Įkraunama...
Įkraunama...

Ausies nervo uždegimas

QUOTE(sunny @ 2010 02 20, 12:25)
mat kaip, kažkaip neperskaičiau anksčiau Tavo istorijos:ax:  jo, įdomiai čia viskas susiklostė ir labai gražiai aprašei smile.gif ir bet kokiu atveju linkiu, kad tik geryn ir geryn viskas būtų smile.gif 4u.gif
tik va, smalsu pasidarė apie procedūras ir kas yra barto kamera? g.gif  nes man jokių procedūrų niekas neskyrė ir apie jas nekalbėjo, gal dėl to, kad nepataisomai viskas yra... bet vis tiek įdomu, kas, pvz., yra ta kamera? ką ji duoda ir kam ji reikalinga?.. gal prie progos reiktų išmėginti? tongue.gif



Idomu kodel Jums neskyre..
mano gydymas buvo: kaujagysles plečiančios lašalinės, šildymas, masažai, baro kamera, įvairūs geriami preparatai...
o baro kameras galit ir dabar pameginti, naudos tikrai bus..Juk baro kameroje yra deguonis,kurio kiekis didinamas ir keliamas atmosferos slegis ir proceduros metu O2 prisisotina kraujas ir limfa 20 kartu daugiau nei iprastai ir tada O2 skerbiasi i kuno audinius,kad atstatytu medziagu apykaita (pakopinau cia biski)
ten ikisa tave i toki aparata, sandariai uzdaro ir didina slegi, as net nemoku paaiskinti, bijau neteisinga info pateikti, bet jausmas tikrai ne is maloniuju, tuo labiau, kad jei bloga ar kas pasidarys, jie negales tave staip paprastai istraukti is ten, praeis kazkiek laiko kol slegi sunormalizuos, tik tada atidarys..nu cia man fobija didele sitam aparatui...bet del sveikatytes tikrai verta pabandyti..
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2010 02 20, 13:19)
Idomu kodel Jums neskyre..
mano gydymas buvo: kaujagysles plečiančios lašalinės, šildymas, masažai, baro kamera, įvairūs geriami preparatai...
o baro kameras galit ir dabar pameginti, naudos tikrai bus..Juk baro kameroje yra deguonis,kurio kiekis didinamas ir keliamas atmosferos slegis ir proceduros metu O2 prisisotina kraujas ir limfa 20 kartu daugiau nei iprastai ir tada O2 skerbiasi i kuno audinius,kad atstatytu medziagu apykaita (pakopinau cia biski)
ten ikisa tave i toki aparata, sandariai uzdaro ir didina slegi, as net nemoku paaiskinti, bijau neteisinga info pateikti, bet jausmas tikrai ne is maloniuju, tuo labiau, kad jei bloga ar kas pasidarys, jie negales tave staip paprastai istraukti is ten, praeis kazkiek laiko kol slegi sunormalizuos, tik tada atidarys..nu cia man fobija didele sitam aparatui...bet del sveikatytes tikrai verta pabandyti..


Jausmas panasus i kylancio lektuvo, tik mane nervuodavo ta valanda gulet ir nieko neveikt.. doh.gif
Man irgi niekas nesiule, kol pati nepasiprasiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2010 02 20, 13:19)
Idomu kodel Jums neskyre..
mano gydymas buvo: kaujagysles plečiančios lašalinės, šildymas, masažai, baro kamera, įvairūs geriami preparatai...
o baro kameras galit ir dabar pameginti, naudos tikrai bus..Juk baro kameroje yra deguonis,kurio kiekis didinamas ir keliamas atmosferos slegis ir proceduros metu O2 prisisotina kraujas ir limfa 20 kartu daugiau nei iprastai ir tada O2 skerbiasi i kuno audinius,kad atstatytu medziagu apykaita (pakopinau cia biski)
ten ikisa tave i toki aparata, sandariai uzdaro ir didina slegi, as net nemoku paaiskinti, bijau neteisinga info pateikti, bet jausmas tikrai ne is maloniuju, tuo labiau, kad jei bloga ar kas pasidarys, jie negales tave staip paprastai istraukti is ten, praeis kazkiek laiko kol slegi sunormalizuos, tik tada atidarys..nu cia man fobija didele sitam aparatui...bet del sveikatytes tikrai verta pabandyti..

m... mat kaip smile.gif ačiū labai už info smile.gif aciuks.gif

QUOTE(gabazzz @ 2010 02 22, 10:57)
Jausmas panasus i kylancio lektuvo, tik mane nervuodavo ta valanda gulet ir nieko neveikt.. doh.gif
Man irgi niekas nesiule, kol pati nepasiprasiau
supratau smile.gif tai va, taip ir supratau, kad reikės prie progos pačiai tuo pasidomėti smile.gif ačiū! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny @ 2010 02 22, 15:02)
m... mat kaip smile.gif ačiū labai už info smile.gif aciuks.gif

supratau smile.gif tai va, taip ir supratau, kad reikės prie progos pačiai tuo pasidomėti smile.gif ačiū! smile.gif


Vilniuj Lazdynu ligoninej ta kamera yra. Bent jau as ten ejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2010 02 22, 15:50)
Vilniuj Lazdynu ligoninej ta kamera yra. Bent jau as ten ejau  4u.gif
puiku!!! smile.gif ačiū! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny @ 2010 02 22, 16:48)
puiku!!! smile.gif ačiū! smile.gif



sekmes ir pranesk kai jau pabuvosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2010 02 22, 21:06)
sekmes ir pranesk kai jau pabuvosi  4u.gif

jo, būtinai, tik pradžiai koją "susiremontuosiu, nes esu po traumos, tai dabar krūvos procedūrų jai reikės smile.gif na, o po reiks ir ausele pasirūpinti... tačiau tikrai gerai, kad tiek sužinojau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny @ 2010 02 19, 14:17)
o aš tiesą sakant, nešioju aparatą ir kaip suprantu, visam gyvenimui...


Ne visam gyvenimui wink.gif. Kiek domiuosi, tai gan sparčiai vystomas klausos gydymas, nes vis daugiau žmonių susiduria su šiomis problemomis. Tik tikriausiai trūksta investicijų, nes šis klausimas dar nekeliamas taip aukštai.
Atsakyti
QUOTE(random_name @ 2010 03 01, 22:31)
Ne visam gyvenimui wink.gif. Kiek domiuosi, tai gan sparčiai vystomas klausos gydymas, nes vis daugiau žmonių susiduria su šiomis problemomis. Tik tikriausiai trūksta investicijų, nes šis klausimas dar nekeliamas taip aukštai.

o! valio! suteikėt vilties ! smile.gif nes nelabai smagu tą svetimkūnį ausy nešiotis ax.gif ir šiaip, tikiuosi, kad ne visam smile.gif nes kartais medikai irgi klysta ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau jau ta Duala uz 5k tai dabar idomu, per kiek laiko kompensacija perves? Nebus taip kad litai paims ir nuplauks pas kitus i saskaita?
Dar idomu, kai turesiu ta aparata, tebemokes man dar uz neigaluma?
Atsakyti
QUOTE(Horton @ 2010 03 02, 22:05)
Nusipirkau jau ta Duala uz 5k tai dabar idomu, per kiek laiko kompensacija perves? Nebus taip kad litai paims ir nuplauks pas kitus i saskaita?
Dar idomu, kai turesiu ta aparata, tebemokes man dar uz neigaluma?



Oh, sito as tikrai negaliu atsakyti... O neigalumas cia skaitosi visiskas kurtumas? ar jei viena ausyte negirdi irgi? susimasciau net dabar blink.gif
Atsakyti
Ne, su abejais ausims blogai girdziu.
Atsakyti