Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis V tema

QUOTE(*magnifique* @ 2016 07 28, 11:44)
Ptashka, grazi spinta, nematyta niekur clap_1.gif  tik foto nesimato reljefinis pavirsius smile.gif
Papildyta:
As mastau apie kazka panasaus i sia smile.gif gal kas esate dare su tokia bangele ar mate realiai kaip atrodo?
http://www.plytamebl...a-polskim-rynku


termopale prie oro uosto yra toki ploksciu, jei norisi gyvai apziuret
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 28 liepos 2016 - 12:22
QUOTE(Lyn @ 2016 07 28, 13:19)
termopale  prie  oro  uosto  yra  toki  ploksciu,  jei  norisi  gyvai  apziuret

O jus gal apziurinejot spalvas butent tokiu ty cleaf surf? Ju paleteje yra tik trys spalvos is tokiu su bangelem, kazi ar vietoje daugiau tures g.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 07 28, 13:34)
O jus gal apziurinejot spalvas butent tokiu ty cleaf surf? Ju paleteje yra tik trys spalvos is tokiu su bangelem, kazi ar vietoje daugiau tures g.gif


zinokit man gyvai nepatiko tos bangos, prie mano interjero netiks, tad as ir nesigilinau - bet tikrai buvo kokios 2-4 spalvos, ne daugiau, gal ir tos pacios 3
Atsakyti
O sakykit, dvieju spalvu spintos vis dar madingos? Ar subtiliau ir saugiau daryti vienos spalvos?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 07 28, 18:48)
O sakykit, dvieju spalvu spintos vis dar madingos?  Ar subtiliau ir saugiau daryti vienos spalvos?


jei atvirai tai jos niekada ir nebuvo madoje, tiesiog žmonės pirko. Retas žmogus (nesvarbu dizaineris ar ne) sugeba įtalpinti dvispalvę spintą į interjerą jo nenupigindamas. O šiaip namuose vaikytis madų, bent man, atrodo kvaila...
Atsakyti
sveikos, gal kuri zinote, kurios firmos begeliai stumdomoms spintos durims yra kokybiski ? 4u.gif
Atsakyti
Patarkite, kiek daryti spintos duru, jeigu bendras ilgis 230 ? Ar dvejas po 115cm ar trejas kazkur po 75 cm? Man graziau tarsi dvejos, bet gali buti ko gero nepatogu tokio ilgio?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 08 02, 11:16)
Patarkite, kiek daryti spintos duru, jeigu bendras ilgis 230 ? Ar dvejas po 115cm ar trejas kazkur po 75 cm? Man graziau tarsi dvejos, bet gali buti ko gero nepatogu tokio ilgio?

Turiu spintą 235 ilgio, tai darėm su 3 durim po kažkur 78 cm. Sakyčiau pasiteisino, jau virš 10 m. naudojam.Tiesa, ta spinta toks kaip sandėliukas pas mus, atstūmus vidurines duris galima užeit į vidų smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 08 02, 11:16)
Patarkite, kiek daryti spintos duru, jeigu bendras ilgis 230 ? Ar dvejas po 115cm ar trejas kazkur po 75 cm? Man graziau tarsi dvejos, bet gali buti ko gero nepatogu tokio ilgio?

Mes turėjom spintą su durim, kur viena jų dalis buvo virš metro. Pasinaudojom gal apie mėnesį ir perdarėm į dvejas, nepatogu buvo, labai jau didelės (aukštis apie 260cm).
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2016 08 07, 19:24)
Mes turėjom spintą su durim, kur viena jų dalis buvo virš metro. Pasinaudojom gal apie mėnesį ir perdarėm į dvejas, nepatogu buvo,  labai jau didelės  (aukštis apie 260cm).

Turejot omenyje persidaret i trejas? Mes visgi pasidarem dvejas, po 115cm, matysim:)
Gal zinot kur gauti mediniu pakabu pigiau? Budavo akciju, bet kai reik kaip tycia nera..pigu lt 1 medine pakaba 0,86 centai..kazkada esu paciusi jysku 10 pakabu uz 4 ar 5 eu, bet dabar nera.
Atsakyti
Kas skaitote rusiškai, labai neblogi patarimai įsirenginėjantiems drabužines ar spintas.
http://www.liveinter.../post396096557/
http://www.liveinter.../post396127204/
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 08 07, 19:45)

Gal zinot kur gauti mediniu pakabu pigiau? Budavo akciju, bet kai reik kaip tycia nera..pigu lt 1 medine pakaba 0,86 centai..kazkada esu paciusi jysku 10 pakabu uz 4 ar 5 eu, bet dabar nera.


ikea
Atsakyti