Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimai: siūlom, ieškom, rekomenduojam

Galiu rekomenduoti apdailos meistra,o per ji ir gipso meistrus, plyteliu klojeja, santechnikus, elektrikus. 4u.gif Klauskit drasiai, viskuo pasidalinsiu .Kaunas, Kauno raj.
Atsakyti
Ieskau namu tvarkytojos.
Namas apie 120 kv.Nemencines pl. 11 km. (5km nuo Antakalnio ziedo) pora kartu į savaitę. Grindu plovimas, du san.mazgai. Jaigu domina parašykit savo sąlygas į až
Atsakyti
skubiai reikia meistro galincio iskalti balkona plastikinem dailylentem . pakabinti gartrauki ir padaryti apdaila langui po keitimo . Kaunas
Atsakyti
Ieškome architekto Klaipėdoje. Laukiu rekomendacijų 4u.gif
Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgitaGerda: 20 liepos 2016 - 23:21
Situacija tokia, kad reikia daugiabučio namo rūsy sutvarkyti sandėliuką. Tiksliau, ten yra anga 130 cm, reikia pamūryti gabalą sienos (ar iš lentų kažkaip padaryti) ir įstatyti duris (jei žinotų, iš kur galima gauti tas duris irgi būtų labai gerai). Tikrai nieko stebuklingo nereikia, įsivaizduoju, kad bent kiek su tuo susidūręs vyras nesunkiai padarytų tokį darbą.

Vilnius

Atsakyti
Gal kas Vilniuje rekomenduotu santechnika, kuris nuo nulio irengtu katiline ir isvedziotu radiatorius?
Atsakyti
Ieškau meistro buto kambario sienų remontui atlikti-klijuoti gipsokartonu,dažyti,tapetuoti. Taip pat reikėtų elektros jungiklių ,esančių sienose ,vietą perkelti. Būtų gerai,kad turėtų patirties,nes norėsiu pasikonsultuoti.
Darbo vieta -Vilnius,Naujininkai.
Laukiamos až.
Atsakyti
Rekomenduoju gerą ir kruopštų elektriką Vilniuje 860930250. Pas mane virtuvėje ir vienam kambarį buvo dingusi elektra, tai jis iškart šiandien sekmadienio vakarą atvažiavo ir sutvarkė per pora valandų, teko pravedžioti keletą metrų laidų ir net labai daug nenulupo 4u.gif
Atsakyti
Reikia meistro sienų glaistymui ir dažymui. Apie 70 kv.m. sodo name. Vilnius.
Atsakyti
sveiki, gal galite rekomenduoti meistrus rastinio namo rekonstrukcijai, namas 50km link Jurbarko .
Atsakyti
Man reikėtų namų tvarkytojos Kaune. Ir kainos domintų.
Atsakyti
Norėčiau Jums pasiūlyti savo kaip namų tvarkytojos paslaugas Vilniuje ar Vilniaus rajone.
Jūsų namams galiu skirti savaitgalį /šeštadienį ar sekmadienį, arba darbo dienomis po 18 val./
Esu 32m. kruopšti, pareiginga, atsakinga bei mėgstanti tvarką.
Su nekantrumu lauksiu iš Jūsų žinių- esant poreikiui galime aptarti sąlygas.
Atsakyti