Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

user posted image

siuo momentu pacios skaniausios musu salotos. thumbup.gif reikes
fetos tipo surio. vynuogiu , geriau kad butu be kauliuku. virtos saldytos krevetes be lukstu. ir kepta duona kubeliais .majonezas. druskos mums nereikia nes fetos suris surokas. viska ismaisome ir valgome. maistyti pries pat valgi kad duona nespetu smrakiai susigerti ir butu traski. nors skanu ir kai minksta jau buna. galima dar ipjasutyti kubeliais ir fermentyinio surio nedaug irgi tinka. bet fetos suris butinas ir vynuoges ir krevetes ir duona......
nuotraukeleje jos pas mane pirmos is kaires. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inetum: 20 gegužės 2008 - 17:07
nuo aprašymo ir foto net pasigailėjau, kad nemėgstu krevečių smile.gif
Atsakyti
mano atrastos salotos: avokadas, pomidoras, agurkas, siek tiek majonezo ir apibarstyta permezano suriu
Atsakyti
Pikantiškos salotos:
Kalafijoras nuplaunamas ir supjaustomas smulkiau (žalias), tarkuojam morkas, dedam razinų ir česnako porą skiltelių (sutraiškom) viską sumaišome su majonezu ziupsnelis druskos,pipiriuko ir skanaus valgant kalafijoras toks traškus, kad atrodo jog salotos pagamintos su riešutais.
Papildyta:
[quote=inetum,2008 05 20, 18:06]
user posted image


fetos tipo surio. vynuogiu , geriau kad butu be kauliuku. virtos saldytos krevetes be lukstu. ir kepta duona kubeliais .majonezas. d
Labai skanu ačiu už receptą
Atsakyti
[quote=vėdrynė,2008 05 21, 18:03]
Pikantiškos salotos:
Kalafijoras nuplaunamas ir supjaustomas smulkiau (žalias), tarkuojam morkas, dedam razinų ir česnako porą skiltelių (sutraiškom) viską sumaišome su majonezu ziupsnelis druskos,pipiriuko ir skanaus valgant kalafijoras toks traškus, kad atrodo jog salotos pagamintos su riešutais.
Papildyta:
[quote=inetum,2008 05 20, 18:06]
user posted image
fetos tipo surio. vynuogiu , geriau kad butu be kauliuku. virtos saldytos krevetes be lukstu. ir kepta duona kubeliais .majonezas. d
Labai skanu ačiu už receptą
[/quote]


labai malonu kad patyko jei jau isbandete. nes ir tie kurie kreveciu nemegsta valge ir dejosi dar lotuliukas.gif
Atsakyti
gal zinote kaip daromos,kumpio salotos ,kurios pardavinejamos maximose? buciau dekinga uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
taigi reikia nusipirkti koki 100 gr tu salotu ir daugiau perskaityti kokia ju sudetis nes buna isspasudinta ant kaineles. na bent as taip keleta salotu jau isbandziau pasidaryti. aisku gavosi ne visai tokios nes manau identiskas tik maksima padarys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 05 30, 15:18)
taigi reikia nusipirkti koki 100 gr tu salotu ir daugiau perskaityti kokia ju sudetis nes buna isspasudinta ant kaineles. na bent as taip keleta salotu jau isbandziau pasidaryti. aisku gavosi ne visai tokios nes manau identiskas tik maksima padarys  lotuliukas.gif

aga nes maximoi stovi tos salotas nezinia kiek laiko, o kai pradeda gesti tai praplauna ir majonezo ideda biggrin.gif tad ir gaunas kitoks skonis smile.gif as kazkada dirbau akropoly ir teko valgyt kiekviena diena maximoi pirkta maista, kai pati pastebejau keleta nepatinkanciu man dalyku, tai nebeperku ten gaminto maisto visau schmoll.gif
o seip pati mintis gera , kad nusipirkti salotikiu parduotuvei ir pasigaminti smile.gif as taip skvalo salotas gaminaus, tik jas picerijoi buau nusiziurejus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukis Baisalis @ 2008 05 30, 14:33)
aga nes maximoi stovi tos salotas nezinia kiek laiko, o kai pradeda gesti tai praplauna ir majonezo ideda biggrin.gif tad ir gaunas kitoks skonis smile.gif as kazkada dirbau akropoly ir teko valgyt kiekviena diena maximoi pirkta maista, kai pati pastebejau keleta nepatinkanciu man dalyku, tai nebeperku ten gaminto maisto visau  schmoll.gif 

as taip skvalo salotas gaminaus, tik jas picerijoi buau nusiziurejus  tongue.gif

blink.gif lotuliukas.gif gerai tu cia

prasom pasidalinti Skvalo salotu recepteliu? kas cia per salotos? bigsmile.gif
Atsakyti
čia gal šitos?

"Škvalas"
Pekino salotos, rūkytas kumpis, pievagrybiai, sūris, svogūnai, pomidorai, džiūvėsiai + padažas

user posted image
Atsakyti
user posted image

tuno salotos su bulvėmis.

Prieš kelias dienas tokias panašias valgiau kavinėje, tik ten bulvės buvo apvaliai supjaustytos, tunas savose sultyse,dar dėta kiaušinio ir svogūnų laiškų, ir citrinos užspausta.

o aš dėjau keptas bulves pagaliukais,ant pačios apačios, tada sumaišiau kopūstą, pomidorą ir agurką su vos vos majonezo salotoms, uždėjau ant bulvių ir ant viršaus tuno, teturėjau tik aliejuje, tai gerai nusunkiau ir uždėjau jį.
visai man patiko rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 31 gegužės 2008 - 20:22
Graziai tas skvalas atrodo... o koks padazas dedasi?
Atsakyti