Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priaugti svorio? 7 tema.

QUOTE(Beta1 @ 2014 02 10, 19:24)
As tabletes geriu,kazkaip man atrodo,kad tas pats dalykas tik forma skiriasi-tabletes ir milteliai.Geriu po 10-12 per diena.Ten kazkaip maziau net nera labai prasmes ir gerti....nesijaucia dar nieko,tik savaitgali pradejau taip intensyviai valgyt ir spirulina gert.Tai sest.svoris buvo 50,4 o sekmadienio vakara 50,8.Akis dziugina,bet nemanau,kad cia jau tie mano isvajoti kilogramai lipa  biggrin.gif matyt tiesiog maisto perteklius organizme  biggrin.gif

O kaip tau tie kokteiliai ? Ar kas nors pasikeite ?

oho dozes pas tave thumbup.gif biggrin.gif as uzsisakiau milteliu pabandymui
po kokios savaiteles pasisverk , bus aiskiau 4u.gif
O kokteiliai gerai ,per menesi kazkur buvau priaugus 2kg ar 2 su trupuciu, bet ir daug baltyminio maisto valgiau , o ir darbas tuo metu buvo namuose , tad maistas po ranka budavo ir mazosios isdaigininkes dar neturejau tai ir dazniau galedavau kojas istiesus pabut biggrin.gif Tikrai nera taip kad isgersi pora kokteiliu , pora trupunuku sulesi per diena ir kg augs schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 02 10, 21:52)
oho dozes pas tave  thumbup.gif  biggrin.gif  as uzsisakiau milteliu pabandymui
po kokios savaiteles pasisverk , bus aiskiau  4u.gif


Nugi reikia griebti jauti uz ragu biggrin.gif
As irgi galvoju,kad po savaites pasisverus padetis bus aiskesne,bet kai motyvacija siuo metu tiesiog tryksta fontanais,tai negaliu saves nulaikyt nepasisverus kas vakara biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2014 02 10, 21:39)
Nugi reikia griebti jauti uz ragu  biggrin.gif
As irgi galvoju,kad po savaites pasisverus padetis bus aiskesne,bet kai motyvacija siuo metu tiesiog tryksta fontanais,tai negaliu saves nulaikyt nepasisverus kas vakara  biggrin.gif

bet svertis geriausiai yra ryte, vakarinis svoris dažnai didesnis už rytinį būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2014 02 10, 22:55)
bet svertis geriausiai yra ryte, vakarinis svoris dažnai didesnis už rytinį būna smile.gif


Va sita ir as pagalvojau.O dar labiau ka tik susinervinau,nes visa diena edus tie patys gramai doh.gif biggrin.gif vien zo jauciu reiks laukt savaitgalio ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2014 02 10, 20:55)
bet svertis geriausiai yra ryte, vakarinis svoris dažnai didesnis už rytinį būna smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Beta1 @ 2014 02 10, 21:02)
Va sita ir as pagalvojau.O dar labiau ka tik susinervinau,nes visa diena edus tie patys gramai  doh.gif  biggrin.gif vien zo jauciu reiks laukt savaitgalio ir viskas.

Relax , nesinervinam juk nervai svorio tikrai neprides nono.gif kantrybes , nors zinau kaip sunku biggrin.gif

Sveikos 4u.gif Gal kuri bandzius gramus gaudyt su vaikisku misineliu ? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 02 11, 19:02)
drinks_cheers.gif
*Relax , nesinervinam juk nervai svorio tikrai neprides  nono.gif  kantrybes , nors zinau kaip sunku  biggrin.gif

**Sveikos  4u.gif  Gal kuri bandzius gramus gaudyt su vaikisku misineliu ? g.gif  biggrin.gif


*ziauriai sunku.kaip nevisprote atrodau ryta vakara su svarstyklem biggrin.gif bet tramdau save,nors vyras ir zvengia is mano naujo projekto biggrin.gif

**as bandziau,nes misinuku pas mus dabar daugiau nei normalaus maisto,bet man neskanu.......bet jei skonis tinka,tai kodel gi ne,tie mazyciai zmones oho kiek priauga ji begerdami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2014 02 11, 19:21)
**as bandziau,nes misinuku pas mus dabar daugiau nei normalaus maisto,bet man neskanu.......bet jei skonis tinka,tai kodel gi ne,tie mazyciai zmones oho kiek priauga ji begerdami  biggrin.gif

na ar priaugai kiek nors ? as irgi isvis pieno negeriu , bet jei imanoma priaugti vardan extra gramu gal pameginciau blush2.gif ir tie baltyminiai kokteiliai bent jau man neitin skanus ,tik kad su skoniu doh.gif
bet tiem maziems zmogeliukams ir veiksmo jiems maziau nei mums mamoms tai uztat daugiau priauga , ypac pirmaisiais menesiais kol miega ir valgo biggrin.gif biggrin.gif

O tavo koks ugis bei svoris ? kiek nori priaugti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 02 11, 22:43)
na ar priaugai kiek nors ?  as irgi isvis pieno negeriu , bet jei imanoma priaugti  vardan extra gramu gal pameginciau  blush2.gif ir tie baltyminiai kokteiliai bent jau man neitin skanus ,tik kad su skoniu  doh.gif
bet tiem maziems zmogeliukams ir veiksmo jiems maziau nei mums mamoms tai uztat daugiau priauga , ypac pirmaisiais menesiais kol miega ir valgo  biggrin.gif  biggrin.gif

O tavo koks ugis bei svoris ? kiek nori priaugti ? g.gif


Misinio taip irneferiau,taigipriaugti nepavyko nieko tongue.gif bet jei nori pabandyti,tai yra tu misiniu su skoniu ir gerk tuos kur vaikam nuo metu,ten didesnis kaloriju,gelezies ir t.t.kiekis.

O ugis mano 175 svoris bent jau sestadienio vakare buvo 50,4,bet kokius 300 g galima laisvai numest sveriantis is ryto.Tai siai dienai,per 5 dienas ir sveriantis ryte priaugo 600 g.Nu bet as ir valgau dabar kaip kudikis -kas valandas ir ne salotytes,o ka nors kaloringesnio.Nu ir aisku,kava su daug grietineles ir pan.Be abejo,spirulina po 10 tabl.per diena.Vyras jau nervuojasi,kad taip staigiai uzsidegus tuo naujuoju savo projektu nepadziauciau kepenu ir inkstu.....nu bet gal nieko g.gif

Nuo kovo sportas fitness4.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nuo rytojaus ir as spirulinos ragausiu , ziuresim kas gausis , nors labai daug kazko nesitikiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 02 12, 18:24)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Nuo rytojaus ir as spirulinos ragausiu , ziuresim kas gausis , nors labai daug kazko nesitikiu  blush2.gif


Skanaus essen.gif

Siaip savaime nuo spirulinos vargu ar pamatysi rezultata,bet sukombinavus kartu ir daugiau kaloriju,tai kodel gi ne.As asmeniskai tikiu,kad ji man pades.Labai juokiaus is vieno komentaro apie spirulina.Zmogus nusipirko jos,kad padetu suliekneti,o labai greitai svoris tik dar padidejo biggrin.gif

Beje,gal pasidalinam kokiais kaloringu uzkandziu receptais ? Butu lengviau..... ax.gif galiu pasakyti koks dabar mano arkliukas tarpuose pietu ir vakarienes.Makaronu salotos su pomidoru ir majonezu.Makaronus galima issivirti ir pries valgant susimaisyti,tai is esmes galima ir 3 dienom ju prisivirti biggrin.gif Dar pas mane labai eina tesloje keptos krabu lazdeles.Priespieciams jei tingiu ka mastyt storai ant dvieju riekiu duonos uzsitepu margarino ar sviesto ir pasidarau kavos su daaaaug grietineles.Ir ne tos kudos skirtos kavai,o normalios,35 proc.
Ai,dar.Geriu apetita skatinancia arbata.Ryte pasidarau litra ir laku per diena.Jei netureciau jos,eiciau i akupunktura,kur suzadina taskus apetitui zadinti.Dar vit.c skatina.Jo galima ir nemazom dozem gerti,perteklius pasisalins su slapimu,o ir nauda bus artejant pavasariui.

Kas dar kokiu paslapciu turit ? tongue.gif
Atsakyti
O spirulinos galima bet kokioj vaistinėj nusipirkt? ax.gif

Aš kartais užkandžiams darausi smoočius smile.gif Susmulkinu pora bananų, avokadą, šaukštas medaus. Praskiedžiu pienu ir skanauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2014 02 13, 10:29)
O spirulinos galima bet kokioj vaistinėj nusipirkt?  ax.gif

Aš kartais užkandžiams darausi smoočius smile.gif Susmulkinu pora bananų, avokadą, šaukštas medaus. Praskiedžiu pienu ir skanauju smile.gif


Nezinau ar vaistinej buna.as perku ja pardej aliejus ar kazkaip.va cia ju tinklalis www.aliejus.lt
Ju pardziu pilna visur,tai ten yra ir spirulinos tiek tabletem tiek milteliais.

As susinervinau siandien ryta....atrodo ryju kaip beprote,taip graziai tie gramai lipo i virsu,o siandien ryte pasisveriu vel 50,2.Toks vaizdas,kad tie grameliai nuo sestadienio graziai auge eme ir dingo per nakti.Kazkaip upa musa.

Tiesa,padariau vakar skaiciavimus kaloriju ir t.t.tai vienareiksmiskai misinio gerti staciai neapsimoka schmoll.gif kakava turi daug daugiau kaloriju ir belen kiek baltymu.Tai kakava gerti yra skaniau,kaloringai ir ne tas zodis kaio pigiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 13 vasario 2014 - 11:54