Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo draugė

QUOTE(jolitamaria @ 2016 01 25, 07:09)
kartasi labai naudnga - pamatyti savo nuotraukas . paziureti i save is salies . Nes veidrodis ''daznai meluoja ''.

stengiuosi nesifotografuoti, negaliu į save žiūrėt, ale tas nepadeda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 24, 15:05)
šiap, kai neini į darbą, tai ir apeini, ir dar laiko lieka biggrin.gif Per trejetą ketvertą metų priaugau apie dešimt kg, o va per paskutinius dvejus dar dešimt doh.gif Tik tiek, kad svoris daugiau apačioje, tai dar paslėpti galima blush2.gif O šiaip darbo specifika pasikeitė, arba ilgai nedirbu arba ilgai dirbu parom, tai matyt nervų sistema išsibalansavus, nes arba laiko sočiai, arba tik darbas ax.gif

Atrodo kaip metabolizmo sutrikimas g.gif Cukru kraujyje tikrinotes? Skydliauke?

QUOTE(Individualistė @ 2016 01 24, 20:43)
Sveikos mergaites,

Aš tai liepto galą priėjus.. artinuosi link dviženklio skaičiaus.. Nėr valios.. nerandu jėgų.. pasidaviau šimtą kartų.. toks jausmas, kad daugiau niekada nebepajėgsiu.. ryju nesustodama..


O ka jeigu patadyt taip kad namuose nebutu atsargu kimsimui? Eitum i parduotuve uzsinorejus, ar ne?

QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 25, 11:04)
stengiuosi nesifotografuoti, negaliu į save žiūrėt, ale tas nepadeda doh.gif

drinks_cheers.gif ir as nesifotografuodavau, neziuredavau, net i veidrodi vengdavau ziuret.
Atsakyti
Pas mane namie vyras ir du vaikai. Visi valgo, mėgsta saldumynus. Pas mus namie pastoviai visko pilna: sūriukų, saldainių, bandelių ir visokio kitokio š. Ir kai užeina smegenų užtemimas, visą tą sušluoju... Bet šiandien laikausi. Paprašiau, kad vyras atitemptų dviratį iš balkono. Planuoju po metų pertraukos užlipt.. O nuotraukos.. dar į didesnę neviltį varo. Atrodo nebeįmanoma nieko pakeist.

Skaičiau, kad ant šaldytuvo kaip tik reikia kabinti ne baisiausią, o gražiausią nuotrauką. Skatina pozityvumą, norą lieknėti, o baisios nuotraukos veikia negatyviai, kaip tik varo į neviltį.

Va, gerai kad prisėdau parašyt. Kaip tik einu susirasiu kokią gražuolišką ir prisilipinsiu prie šaldytuvo.
Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2016 01 25, 17:57)
*Pas mane namie vyras ir du vaikai

**Skatina pozityvumą, norą lieknėti, o baisios nuotraukos veikia negatyviai, kaip tik varo į neviltį.

*** gerai kad prisėdau parašyt. Kaip tik einu susirasiu kokią gražuolišką ir prisilipinsiu prie šaldytuvo.

*man atvirščiai, tuo metu svoris nei kiek neaugo schmoll.gif , matyt darbas, plius namų ruošos darbai, iškratydavau ir valgiau atrodo daugiau g.gif . Saldumynų man gali nebūt schmoll.gif , va kokia silkė, sūris, lašinukai, kitas dalykas thumbup.gif , šiaip mėgstu duoną juodą labai ir košes įvairias ax.gif
**nepadeda, su pozityvu man pastaruoju metu sunkoka doh.gif
***apie dviratį ir aš pagalvoju dažnai, bet žiemos metu, kai mažiau vaikštau, bet galvoju, kad nebūt visko tik per daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2016 01 25, 18:57)
dar į didesnę neviltį varo. Atrodo nebeįmanoma nieko pakeist.

Skaičiau, kad ant šaldytuvo kaip tik reikia kabinti ne baisiausią, o gražiausią nuotrauką. Skatina pozityvumą, norą lieknėti, o baisios nuotraukos veikia negatyviai, kaip tik varo į neviltį.

Va, gerai kad prisėdau parašyt. Kaip tik einu susirasiu kokią gražuolišką ir prisilipinsiu prie šaldytuvo.

O paimk ir nevilti i nevilti ivaryk, nes pasikeist imanoma. Paskykit kad laikas pataupyt, po bandele-sureli tik sekmadieni ax.gif kazi ar suveiktu g.gif Vietoj to tegul vaisius kremta. Tau svarbu islaukti, iskenteti, kol organizmas persiorientuos, koki 10 dienu, be cukraus ir miltu. Galim kartu dienas skaiciuoti mirksiukas.gif
O nuotrauka ar pasikabinai?

QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 25, 20:51)
*man atvirščiai, tuo metu svoris nei kiek neaugo schmoll.gif , matyt darbas, plius namų ruošos darbai, iškratydavau ir valgiau atrodo daugiau g.gif . Saldumynų man gali nebūt schmoll.gif , va kokia silkė, sūris, lašinukai, kitas dalykas thumbup.gif , šiaip mėgstu duoną juodą labai ir košes įvairias ax.gif
**nepadeda, su pozityvu man pastaruoju metu sunkoka doh.gif
***apie dviratį ir aš pagalvoju dažnai, bet žiemos metu, kai mažiau vaikštau, bet galvoju, kad nebūt visko tik per daug g.gif

Bet is kur tie kg auga, lygtais valgai normaliai. Gali parasyti savaites menu, ir kiek kartu per diena?
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 01 26, 15:43)
O paimk ir nevilti i nevilti ivaryk, nes pasikeist imanoma. Paskykit kad laikas pataupyt, po bandele-sureli tik sekmadieni  ax.gif kazi ar suveiktu  g.gif Vietoj to tegul vaisius kremta. Tau svarbu islaukti, iskenteti, kol organizmas persiorientuos, koki 10 dienu, be cukraus ir miltu. Galim kartu dienas skaiciuoti  mirksiukas.gif
O nuotrauka ar pasikabinai?
Bet is kur tie kg auga, lygtais valgai normaliai. Gali parasyti savaites menu, ir kiek kartu per diena?

valgau normaliai, ypač, kai dirbu, nes tokia specifika darbo, tai tada su mityba geriau, tik kad meniu negaliu jau rinktis, bet užtat pastoviu laiku, 7.30 val. kava su bananu, pusryčiai 9 val. porą sumuštinių su sūriu, pietūs daugumoje tirrtos sriubos arba troškinys, porą kart savaitėj žuvis, pietūs irgi vienu metu 13 val., paskui 15 val. kava su skanumynu, aš daugumoje obuolį suvalgau, jei mažai tada duonos plonai su sūriu, vakarienę valgom 18 val. daugumoje salotos su sūriu, vištienos gabaliukais, duonos vakare tik pusę riekutės suvalgau, jei ilgai prie teliko pasėdžiu, tai būna kad ir kokia 21 ar 22 val dar javinuką sugraužiu ax.gif
Bet, bėda visgi manau darbo specifikos pasikeitimas, daugiau laisvos laiko, daugiau ir galimybės prie šaldytuvo prieiti, o anksčiu dirbu per du darbus ,plius savaitgaliai dar papildomai, tai savaitėj buvo viena diena laisva ir per tą buities darbus dirbavau, prisėst laiko nebųdavo. Organizmas matyt prie didesnio krūvio buvo pratęs ir dabar tinginiauja, užtat galvoju, reikia dar bandyt papildomai sportuot kažką, ne reikia krūvio. Plius dirbdavau, stengdavausi visus reikalus sutvarkyt mieste pėsčiom ir per pietus ne valgyt, o prekintis pėsčiom bėgdavau į turgų biggrin.gif Dabar jau tokio poreikio nėra, stengiuosi kiek įmanoma prisigalvot reikalų ir kasdien išeiti, bet jau ne tiek ax.gif

Kai nedirbu vėlgi kitaip, ryte dukrą išleidžiu, kavos su bananu, tada jei reikia išlekiu su kokiu reikalu į miesta ar apsirekinti, paskui apie vidurdienį porą sumuštinių ar šiaip kokios mėsytės su salotom, kartais likučius sriubos suvalgau, o jau pietūs išeina vakare, kai pareina dukra tada gaminu kažką jai ir aš tuo pačiu pavalgau, bėda maniškė nevalgi, mėgsta tik miltinius patieklaus daugumoje, tai vakarienės nelabai jau sveikos pas mus, bet sau labai jau tingisi gaminti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 26 sausio 2016 - 16:03
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 26, 16:58)
valgau normaliai, ypač, kai dirbu,


Tai aisku, kad gaunasi ant smugio per daug kaloriju, ir kur organizmui jas padet? Tai ir auga svoris. Turbut neiseis toki fizini kruvi susikurt, kad sudegint kaip anksciau, vistik reikia kai ka koreguoti mityboje g.gif Gal atsisakyti, kas labiausiai i kuna eina? kazkaip reikia nauja maitinimosi - judejimo balansa atrasti. Tie miltiniai vakare tikrai kisa koja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 01 26, 16:58)
Tai aisku, kad gaunasi ant smugio per daug kaloriju, ir kur organizmui jas padet? Tai ir auga svoris. Turbut neiseis toki fizini kruvi susikurt, kad sudegint kaip anksciau, vistik reikia kai ka koreguoti mityboje  g.gif Gal atsisakyti, kas labiausiai i kuna eina? kazkaip reikia nauja maitinimosi - judejimo balansa atrasti. Tie miltiniai vakare tikrai kisa koja  smile.gif

na, kasdien rytais sportuoju, porą kart baseinas, plius setngiuosi pasivaikščiot po pietų kasdien, dar kažką galvoju daugiau, bus matyt g.gif Kai dirbu, mitybos jau nepakoreguosi, turi valgyt tą kas yra, nors nemanau, kad ji labai jau boga, tiesiog nearekia atmest , kad su amžium lėtėja apykaita ir gyvenimo tempas irgi lėtėja, pliusų tas neduoda tikrai ax.gif Nu,bet žmogui ir negerai, gerėja gyenimas, tai va, ir vėl negerai, kad svoris auga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 26, 18:16)
na, kasdien rytais sportuoju, porą kart baseinas, plius setngiuosi pasivaikščiot po pietų kasdien, dar kažką galvoju daugiau, bus matyt g.gif Kai dirbu, mitybos jau nepakoreguosi, turi valgyt tą kas yra, nors nemanau, kad ji labai jau boga, tiesiog nearekia atmest , kad su amžium lėtėja apykaita ir gyvenimo tempas irgi lėtėja, pliusų tas neduoda tikrai ax.gif Nu,bet žmogui ir negerai, gerėja gyenimas, tai va, ir vėl negerai, kad svoris auga biggrin.gif

Gal vertetu kaip minejau, cukraus, skydliauke tyrimus, gal tai irgi itakoja g.gif Mano cukrus priesdebetinej stadijoj, tai atsisakius ji kelianciu produktu, susireguliuoja viskas. O jei dar turit senesnius tyrimus palyginimui kiek buvo pries, kiek dabar.
Atsakyti
cukrus, skydlaiukė, hormonai, cholestirolis tvarkoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 26, 19:29)
cukrus, skydlaiukė, hormonai, cholestirolis tvarkoje ax.gif

Tai tada thumbup.gif turetu iseit susitvarkyt pareguliavus suvalgomus produktus smile.gif
Atsakyti
bjaurybe kaip svorio reikalai smile.gif
Atsakyti