Įkraunama...
Įkraunama...

Ausies nervo uždegimas

sveikutes, labai reikia pagalbos ir informacijos sia tema!!! ar kuriai buvo diagnozuotas ausies nervo uzdegimas (neuritas)? kokiais vaistais gydetes? ar atsistate klausa? per kiek laiko? kur gydetes? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bigbull @ 2007 06 21, 20:47)
sveikutes, labai reikia pagalbos ir informacijos sia tema!!! ar kuriai buvo diagnozuotas ausies nervo uzdegimas (neuritas)? kokiais vaistais gydetes? ar atsistate klausa? per kiek laiko? kur gydetes?  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Turėjom kitą problemą, tai gi, po tyrimų gydytojas pasakė, kad gerai, kad ne neuritas. Tuomet nieko nebūtų galėję padaryti klausos atstatymui. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bigbull @ 2007 06 21, 18:47)
sveikutes, labai reikia pagalbos ir informacijos sia tema!!! ar kuriai buvo diagnozuotas ausies nervo uzdegimas (neuritas)? kokiais vaistais gydetes? ar atsistate klausa? per kiek laiko? kur gydetes?  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



sveika as turejau abieju klausos nervu uzdegimus. manau kad del to, vaistus turi skirti gydytojas. o ir priezastys del ko tai atsitiko gali buti skirtingos, todel ir gydymas gali buti kitoks. as apkurtau po saudymo. kadangi tai daznai buna, galvojau kad tai laikina. keturias diena nieko negirdejau, galu gale nuvaziavau i poliklinika, ir kur tiesiai buvau paguldyta i ligonine. pirmiausia gavau bart nuo gydytojo kodel tik po keliu dienu kreipiausi i medikus, reikejo ishkart vaziuoti i priimamaji. bet isejo taip kaip isejo. ligoninej gulejo desimt dienu visais ishsizliumbimais ir proceduromis. state laselines geriau b gupes vitaminus ir proceduros - baro kemera. na ja daug kam skiria bet ji man labai padejo. po ligonines ishejau atgavus klausa bet nevisihkai. gydytojai nieko negalejo prognozuoti nes manau patys buvo ishsigande kad man bus ne juokais blogai. bet.... ramybe, jokiu itampu jokiu nervu, kiek imanoma stengiausi kuo ilgiau testi bileteni nes pastoviai jauciau uzesi ir spengima ausyse. po dvieju menesiu padariau tyrimus kauno klinikose, ir pasirodo kad mano klausa visishkai atsistaciusi. po sio skaudaus atsitikimo praejo pusantru metu ir nebuvo nei minutes kad but apstojes tas spangimas ausyse. gydytojas liepe susitaikyti su tuo ir kazkokiu tai butu priprasti. buna momentu kai uzeina labai stiprus uzimas, bet jis po keliu minuciu praeina. reikia labai saugoti ausis nuo salcio ir veju. kazkada ant palangos tilto stovint pripute i ausis ryte toks jausmas buvo kad vabalai ausyse ropinetu smile.gif niu vien zoo labai reikia saugotis, triuksmo, salcio vejo, ir vartoti b grupes vitaminus. del to invalidumo neturiu, is draudimo gavau 200 litu smile.gif
kokie vistai buvo skirti nepamenu tikrai, nepykite, bet butinai del to konsultuokites su gydytojais. nes patykekite gydymas ilgas ir nemalonus, ypach kai "akolus" leidzia uz ausies, eina sau, toks jausmas kad i nerva suvarytu adata ir leistu vaistus . fuj. linkiu sekmes besigydant. tiesa, ligoninej kita moteriske be jokiu priesaciu apkurto viena ausimi ir iki siol kiek zinau ne visiskai atsistaciusi klausa. nors ji zymiai daugiau proceduru lanke ir masazu visokiu nei as.
Atsakyti
QUOTE(Tankas @ 2007 07 07, 21:53)
sveika as turejau abieju klausos nervu uzdegimus. manau kad del to, vaistus turi skirti gydytojas. o ir priezastys del ko tai atsitiko gali buti skirtingos, todel ir gydymas gali buti kitoks. as apkurtau po saudymo. kadangi tai daznai buna, galvojau kad tai laikina. keturias diena nieko negirdejau, galu gale nuvaziavau i poliklinika, ir kur tiesiai buvau paguldyta i ligonine. pirmiausia gavau bart nuo gydytojo kodel tik po keliu dienu kreipiausi i medikus, reikejo ishkart vaziuoti i priimamaji. bet isejo taip kaip isejo. ligoninej gulejo desimt dienu visais ishsizliumbimais ir proceduromis. state laselines geriau b gupes vitaminus ir proceduros - baro kemera. na ja daug kam skiria bet ji man labai padejo. po ligonines ishejau atgavus klausa bet nevisihkai. gydytojai nieko negalejo prognozuoti nes manau patys buvo ishsigande kad man bus ne juokais blogai. bet.... ramybe, jokiu itampu jokiu nervu, kiek imanoma stengiausi kuo ilgiau testi bileteni nes pastoviai jauciau uzesi ir spengima ausyse. po dvieju menesiu padariau tyrimus kauno klinikose, ir pasirodo kad mano klausa visishkai atsistaciusi. po sio skaudaus atsitikimo praejo pusantru metu ir nebuvo nei minutes kad but apstojes tas spangimas ausyse. gydytojas liepe susitaikyti su tuo ir kazkokiu tai butu  priprasti. buna momentu kai uzeina labai stiprus uzimas, bet jis po keliu minuciu praeina. reikia labai saugoti ausis nuo salcio ir veju. kazkada ant palangos tilto stovint pripute i ausis ryte toks jausmas buvo kad vabalai ausyse ropinetu smile.gif niu vien zoo labai reikia saugotis, triuksmo, salcio vejo, ir vartoti b grupes vitaminus. del to invalidumo neturiu, is draudimo gavau 200 litu smile.gif
kokie vistai buvo skirti nepamenu tikrai, nepykite, bet butinai del to konsultuokites su gydytojais. nes patykekite gydymas ilgas ir nemalonus, ypach kai "akolus" leidzia uz ausies, eina sau, toks jausmas kad i nerva suvarytu adata ir leistu vaistus . fuj. linkiu sekmes besigydant. tiesa, ligoninej kita moteriske be jokiu priesaciu apkurto viena ausimi ir iki siol kiek zinau ne visiskai atsistaciusi klausa. nors ji zymiai daugiau proceduru lanke ir masazu visokiu nei as.

Atsakyti
Mano dukrai buvo nustatytas ausies nervo uzdegimas.Is karto savaitei pagulde i ligonine, sake gal dar pavyks klausa atstatyt ir t.t..Nu tai va..gulejom mes toj ligoninej,lasino laselines,sildem ausi,vaistukus gerem bet niekas jau nebepagelbejo...
gavom kelialapi 18 d. i sanatorija(proceduros ir t.t)ir liepe labai saugotis visokiu persalimu kad nepablogetu ir tiesiog dazniau ateiti pasidaryti kardiograma.
Atsakyti
tankui buvo trauminis apkurtimas. ji , jei kreipiasi per pirmas dienas, dar galima atstatyti, o veliau jau dazniausiai neatsistato. bet kaip matom visko buna.

o siaip, jei uzdegimas del kitu priezasciu, tai prognozes nekokios.
nesu gydytoja, esu tik pedagoge dirbanti su sutrikusios klausos vaikais, tai negaliu tiksliai pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(cherry[monika] @ 2007 12 30, 16:41)
Mano dukrai buvo nustatytas ausies nervo uzdegimas.Is karto savaitei pagulde i ligonine, sake gal dar pavyks klausa atstatyt ir t.t..Nu tai va..gulejom mes toj ligoninej,lasino  laselines,sildem ausi,vaistukus gerem bet niekas jau nebepagelbejo...
gavom kelialapi 18 d. i sanatorija(proceduros ir t.t)ir liepe labai saugotis visokiu persalimu kad nepablogetu ir tiesiog dazniau ateiti pasidaryti kardiograma.



Aš taip pat sirgau, nei iš šio nei iš to atsikėliau apkurtusi iš po nakties. Tai gerai, kad tą pačią dieną tyrimus pasidariau ir gydymą ligoninėj pradėjom, klausa atsistatė, bet kartais jaučiu cypimą ausyje, bet dėkoju daktarams, kad man padėjo.
Kiek žinau, labai padeda baro kameros, pabandykit ir Jūs, mano gydytojas sakė, kad tai 1-as vaistas.


QUOTE(naca @ 2007 12 30, 21:35)
tankui buvo trauminis apkurtimas. ji , jei kreipiasi per pirmas dienas, dar galima atstatyti, o veliau jau dazniausiai neatsistato. bet kaip matom visko buna.

o siaip, jei uzdegimas del kitu priezasciu, tai prognozes nekokios.
nesu gydytoja, esu tik pedagoge dirbanti su sutrikusios klausos vaikais, tai negaliu tiksliai pasakyti.



Tai dėl kokių priežasčių? Jų gali būti daugybė, aš va su kondicionieriumi vasarą laksčiau mašinoje ir nuo to gali būti, prognozės neurito dažniausiai geros, jei tik laiku kreipiesi ir pradedi vartoti plečiančius vaistukus, B grupės vitaminus ir + minėjau baro kamera. Jei laiku kreipiasi klausa dažniausiai atsistato smile.gif
Atsakyti
turejau omeny, jei nesikreipi iskart doh.gif , nes klausos receptorius gana greitai zusta mirksiukas.gif . ir nesitiketi, kad tai tiesiog "ausies uzkritimas" del kokios slogos ar kamscio, kas irgi daznai buna doh.gif
kazi kaip sekesi temos autorei g.gif
Atsakyti
dziugu merginos,kad jums pasiseke.o mano tetis viena vakara sio ne is to apkurto,ryte nuvažiavo pas daktarus pagulde 10 dienu+b grupes vitaminai+baro kameros+sildymai,bet niekuom nepadejo.kaune pasake jokiu sansu girdet,net nebande gydyti.as soke,man sunku labai su tuom susitaikyti... verysad.gif
Papildyta:
p.s. jei kas zinote dar kokius gydytojus ar kas jums padejo,please rasykit i foruma,aciu visoms ax.gif
Atsakyti
Man ir neseniai nustatė neuritą, pradėjau mokykloj negirdėt mokytojų, sunkiai susišnekėjau su kitais, nes, kad ir girdi garsą, bet nesupranti ką sako. Man tik liepė gert B vitaminą ir tanakan vaistus ir nešioju klausos aparatus, nes be jų negaliu būt, nors mano neprigirdėjimas yra tik vidutinis
Atsakyti
galeciau turbut parasyt puse knygos apie ta uzdegima..
man viena diena gerai i ausi papute vejas, kita diena atsikeliau uzgulusios ausim. pagalvojau, gal cia kokia keista ponaktine busena, bet nepraejo visa pusdieni. pasisakiau bosei, kad einu i vaistine lashu kokiu nors.. jei ne ji, tai, matyt, butu blogiau baigesi. greit liepe begt pas lor'a ir dar susitikima suorganizavo. aisku, ten neturejo audiogramu aparato, tai taip atsiduriau santariskese.
praejau keleta gydytoju, pasidariau n tyrimu ir viskas rode, kad as sveika. o jausmas.. ir temperatura, ir gerkle, ir sloga, ir tos ausys.. o dar prie viso savo shito komplektelio isgeriau vaistu nuo pershalimo cold3, kurie mane pribaige.. cia tokie nemalonus prisiminimai, kad net nesinori rasyt.. tiesiog supratau, ka reiskia buti alergiskai tam tikrom medziagom vaistuose, ka reiskia, kai sirdis permusineja ir toks ispudis, kad gali vos ne sustot sad.gif
bet apie ausis: is pradziu jausmas buvo kaip po skrydzio lektuvu, tik kokius 5 kartus labiau. viena diena atsikeli - viena ausis uzgulus, kita diena - kita. po dvieju savaiciu vaistu vartojimo tas uzgulimas atlego, nors ryjant dar ausyse spragsi, bet tai man jau nepakartojama:) nes prisiskaicius jusu komentaru maniau, kad man jau shakes.. geriau as vaistus: sermion, B grupes vitaminus ir cinarizin. tuo paciu dar turejau sloga, tai purskiau imidin. po to, aisku, sloga praejo, bet atsirado kazkoks nosies uzgulimas, kur jokiu kvapu nejutau, tai ir dabar dar geriu tokius homeopatinius vaistelius - sinupret.
dar bandysiu baro kameras [pasiprasiau siuntimo - kadangi gydytoja yra nuostabiai paslaugi, tai sake, kad ta gausiu, jei labai noriu:)]. tik man neduoda ramybes mano temperatura.. toks ispudis, kad gydau viena, o lenda kazkas kitas. man idomu, ar kam is jusu budavo ta temperatura?
p.s. siuo metu vaikstau santariskese pas gyd.gineitiene.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabazzz: 13 kovo 2008 - 22:07
QUOTE(gabazzz @ 2008 03 13, 23:06)
galeciau turbut parasyt puse knygos apie ta uzdegima..
man viena diena gerai i ausi papute vejas, kita diena atsikeliau uzgulusios ausim. pagalvojau, gal cia kokia keista ponaktine busena, bet nepraejo visa pusdieni. pasisakiau bosei, kad einu i vaistine lashu kokiu nors.. jei ne ji, tai, matyt, butu blogiau baigesi. greit liepe begt pas lor'a ir dar susitikima suorganizavo. aisku, ten neturejo audiogramu aparato, tai taip atsiduriau santariskese.
praejau keleta gydytoju, pasidariau n tyrimu ir viskas rode, kad as sveika. o jausmas.. ir temperatura, ir gerkle, ir sloga, ir tos ausys.. o dar prie viso savo shito komplektelio isgeriau vaistu nuo pershalimo cold3, kurie mane pribaige.. cia tokie nemalonus prisiminimai, kad net nesinori rasyt.. tiesiog supratau, ka reiskia buti alergiskai tam tikrom medziagom vaistuose, ka reiskia, kai sirdis permusineja ir toks ispudis, kad gali vos ne sustot sad.gif
bet apie ausis: is pradziu jausmas buvo kaip po skrydzio lektuvu, tik kokius 5 kartus labiau. viena diena atsikeli - viena ausis uzgulus, kita diena - kita. po dvieju savaiciu vaistu vartojimo tas uzgulimas atlego, nors ryjant dar ausyse spragsi, bet tai man jau nepakartojama:) nes prisiskaicius jusu komentaru maniau, kad man jau shakes.. geriau as vaistus: sermion, B grupes vitaminus ir cinarizin. tuo paciu dar turejau sloga, tai purskiau imidin. po to, aisku, sloga praejo, bet atsirado kazkoks nosies uzgulimas, kur jokiu kvapu nejutau, tai ir dabar dar geriu tokius homeopatinius vaistelius - sinupret.
dar bandysiu baro kameras [pasiprasiau siuntimo - kadangi gydytoja yra nuostabiai paslaugi, tai sake, kad ta gausiu, jei labai noriu:)]. tik man neduoda ramybes mano temperatura.. toks ispudis, kad gydau viena, o lenda kazkas kitas. man idomu, ar kam is jusu budavo ta temperatura?
p.s. siuo metu vaikstau santariskese pas gyd.gineitiene.


Sermiona ir cinarizina ?? kartu ?? cinarizino is viso nesiulo gydytojai vartoto,jis pilkaja smegenu mase naikina ,kas ateity sukelia Alchaimerio liga .
Atsakyti