Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - ką rekomenduojat?

QUOTE(Caribian @ 2016 06 28, 11:40)
kontaktai?

lotuliukas.gif thumbup.gif suintriguoja žmogus ir pasprunka
Atsakyti
Neįsipareigojęs viešai reklamuoti biggrin.gif

QUOTE(Miklioji @ 2016 06 28, 12:40)
lotuliukas.gif  thumbup.gif suintriguoja žmogus ir pasprunka

Atsakyti
O aš pasiguosiu, jog nusivyliau...


Po atvykimo į vietą matuotis baldų ir kokių dviejų mėn. maldavimo sulaukt kainos štai ką gavau:

May 3, 2016 7:00 PM
aš rašau
Laba diena, niekaip nesulaukiu Jūsų pasiūlymo....

Sent: Monday, May 16, 2016 12:21 PM
Importance: High
aš rašau
sveiki, ragelio nelkeliate, į laiškus neatrašote, nuo balandžio mėnesio negaunu pasiūlymo.
Ar negalite pagaminti baldų (virtuvės, svetainės) ar kokia kita priežastis?
Atvirai tariant nusivyliau Jūsų paslaugomis.


Sent: Monday, May 16, 2016 1:33 PM
Gaunu
Laba diena, Sandra,

truputį užtrukau su paskaičiavimais. Preliminarios kainos:

• Knygų lentynos tarp sienų (5987x450x3083) – 5500 Eur (korpusas ir fasadas medis pušis, dažyta balta spalva, furnitūra Blum);
• Langų angokraščiai – 40 Eur / m2 (pušiniai 16 mm storio, dažyti balta spalva).
Baldų paviršius dažais dengiamas 100%. Kainos nurodytos su PVM, pristatymu ir montavimu.


Sent: Wednesday, May 18, 2016 12:22 PM
aš rašau

Laba diena ,

Džiaugiuosi pagaliau sulaukus Jūsų atsakymo.
Atvirai kalbant kaina mane nustebino ir nustebino ne gerąja žodžio prasme.
Kalbant apie knygų lentyną:
• Knygų lentynos tarp sienų (5987x450x3083) – 5500 Eur (korpusas ir fasadas medis pušis, dažyta balta spalva, furnitūra Blum);
Faktinis baldo kiekis gaunasi ~(5987 – 2700 (išsimeta lango anga) 3287x450x3083), medinės fasado spintelės tik apačioje, ~50cm aukščo, visur kitur atvira konstrukcija, be jokių Blum lankstų ir pan. Sprendžiant iš Jūsų pateiktos kainos bėginio metro baldo (lentynų) kaina gaunasi ~1500eur!

Nežinau Jūsų kainų politikos, tačiau , manau, jog ši kaina stipriai “perdėta” , taip pat nežinau ar tai todėl, kad labai igai galvojosi, ar tiesiog jums šis užsakymas neįdomus.

Bet kuriuo atveju dėkoju už pasiūlymą, tikiuosi neprieštarausite jei informacija apie jūsų pasiūlymą pasidalinsiu su savo draugais.


Kaip manot, aš juos tiesiog "užknisau" savo nekantrumu? nors baldo anga buvo pamatuota dar balandį??

Žodžiu nusivyliau www.lhm.lt





Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 04, 22:45)

Kaip manot, aš juos tiesiog "užknisau" savo nekantrumu? nors baldo anga buvo pamatuota dar balandį??

Žodžiu nusivyliau www.lhm.lt


Kaip jau kažkuri mamytė rašė - kam Jums tokie gamintojai, kuriems Jūs neįdomi? kurie per kelis mėn. tik atsiunčia pasiūlymą g.gif ? na tarkim kaina tinka ir užsisakote - ir jei jie ir su baldų gamyba taip tempia.. g.gif tikrai neužsisakinėčiau iš tokių, nes jiems klientas nesvarbus schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 07 05, 09:00)
Kaip jau kažkuri mamytė rašė - kam Jums tokie gamintojai, kuriems Jūs neįdomi? kurie per kelis mėn. tik atsiunčia pasiūlymą g.gif ? na tarkim kaina tinka ir užsisakote - ir jei jie ir su baldų gamyba taip tempia.. g.gif  tikrai neužsisakinėčiau iš tokių, nes jiems klientas nesvarbus  schmoll.gif 4u.gif


na taip, vis kainos tikėjaus sulaukt, maniau turėtų būt padori, nes patys žaliavas importuoja (skydus) bei baldininkams parduoda. Dėl to maniau, jog baldų kaina tikrai nebus aukštesnė nei kur kitur..
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 05, 09:16)
na taip, vis kainos tikėjaus sulaukt, maniau turėtų būt padori, nes patys žaliavas importuoja (skydus) bei baldininkams parduoda. Dėl to maniau, jog baldų kaina tikrai nebus aukštesnė nei kur kitur..

Heh. Situacija tai... Nors pati būčiau nebeprašius jokio pasiūlymo po tiek laiko, jei jiems nereik, Jums tuo labiau, nes argi maža pasiūla? smile.gif
Aš, asmeniškai, tokios, ar kitokios paslaugos/prekės negavus, jei jau norėčiau kažką pasakyt, tai pasakyčiau ką nors tokio" ačiū, gražūs baldai gavos, buvo malonu bendraut." biggrin.gif

Apie kainas tik nesutikčiau su Jumis, nes nei bėginiais, nei kvadratiniais, nei kūbiniais metrais baldų kainos neskaičiuoja, jau nekalbu, jei pagal užsakymą. Kaip skaičiuoja, yra jų kompetencija, o ne pirkėjo, juk nežinom daugybės niuansų. Net jei kaina neadekvačiai užkelta, reikalas yra jų, kaip ją nustato. Jei brangu - neperkame, kaip ir bet kokios prekės.
Beje, daugely gamybos sričių gaminių kainas sudaro ne žaliavos, o darbo jėga, bei daugybė kitų niuansų.
Įtariu, tiesiog turėjo didelių užsakymų ir nemandagiai leido sau nesivargint su mažesniais, nors jau buvot bendravę.

Sėkmės paieškose. 4u.gif Manau, po šitų, ant tokių daugiau nepakliūsit.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2016 07 05, 23:04)

Įtariu, tiesiog turėjo didelių užsakymų ir nemandagiai leido sau nesivargint su mažesniais, nors jau buvot bendravę.

Sėkmės paieškose.  4u.gif Manau, po šitų, ant tokių daugiau nepakliūsit.


man irgi taip pasirode, kad tiesiog nenorejo priisimt papildomu uzsakymu, o kad "atsokciau" dave neadekvacia kaina.
Nors uzsakymas ne toks jau ir mazas buvo - didele knygu spinta + virtuvinis irgi nemazas, ai tiek to, reiks ieskot kitu gamintoju ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kuri užsakinėjote baldus iš IĮ FORMEDA? Pasiūlė gerą kainą, labai maloniai bendrauja, bet paskaičiau tiek teigiamų, tiek neigiamų atsiliepimų ir nebežinau, ką daryti...
Atsakyti
Mergaites, o perkant baldus is ekspozicijos (pvz minksta kampa, sekcija) ir atsisakius mokamos prekybininku transportavimo paslaugos, atvykus baldus pasiimt, baldai turi buti paruosti isvezimui ar patiems reikia issiardyt?? Mes issirinkome baldus is ekspozicijos, turim savo transporteri, tai pardaveja pasiule patiems issiardyt baldus is ekspozicijos ir tik tada issivest. Ar taip turi buti ? Priesingu atveju mokek 25€
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 07 rugsėjo 2016 - 20:22
Kažkokia nesąmonė... Keista parduotuvė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2016 09 07, 21:21)
Mergaites, o perkant baldus is ekspozicijos (pvz minksta kampa, sekcija) ir atsisakius mokamos prekybininku  transportavimo paslaugos,  atvykus baldus pasiimt, baldai turi buti paruosti isvezimui ar patiems reikia issiardyt?? Mes issirinkome baldus is ekspozicijos, turim savo transporteri, tai pardaveja pasiule patiems issiardyt  baldus is ekspozicijos ir tik tada issivest. Ar taip turi buti ? Priesingu atveju mokek 25€

na tokios nesamonės neteko girdeti... faktas kad jie privalo paruošti prekę išvežimui... ir išvis lai jie džiaugiasi kad kažkas perka baldus iš ekspozicijos 4u.gif
Atsakyti
Tai va..ir man labai užkliuvo tai, kad perkant iš ekspozicijos, reikia patiems išsimontuoti baldus jei turi savo transportą. Juolab, kad jie ekspozicijoje stovi nuo vasaros pradžios. Vyras šiandien susisiekė su pačiais gamintojais (baldai gaminami LT), vadovybe, tai jie labai išsižiojo kad mums taip galėjo pasakyti baldų salone. Parduotuvė turi paruošti baldus transportavimui, nesvarbu, ar imame jų transportą, ar turime savo.
Kadangi laaabai patiko tas minkštas kampas, tai jį užsakėme tiesiai pas gamintoją, ne per parduotuvę,, apmokėsime internetu ir tą patį kampą ta pačia kaina gausime tiesiai iš sandėlio smile.gif
Jei domins kokia ta įmonė- kai gausim baldus galėsiu parašyt. Jų kokybė tai tikrai gera, tik va tas bendravimas su žmonėmis - siaubelis.
Kartais reikia pajudinti tam tikrus taškus, kad gautum ką nori.
Atsakyti