Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

Aaar ne? tai gal ir gerai, kad pamečiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 07 25, 13:30)
thumbup.gif puiku tuomet, mes kažko irgi panašaus ieškom ir iš fenix tipo bigsmile.gif  kaip suprantu paviršius nėra visiškai lygus?
jei nepaslaptis - kas gamintojai 4u.gif  ir kiek laiko užtruko nuo užsakymo iki sumontavimo? 4u.gif

Sitas mano tai visiskai matinis ir toks net neslidus, nemoku pasakyti, reikia paciupineti, kad suprastum biggrin.gif jis gaminamas is suspaustu durpiu. Kas virtuve gamino klausiat?
QUOTE(longger @ 2016 07 25, 17:09)
kiek supratau, ten glaistas. Jeigu tai tiesa, tai jų būna labai gerai besinešiojančių, tik jie daugumoje lakuojasi ir blizga kaip katino ... O čia matinis  wub.gif labai labai labai įdomu  rolleyes.gif
ir dar įdomu, kaip tas HPL compakt draugaus su priklijuojama kriaukle. jeigu tarnaus, tai man tokio irgi jau reikia. Nerealiai gražiai atrodo.


Taip ten glaistas kalkinis, plius kazkaip dazytas ir lakuotas matiniu laku. Del demiu ir igerimontai nebaisu nei ju ten matysis nei isigers manau, aisku jeigu pastoviai intensyviai trinti kokiu sepeteliu tai jis gali ir nusitrinti, bet ne karve kainuoja, galima atnaujinti, pataisyti tas vietas. Del stalvirsio tai jis draugauja su tokiom plautuvem, mes ir vonioje desim, tik balta. Nebijo vandens smile.gif
Papildyta:
Kai busiu kuria diena name tai padarysiu foto ir arciau to betono ir stalvirsio, nes neturiu, pas senelius su vaikais "atostogaujam" kol name bus galima jau gyventi.
Atsakyti
O as jau gyvenu su virtuve biggrin.gif biggrin.gif Ir tuom savim didziuojuos tongue.gif Tik senas stalas tebestovi, nes mano baldininkams nesiseka ano kur daviau kazko nudazyt tinkamai lotuliukas.gif Bet as jau net nesinervinu- ipratusi, pasake, kad bus uz poros dienu- tai supratau kad menesi lauksiu biggrin.gif
Atsakyti
prisidedu prie pagyrų Savitos virtuvei. Džiaugiuosi, kad lubų lentelių neuždažėt ir "balkiukų" neuždėjot.

Labai dailiai viskas pagaminta, dailiai garintuvas paslėptas.
Šaldytuvas bus dviduris?
Kodėl orkaites dvi dėjot?
kur kavos aparatą paslėpėt?

ir aišku labai dėl to dėkoratyvinio tinko įdomu. Būtų labai įdomu kaip jis tiksliai vadinsi, kokia technologija tinkuojasi, man viską dabar darau pati blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 25, 22:00)
prisidedu prie pagyrų Savitos virtuvei. Džiaugiuosi, kad lubų lentelių neuždažėt ir "balkiukų" neuždėjot.

Labai dailiai viskas pagaminta, dailiai garintuvas paslėptas.
Šaldytuvas bus dviduris?
Kodėl orkaites dvi dėjot?
kur kavos aparatą paslėpėt?

ir aišku labai dėl to dėkoratyvinio tinko įdomu. Būtų labai įdomu kaip jis tiksliai vadinsi, kokia technologija tinkuojasi, man viską dabar darau pati  blush2.gif

Aciu smile.gif As pati labai dziaugiuosi tuo ka matau, nes jau tiek ilgai ta mano virtuve islaukta, kad jeigu kas ir bus blogai nematysiu biggrin.gif Gartraukis ir man patiko, visai jo nesimato, ziuresiu kaip trauks garus. Saldytuvas dviduris sitas, dar nemaciau, bet sake vyras jau idetas https://www.google.l.....GvSl3cy3UJsM:. Orkaite viena, ten salia imontuotas kavos aparatas kaireje ir pasildymo stalciu dejom, nes kitaip nesigauna vienodo dydzio jie.
Papildyta:
Balkiu dar nedejom, gal kada nors... O dazyve nubalinsim dar koki karta ar du. Vyras sake siandien tokias kubas tambure karta daze, bet idomiai tas maumedis dazosi, nelabai nuima spalva kazkodel. O del to betono tai as istikro nelabai zinau visa technologija, bet galima jiems parasyti paklausti ka domina, idedu linka kas mums dare, dar ir zidinj svetaineje taip nutepe: https://m.facebook.com/stiprios/ cia tokia panasi siena: https://m.facebook.c...6...3&source=54
Atsakyti
Manau niekas nesupyks, kad pakartosiu tas gražias baltas virtuvytes... smile.gif. Kadangi prisimenu abiejų virtuvų planus, tai norisi kažką pasakyti biggrin.gif...
QUOTE(Sandruskaaa @ 2016 07 21, 15:01)
Labukas  4u.gif

pagaliau ir aš galiu pasigirti savo nauja virtuve! jau 2 savaitės praėjo, kaip naudojamės, kolkas džiaugiuosi  thumbup.gif ir tikrai nesigailiu, kad darėme bariuką, jis tikrai gražiai įsipaišė  bigsmile.gif

user posted image
1. trūksta dar plytelių, norisi kokių nors su raštu, ispaniškų, skandinaviškų rolleyes.gif  visai gražiai žiūrėtųsi tokios su vienspalvėm pamaišytos  ax.gif 

user posted image

2. šioje foto dar neturėjome bariuko kėdžių (šiuo metu jau turime jas, rudos, ažuolinės baro kėdės be atlošo)
3. Kriauklė ir maišytuvas - Franke grafito spalvos.

p.s. plyteles planuojame mėnesio bėgyje įsigyti ir susiklijuoti, tai kai jau bus galutinis variantas, įmesiu foto  smile.gif

Sveikinu su nauja virtuve 4u.gif . Džiaugiuosi, kad Jums patinka, nors ir bandžiau atkalbėti nuo to "pusbario"... Kažkaip įdomiai ten jo kojos tarsi iš dviejų dalių - ar yra ten kažkokia tai paslaptis? Gražus stalviršis wub.gif . Ar tai masyvas? Dovanokit, jei kažkur jau minėjot - matyt būsiu praleidusi...
Aš dėčiau visas margas plyteles - taip kaip parodėte pavyzdyje ax.gif . Jeigu jas įterpsit tarp vienspalvių, man rodos per mažai bus to jų grožio wub.gif

Papildyta:
QUOTE(savita1 @ 2016 07 22, 20:07)
sveikos, pagaliau oi pagaliau ir as turiu virtuve biggrin.gif del praktiskumo-pasakysiu veliau, kol kas viskas atrodo patogiai... aisku truksta dar saldytuvo, nespejo ideti, bet bendras vaizdas jau neblogas. dziaugiuosi bigsmile.gif
fasadai-dazyta azuolo faneruote, salos stalvirsis-masyvas, spinteliu- hpl compact fenix.
foto i pavakare daryta tik, tai tokios tamsios gavosi.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Pagaliau! Sveikinu 4u.gif . Graži virtuvė wub.gif . Man krito į akį balta plautuvė ir maišytuvas juodam stalviršyje wub.gif . Salos stalviršis jaukus - malonu bus prie jos sėdėti. Už lango vaizdas wub.gif - visiškai suprantama, kodėl taip salą orientavote (aš lyg ir buvau siūliusi kažkada daryti ją lygiagrečiai su likusiu virtuviniu, tačiau nuo tokio vaizdo tikrai negalima nusisukti schmoll.gif ... biggrin.gif ).
Man iškart kyla klausimas dėl dažytos ąžuolo faneruotės - kaip atrodo baldas? Neprimena plastmasės? Matosi ąžuolo rievės? Esu suinteresuota, nes noriu pasigaminti baltą lentyną svetainėje - turiu projektą, tačiau niekaip neišsiryškinam, kokią medžiagą rinktis... Beje, kad gamino baldus, jei ne paslaptis? Žinoma, įdomu ir kaina blush2.gif ... galit į A.Ž. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 07 25, 19:27)
  Kas virtuve gamino klausiat?


taip 4u.gif ir kiek laiko nuo užsakymo iki sumontavimo užtruko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(longger @ 2016 07 25, 18:31)
atsargiai tepliokit, kad pačių plytelių neapterliotumėt, paskui nebus su kuo jį nuvalyti. o tarpams padeda minimaliai. Tiek minimaliai, kad klausimas ar verta prasidėti. Arba man su gerais neteko susidurti.

g.gif apie kokį čia kalbate? g.gif

mes virtuvėje dėjome epoksidinį glaistą.. pagal idėją jis turėtų būti kažkiek daugiau atsparesnis visiems purvams g.gif o vonioj tepėm tarpus papildomai, bet ten jis toks skystas, bespalvis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 07 25, 23:38)
Saldytuvas dviduris sitas, dar nemaciau, bet sake vyras jau idetas https://www.google.l.....GvSl3cy3UJsM:.  Orkaite viena, ten salia imontuotas kavos aparatas kaireje ir pasildymo stalciu dejom, nes kitaip nesigauna vienodo dydzio jie.
Papildyta:
source=54]https://m.facebook.com/stiprios/photos/a.96...3&source=54[/url]

Šaldytuvas gėris wub.gif
ledukų generatoriui vandenį atsivedėt?

aš apie panašų galvoju, tik be vyno šaldytuvo, vynui noriu atskira pirkt.
Tiksliai, kavos aparato nepastebėjau.


Mano atveju dar didesnė spinta gaunasi, bet kol kas esu sugalvojusi, jog visa buitinė technika turi būti paslėpta viduje, už durelių. Nors ir priekyje ji neblogai žiūrisi.
Na reikia dar čia gerai pagalvot kas geriau.

Einu skaityt apie špaklių - betoną smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2016 07 25, 23:54)
Beje, kad gamino baldus, jei ne paslaptis? Žinoma, įdomu ir kaina blush2.gif ... galit į A.Ž. smile.gif


man irgi labai labai įdomu blush2.gif
Papildyta:
hm...vis tik nuojauta manęs neapgavo dėl to tinko smile.gif
tai venecijos tinkas, gamintojas cebos

kiek supratau - virtuvėje papildomai dengiamas laku.

Kambariuose papildomai laku jo dengt nereikia, faktūra gaunasi lygi, švelni, kaip vaiko užpakaliukas smile.gif
labai paprasta rekonstruot jei atsiranda įdauža.

Senai planavau juo kelias sienas dekoruot, o dabar panašu, jog bus tam ir proga smile.gif
Atsakyti
va kokius dekorus radau beieškodama wub.gif
gal ne visai į temą, bet tiūkiuosi pravers
patiko tai, jog surašyta kokiu tinku dekoruota ir iš kur pirkta wink.gif

o čia kaip betoną pasidaryt pačiai smile.gif
http://www.decoramen...zolano-betonas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 26 liepos 2016 - 09:25
QUOTE(saulyteee @ 2016 07 26, 07:36)
taip 4u.gif ir kiek laiko nuo užsakymo iki sumontavimo užtruko 4u.gif
Papildyta:

g.gif apie kokį čia kalbate? g.gif

mes virtuvėje dėjome epoksidinį glaistą.. pagal idėją jis turėtų būti kažkiek daugiau atsparesnis visiems purvams g.gif  o vonioj tepėm tarpus papildomai, bet ten jis toks skystas, bespalvis 4u.gif


gerai nepamenu, bet pirkom nepigų ir ne nuo apatinės lentynos. Efektas - minimalus. Galėsiu markę patikslint, kažkur tara dar turėtų voliotis. Taip, jis skystas ir bespalvis. Kaip vanduo. Gal būt kažką ne taip darėm, bet didelio efekto nepajutom.

Epoksidinis glaistas iš savęs yra derva, joks impregnantas jo savybių jau nepagerins. Jis ne tik kad atsparesnis, bet pats atspariausias. Joks paprastas glaistas dengtas impregnantu neprilygs epoksidiniam. Tik jis yra brangesnis ir dedasi problematiškai.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 26, 08:50)
Š
hm...vis tik nuojauta manęs neapgavo dėl to tinko smile.gif
tai venecijos tinkas, gamintojas cebos

kiek supratau - virtuvėje papildomai dengiamas laku.

Kambariuose papildomai laku jo dengt nereikia, faktūra gaunasi lygi, švelni, kaip vaiko užpakaliukas smile.gif
labai paprasta rekonstruot jei atsiranda įdauža.

Senai planavau juo kelias sienas dekoruot, o dabar panašu, jog bus tam ir proga smile.gif


bet venecjos tinkas toks blizgus gaunasi? g.gif o čia labai jau fainai matinis. Ar čia nuo lako priklauso? bet kiek bežiūrėjau, netgi super matinis lakas 5% blizgumo, tam tikru kampu duoda blizgesį, o čia ant tinko bet kokio lako neužtepsi. Gal kas daugiau domėjos, žinot?
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 07 26, 11:49)
bet venecjos tinkas toks blizgus gaunasi?  g.gif o čia labai jau fainai matinis. Ar čia nuo lako priklauso? bet kiek bežiūrėjau, netgi super matinis lakas 5% blizgumo, tam tikru kampu duoda blizgesį, o čia ant tinko bet kokio lako neužtepsi. Gal kas daugiau domėjos, žinot?

praktiskai venecijos tinkas tai tik tinko sudeti atspindi
jo padengimai ir struktura skiriasi, nepatingekit tame puslapyve video paziuret ir aprasyma paskaityt

cemento tinkas irgi is venecijos tinku grupes smile.gif
Atsakyti