Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Di72 @ 2016 07 27, 16:25)
Merginos, labai reikalinga Jūsų pagalba... priklijavom karnizą prie lubų. Ten kur siena dažysis iki jo, tai viskas Ok jis gražiai matysi, o ten kur pažemintos lubos lyg ir žadėjom palikti balta, bet tada karnizo beveik nesimato sad.gif . Gal sakau ir tas pažemintas lubas šiek tiek tonuoti... arba iš svetainės pusės tik tą mažą ruožęlį iki karnizo dažyti sienų spalva??



Neįžvelgiu problemos - gal kad pas mane visur balti karnizai ant baltų sienų ir lubų smile.gif matosi tiek, kiek reikia biggrin.gif
Atsakyti
Gal atradot, kur lubu-sienu apvadus labiausiai apsimoka pirkti? Nes kur mes kazkada esam pirke, tai tos firmeles nebera sad.gif
Atsakyti
Mergaites, na einam apie sodus kalbet i specialiai tam sukurta tema. Cia viena kita posta dar galima iterpti, bet kartais norisi ir placiau group.gif . Kitoms gal interjeras jau praeitas etapas, o aplinka ko gero daugeliui aktuali:

http://www.supermama...;#entry70899601
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 28 liepos 2016 - 11:26
QUOTE(femme @ 2016 07 27, 08:12)

TuDa, gal nori už atlygį sutvarkyti maniškį kalnelį prie įėjimo? biggrin.gif Jau kaip man prie augalų nelinksta rankos, net neįsivaizduoju nuo ko pradėt, kad bent porą metrų priartėt prie taviškio vaizdo, o skiria šviesmečiai doh.gif:

Wau biggrin.gif koks pasiūlymas. Jei neskirtų toks didelis km skaičius galėtumėm kartu paburti, kad tavo kalnelis suvešėtų, bet tokiam susitikimui per toli viena nuo kitos gyvenam. O per atstumą nemanau, kad būtų protinga dalinti patarimus, nematant bendro vaizdo 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 27, 09:25)
aš Tudos paskutines nuotraukas peržiūrėjau ir seilė ištyso...koks grožis, japoninė plukė išvis fantastiška, kiek augalų ir kada spėjat viską prižiūrėt?

jaučiu, kad rudenį reikia į svečius prašytis augalų daigelių

Visada prašom į svečius 4u.gif
Spėjam ir aplinką sutvarkyti ir patinginiauti vacation4.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2016 07 27, 11:03)
tai vat ir užsikabinau biggrin.gif nes man nuotraukas žiūrint eurai mintyse tik kapsi kapsi biggrin.gif

o techniškai kaip tas vyksta iš tos apgenėtos šakeles? pamerkti į vandenį, sudaiginti ir kišti į žemę?

Nu negalvok, kad kiekvienas augaliukas yra pirktas biggrin.gif vienus persikėliau iš ankstesnių namų, kitus susirinkau iš tėvukų, uošvių, draugų...pirktos yra tujos, buksmedžiai ir hortenzijos... na dar viena kita gėlė.
Tas sodininkavimo supratimas ne iš karto ateina. Bet kai įtraukia į savo pinkles, tai įtraukia biggrin.gif nors aš savęs nelaikau ta išprotėjusia sodininke dėl augalų. Man svarbiausia yra turėti akiai patrauklų vaizdą, o ne augalų kolekcijas. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2016 07 28, 11:25)
Mergaites, na einam apie sodus kalbet i specialiai tam sukurta tema. Cia viena kita posta dar galima iterpti, bet kartais norisi ir placiau    group.gif  . Kitoms gal interjeras jau praeitas etapas, o aplinka ko gero daugeliui aktuali:

http://www.supermama...;#entry70899601

Ir aš taip sakau- EINAM Į KIEMELIŲ TEMĄ gathering.gif
Atsakyti
Femme, gal nori nueiti 4u.gif http://geltonaskarut...e-konferencija/
Atsakyti
sveikos,

atėjau patarimo dėl krosnelės blush2.gif . Išgriovėm vakar židinio kapsulę, liko niša, su klausimu kaip ją sutvarkyt, kad būtų gražu rolleyes.gif , paprasčiausias variantas tinkuot ir dažyt sienų spalva, krosnelė pagal kambario koloritą labiau tiktų juoda (nors man aišku gražiau balta). Tiesa, grindų plytelių tokių nebeturim ir nebėra iš kur nusipirkt doh.gif Gal protingoms galvoms kiltų kokių genialių idėjų dėl grindų, krosnelės, nišos sutvarkymo? cool.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kamelija*: 01 rugpjūčio 2016 - 12:43
Kamelija, o koks krosneles pajungimas bus?
as tiesiog paprasciausiai "Uzsiuciau" ta skyle nedegia plokste ir nudazyciau sienu spalva.
Atsakyti
Pajungimas ten pat kur buvo kapsule pajungta, tai greičiausiai prie krosnelės tuės būt toks vamzdis į viršų iki skylės ir dar su pasukimu , nes skylė ne per centrą unsure.gif . Sulygint tą nišą aš irgi galvojau, bet jei statysis krosnelė, tai ji vis būtų mažiau išsikišusi į kambarį nuo nišos , nei nuo sienos , nišos gylis 17 cm g.gif
Tiesa, esant poreikiui toje nišoje dar galėtų būti ir apšvietimas, nes laidas yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kamelija*: 01 rugpjūčio 2016 - 13:07
QUOTE(*Kamelija* @ 2016 08 01, 14:05)
Pajungimas ten pat kur buvo kapsule pajungta, tai greičiausiai prie krosnelės tuės būt toks vamzdis į viršų iki skylės ir dar su pasukimu , nes skylė ne per centrą  unsure.gif . Sulygint tą nišą aš irgi galvojau, bet jei statysis krosnelė, tai ji vis būtų mažiau išsikišusi į kambarį nuo nišos , nei nuo sienos , nišos gylis 17 cm  g.gif
Tiesa, esant poreikiui toje nišoje dar galėtų būti ir apšvietimas, nes laidas yra  biggrin.gif

jei vamzdis ne per centra ir dar su pasukimu tai negera, net labai negerai...
tada dengciau virsu, kad vizualiai ta krosnele atrodytu tiesiai, be kreivu vamzdziu.
kazkas panasaus i tai
user posted image

nors kita vertus jei uzsides lygi plokste, kuri nusidazys sienu spalva tai jau kaip ir nebebus to centro ankstesnio, tada galima jungti grazia daryt ir viskas.
user posted image
Papildyta:
user posted image

kas gaunasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 01 rugpjūčio 2016 - 13:38
ačiū , mamaSandra už patarimus, man aišku pirmas variantas daug gražesnis , tiksliau ta balta krosnelė cool.gif
Atsakyti
Labas vakaras, noriu patarimo mirksiukas.gif

Visa laika svajojau apie sviesu bendra seimos kambari. Bet dabar tikriausiai per daug nusviesinau... Reikia apsispresti del baldu... Lubos, lubu apvadai, radijatoriu nisos, patys radijatoriai balta, sienos - sviesi kapucino spalva, durys, grindys, plintusai - balintas azuolas...

Ar man dar galima galvoti apie baltus baldus ir sviesia minksta dali? Gal vis tik graziau atrodys tamsaus azuolo spalvos baldai ir ryskesne minksta dalis? Pradejau abejoti, nors jau buvau ir baldus issirinkus sad.gif

Noriu isgirsti kita nuomone...
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2016 08 01, 17:36)
ačiū , mamaSandra už patarimus, man aišku pirmas variantas daug gražesnis , tiksliau ta balta krosnelė cool.gif


Ta balta mano smile.gif
laukia nesulaukai kada bus pastatyta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bramune @ 2016 08 01, 22:10)
Labas vakaras, noriu patarimo  mirksiukas.gif


Noriu isgirsti kita nuomone...

sunku ka patart tik pagal aprasyma patalpos teskaicius...
Atsakyti