Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas sirgot tarpšonkaulinių nervų uždegimu?

Sveikos mamytes ir ne tik, gal kuri sirgot tarpsonkauliniu nervu uzdegimu? Kiap gydetes?Mat as susirgau lapkricio menesi tada lyg ir pasveikau su Bengay tepalu ir Diclac tablertem , dabar vel geriu Diclac, bet nebepadeda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrute: 07 vasario 2004 - 19:36
as sirgau,man gydytoja buvo paskyrusi kazkokiu miltuku,bet pavadinimo nepamenu. gal pas gydytoja nueik?
Atsakyti
as sirgau.israse kazkokio tepaliuko(nepamenu pav.) reikedavo teptis,labai greit praejo
Atsakyti
Ajna shvilpt, kaip skaudejo blink.gif mad.gif . Mano gydytoja patare raminanciu zoliu arbatu pagert. Vonia silta atpalaiduoja biski. Ir liepe butinai nustot nervuotis del nieku huh.gif
Atsakyti
Man irgi buvo ries 9 metus blink.gif blink.gif blink.gif ligoninej liepe gert nuskausminancias tabletes "benalgin"bulgariskas,bet ju dabar neveza(per pigios),o vyr gyditojas kaip paslapti pasake,kad jei nera tableciu poranka is kart gerk alaus(tipo atpalaiduoja) irgi nesinervuot(lengva pasakyt huh.gif )...bet man skaudant neleido i vone list sad.gif tipo tuo metu gera,o is lindus dar blogiau gali but.nes si liga arba nuo nervu arba perputus skersvejukui g.gif
Atsakyti
Va man irgi taip sake, kad nuo perputimo ar nuo nervu, bet mane perpute, nes reikejo tada kazkur iseit arti ir mazai apsirengiau ir po golfu vejukas palindo...ir dar nevai plius, o pas daktarus buvau, tai sumaste kad apendicitas ir operuot jau buvo sugalvoje tik i lazdynu ligonine nusiunte tai ten tai nustate...a to dsabar sau ispjaustyta buciau be reikalo...
Atsakyti
Niu man irgi buvo pries metus kazkur. Staigiai sueme, net oro pritruko. Iskvietem greitaja, suleido kazkokiu vaistuku nuo kuriu pasijutau kaip girta ir per 10 min nuluzau, bet tuom ir baigesi wink.gif Nei tepiau, nei tabletes geriau. Paskaudejo dar kuri laika ir savaime praejo
Atsakyti
nu nzn apie kokius jus tepalus ir miltukus ir vones shnekat. as turejeu ta malonuma kabutese pora kart, gerti reikia iboprufen 400 mg koncentracijos. parduoda be recepto
Atsakyti
Mane gyde su B grupes stipriais vitaminais-vaistais. Pavadinimo nepamenu. Raudonos tabletes. Kai prisiminsiu pasakysiu
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 02 07, 21:51)
nu nzn apie kokius jus tepalus ir miltukus ir vones shnekat.  as turejeu ta malonuma kabutese pora kart, gerti reikia iboprufen 400 mg koncentracijos. parduoda be recepto

Nuskausminanciu yra ivairiu wink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzia: 07 vasario 2004 - 22:40
kuzia, iboprufenas yra priesuzdegiminis vaistas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 07 vasario 2004 - 22:32
QUOTE (bea @ 2004 02 07, 22:30)
kuzia, iboprufenas yra priesuzdegiminis vaistas.

Neabejoju, kad jo sudety yra analgetiku. Ramuneles irgi veikia priesuzdegimiskai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzia: 07 vasario 2004 - 22:41