsekimu. Tai va, valgau vis dabar, tai jau jaučiu, kaip kas 3 valandas skrandis gurgti pradeda, ko anksčiau nebuvo smile.gif Pasisversiu sekmadienį, matysiu ar bent kiek pajudėjo kas nors smile.gif Gal čia yra daugiau vegetarių, kurios pasidalintų savo valgiararaščio stebuklais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2014 02 05, 11:11)
Ellaja, gal pradėjai ką nors sportuot? smile.gif

bandžiau parsisiųst abi Tavo rekomenduotas programėles, bet jų talpa toooookia didelė, kad nebetelpa man į kompiuterį verysad.gif tai vėl tęsiu savo mankštelę - pritūpimai, atsilenkimai, su hanteliukais truputuką, bet jaučiu, kad ne visos raumenų grupės gauna krūvio vienodai...o gal, Zmonyte, turi kokią santrauką tų pratimukų? ax.gif
man vėl toks metas, kai mažai valgau, jaučiu apatiją, stresą, depresiją, nežinau, kažkaip veikia ta rutina ir gyvenimo problemos doh.gif tikrai sėdėsiu šioj temoj iki gyvenimo galo, tikiuosi, ne viena čia dar būsiu, reikia man kompanijos 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(strix @ 2014 02 03, 22:27)
Labas vakaras smile.gif Forumą paskaitinėju kartas nuo karto, tačiau nesireiškiu. Ir štai nusprendžiau prisijungti prie jūsų storėjimo komandos, nes pačiai ritmą palaikyti labai sunku. Taigi, nuo vakar pradėjau storėjimo programą, daugiau valgyti bei užsirašinėti, ką suvalgau per dieną.  Tad, jei galima, įrašykit mane į listą smile.gif Ūgis 169cm, svoris 49.5kg.  Pageidaujamas svoris - 55kg. Užsibrėžiau tikslą per savaitę priaugti po 1kg, kas yra man, kaip vegetarei, pakankamai utopiška biggrin.gif Žiūrėsiu kaip seksis. Baisiai jau norisi ant pavasario įgauti formas.

Sveika prisijungus 4u.gif
na, aš irgi nemanau, kad realu po 1 kg į savaitę priaugt...net prie geriausių norų man neidavo to pasiekt, o jei vieną savaiytę priaugi, tai kitą savaitę dvigubai nukrenta smile.gif bet nepabandžius, nesužinosi 4u.gif pagerink mitybą, įtrauk daugiau valgymų per dieną, paužkandžiavimų ir matysi, kaip kūnas pasisavina maistą 4u.gif tik iš patirties sakau, kad vien valgymas formų nepagražins, reikia ir sporto šiek tiek 4u.gif sėkmės, užbėk pasipasakoti kaip sekasi friends.gif


MeiLLi, sveikinimai wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif linkiu lengvo nešiojimo ir malonių laukimo akimirkų 4u.gif
Atsakyti