Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Noa @ 2016 07 17, 13:59)
Aha, būtų labai logiška, jei taip būtų. Tada nė neklausčiau. Betgi ji dabar nenukreipia išvis niekur unsure.gif Kas jau nelabai logiška?


Tos visos nuorodos yra sudetos pries simta metu - todel dalis ju jau gali buti seniai ''mirusios''...
Tas, kas kuria nauja tema, (aciu jam 4u.gif), neipareigotas kas karta patikrinti visu tu nuorodu, todel taip gali nutikti smile.gif
Prasome supratingumo, visgi jau rasome XXXXVIIII tema, kas si bei ta byloja apie jos egzistencija - esame senos, kaip dinozaurai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 17 liepos 2016 - 13:13
QUOTE(Noa @ 2016 07 17, 13:59)
Aha, būtų labai logiška, jei taip būtų. Tada nė neklausčiau. Betgi ji dabar nenukreipia išvis niekur unsure.gif Kas jau nelabai logiška?


pirmajame puslapyje daug negaliojanciu nuorodu, buvau apie tai uzsiminussi anksciau, tad sekanti kart atidarant tema reiks kazkam padirbet ir viska sutikrint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 17, 14:48)
pirmajame puslapyje daug negaliojanciu nuorodu, buvau apie tai uzsiminussi anksciau, tad sekanti kart atidarant tema reiks kazkam padirbet ir viska sutikrint smile.gif


Čiur ne aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 07 17, 12:59)
Aha, būtų labai logiška, jei taip būtų. Tada nė neklausčiau. Betgi ji dabar nenukreipia išvis niekur unsure.gif Kas jau nelabai logiška?

tu gi neklausei, kodel neveikianti nuoroda tame sarase. ar tarkim kita neveikianti nuoroda tame ar kitame sarase. nes tokiu ne viena. As tiksliai atsakiau i tavo klausima. Logiska, kad i sarasa buvo itrauktos tik tos nuorodos, kurios saraso sudarymo metu nukreipdavo i puslapius tu, kurie prekiavo sendaikciais. Manai, kad butume i sarasa trauke restoranus? Kokia logika ta daryti?
Kad nuoroda neveikia zinau, ji ir pernai neveike. Net nebezinau kiek laiko nebeveikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2016 07 17, 15:29)
Čiur ne aš biggrin.gif

O gal aš?
Vis tiek visai turiu norą juos peržiūrėti. Jeigu Cobrė nesprogs iš pasiutimo (pas mus su ja asmeniniai blogi santykiai nuo visai kitos temos; nepamenu, dėl ko biggrin.gif Būtų čia drebėt nepradėjus, būčiau išvis tokią užmiršus biggrin.gif ), tai peržiūrėsiu, kas atsidaro, kas ne.

Nes taip tai ką aš žinau - parašyta - restoranas, atsidarai - belekas, klausi - putoja, logiška, nelogiška, kai prieš 20 metų įdėjau, buvo gerai biggrin.gif Bardaką reik tvarkyt, sutvarkysiu, va ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 liepos 2016 - 16:05
QUOTE(Noa @ 2016 07 17, 16:04)
Bardaką reik tvarkyt, sutvarkysiu, va ir viskas biggrin.gif

drinks_cheers.gif mes prisiminsim ir priminsim Jums kai baigsis sita tema tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2016 07 17, 17:19)
drinks_cheers.gif mes prisiminsim ir priminsim Jums kai baigsis sita tema tongue.gif

Tikiuosi, tai padarysiu anksčiau lotuliukas.gif Mat turiu baisiai daug darbo, kurio nenoriu dirbti, tokiais momentais pasidarai labai darbingas kitur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2016 07 17, 12:04)
Man is vis keistai atrodo parodytos vizualizacijos. Toli joms iki profesionalaus pateikimo. Kazkoks megejiskas pabraizymas tongue.gif

Gaila, bet cia skaitosi ''kieciausias'' architektas Marijampolej doh.gif Bent jau pagal rekomendacijas ir nuogirdas. Na, bet pinigai sumoketi, projektas patvirtintas, ir vargu ar ka bekeist imanoma g.gif Kad ir del tu mano nuogastavimu, kuriu klausiau jusu.
Bet patalpu isdestymas, man kaip ir nekliuva g.gif Nuosirdziai, nesuprantu, kas cia TAIP blogai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 07 17, 17:47)
Gaila, bet cia skaitosi ''kieciausias'' architektas Marijampolej  doh.gif  Bent jau pagal rekomendacijas ir nuogirdas. Na, bet pinigai sumoketi, projektas patvirtintas, ir vargu ar ka bekeist imanoma g.gif Kad ir del tu mano nuogastavimu, kuriu klausiau jusu.
Bet patalpu isdestymas, man kaip ir nekliuva g.gif Nuosirdziai, nesuprantu, kas cia TAIP blogai unsure.gif


Blogai:
kai televizorius ant tako/praejimo;
kai sofos ispraustos i kampa ir ju ilgis privalo būti ne daugiau kaip 2m, nes uzstos duris lauk;
kai neiseina pakabinti graziu uzuolaidu, nes ten irgi bus komplikuota;
kai sedi ant vienos sofos - ziuri i siena/kampa;
kai sedi ant kitos - ziuri i tv, kuris stovi uz 5metru;
kai zidinys spirgina sonus;
kai pagrindine/didzioji kriaukle yra saloje - prie jos nemalonu nei sedeti nei valgyti, nes ten tyska pyska, kaip ir prie kaitlentes;
kai svetaineje tokie du skirtingi langai ir dar uzdaras sienos gabalas, ypac kai grazus vaizdai i ta puse...
kai sandeliukui skiriama tokia prabangi vieta ir jo langelis gadina fasado vaizda, o pati virtuve nera didele;
kai nera galimybes normaliai pavalgyti ir priimti svecius, nes nera stalo. Jei sala keisti stalu - virtuves darbastalio lieka mazai...

Galima kabinetis ir toliau, bet nebenoriu jusu liudinti unsure.gif
O bet taciau - gal jums bus ir visai neblogai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 17 liepos 2016 - 20:02
QUOTE(Rutele_S @ 2016 07 17, 16:47)
Gaila, bet cia skaitosi ''kieciausias'' architektas Marijampolej  doh.gif  Bent jau pagal rekomendacijas ir nuogirdas. Na, bet pinigai sumoketi, projektas patvirtintas, ir vargu ar ka bekeist imanoma g.gif Kad ir del tu mano nuogastavimu, kuriu klausiau jusu.
Bet patalpu isdestymas, man kaip ir nekliuva g.gif Nuosirdziai, nesuprantu, kas cia TAIP blogai unsure.gif

Nu va, tai kam ta diskusija, jei keitimai jau negalimi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2016 07 17, 19:48)
Blogai:
kai televizorius ant tako/praejimo;

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif su visais pastebėjimais
Bent jau telika būtų galima perkelti ant tos sienos, kur yra durys į terasą, nes jos ten nereikalingos. Įšėjimą į terasą būtų galima suorganizuoti per šalia esantį langą, tik reiktų jį nuleisti iki žemės, ale va, kad šeimininkei reikia palangių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 07 17, 17:47)
projektas patvirtintas, ir vargu ar ka bekeist imanoma g.gif unsure.gif

vidaus isplanavima visada galima keisti, tada architektas turi atspausdint nauja brezini, uzvardinti A laida, sekantys pakeitimai - B laida ir taip toliau.
Taigi su vidum kol dar niekas nepadaryts - galima zaist.
Be naujo statybos leidimo negalite keisti aukstingumo (jei dideja) ir uztatymo ploto (jei dideja).

Is technines puses - sasisakysiu apie stoga. Labai sudetinga konstrukcija, reikia daug valminiu cerpiu, kurios kainuoja vienetais ir pamatysite kaip isbrangins namo kaina.
Taip pat ir aukscio perkritimai...
Jei gerai iziuriu brezini, tai pakalimas numatytas ~1m, o po tokiu tikrai nepasistatysite stalo, terasoje kaip pardodyta brezinyje.

Pas mus po stogu 1.8m ir tik tik pasedet kai lyja, bet ir tai apie stalo pastatyma negalvoju, per mazai vietos.
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 07 16, 16:16)
Labas, sugriztu su savo planu,  gal daugiau galvu, daugiau minciu kils, ir rasiu teisinga sprendima  4u.gif



na, patarimų jau gavot ir anksčiau, ir dabar, bet kaip suprantu jums patinka toks išdėstymas koks yra dabar. Tai su tokiu išdėstymu langų suvienodinimas yra sudėtingas (ypač kai WC langas išeina į gatvę sudėtinga jį padaryti normalaus dydžio biggrin.gif ).
Vis tik jei man tektų tokį projektą koreguot pagal save, tai pradžiai bandyčiau daryt tokius pakeitimus (nors neturint matmenų nežinau kiek tai realu, bet bent jau pabandyti pasidėlioti kitaip tikrai verta mirksiukas.gif):
1. bandyčiau sukeist virtuvę vietom su tom dviem patalpom, kurios yra prie įėjimo. Taip būtų galima suvienodint langus, esančius fasadinėj pusėj ir nebūtų jausmo, kad papuolei į butą (nes būtent mažuose butuose iš laiptinės dažniausiai patenki tiesiai į virtuvę prie stalo, nes ten jau kitaip niekas netelpa doh.gif ). Tokiu būdu ir teliką būtų galima kabinti ant tos sienos su garažu ar bet kurios kitos, kur būtų patogu. Tada stalą su sofom sukeisčiau vietom.
2. Sanitarinių mazgų zonas bandyčiau organizuot taip, kad jų langai atsidurtų namo šonuose, ir tokiu būdu juos reiktų suderint tik tarpusavy, bet ne su visais aplinkui esančiais keliais skirtingų dydžių langais.
3.Garažo langas. Jį taip pat daryčiau namo šone, o ne kiemo pusėj.
Tokiu būdu tiek fasadinėje, tiek gražiojoje kiemo pusėje turėtumėte tik kambarių langus ir juos suvienodint nebūtų sudėtinga.
Tiesiog pabandykit nusibraižyti namo sienas ir į vidaus išplanavimą pažvelgti kitu kampu, negalvojant kas jau kaip yra nubraižyta. Gaila, neturiu dabar visiškai tam laiko, kad galėčiau nubraižyti ir pasiūlyti jums alternatyvų patalpų išdėstymą, nes tikrai manau, kad šitoj jūsų erdvėj yra potencialo, tik reikia tinkamai viską sudėlioti. Ir tada namas bus patogus ir jums gyventi, ir gražus iš išorės mirksiukas.gif
Atsakyti