Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti jūsų ar kuri esate ką nors girdėjusi apie masažuotoją Audronę, kuri daro anticeliulitinius masažus Vilniuje. Ieškau kas galėtų padėti išlyginti kūno linijas 4u.gif ir man pora pažįstamų rekomendavo būtent ją. Informacijos internete neradau išskyrus FB puslapį: masažuotoja Audronė. Būsiu labai dėkinga už jūsų nuomones.
Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2014 11 04, 22:59)
Sveikos,

Pastaraisiais metais irgi susirūpinau dėl celiulito. Esu pakankamai liekna, bet greičiausiai dėl sėdimo darbo pastebėjau kad atsiranda celiulito požymiai. Tiesa, ryškiau pasimato tik suspaudus kojų odą. Bet... nereik sakyt, kad tai nemalonus atradimas. Kažkuriuo metu pradėjau domėtis įvairiais kremais ir t.t. Bet rimtai išbandyti dar neteko. Gal ir gerai smile.gif Šiuo metu džiaugiuosi lygia ir tobula kojų oda. Priežastis - didelis fizinis krūvis. Grįžau po beveik 3 savaičių atostogų, kai keliavome... dviračiu (Europoje). Kiekvieną dieną numindavom 50-100 km. Tai žinokit, ne tik kad visas kūnas puikiai sustangrėjo, pagražėjo, bet ir pagaliau galiu džiaugtis tobulomis kojomis. Net akivaizdžiai matosi raumenukai.
Tad mano atveju paprasčiausia priemonė panaikinti (sumažinti) celiulitą buvo tiesiog daugiau fizinės veiklos.

Tikiuosi mano patirtis paskatins ir kitas imtis sąlyginai nemokamos ir puikiai veikiančios priemonės nuo taip nekenčiamo celiulito smile.gif

na o mano celiulitas isnyko kartu su isnykusiu antsvoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2014 12 21, 22:18)
na o mano celiulitas isnyko kartu su isnykusiu antsvoriu smile.gif

Pasiseke smile.gif
Atsakyti
As ieškau centre kas gerai darytu anticeliulitini masaza uz protinga kaina, kas galite patarti?
Atsakyti
[quote=juste10,2014 06 24, 17:26]
[quote=sheeva,2014 06 17, 21:37]
Valia mano nėra geležinė-mėgstu patinginiaut, bet užsileidžiu kokį filmą ar žinias įsijungiu ir darau. Užtrunku apie 20-30 min.

Dar norėjau parašyti apie maisto papildus. Kažkada perskaičiau straipsnį, jog celiulitą skatina hormonai, tiksliau jų svyravimas ir padidėjęs estrogeno kiekis organizme, taip pat genetiškai modifikuotas maistas ir produktai. Pasidomėjau, kas reguliuoja hormonus ir dabar vartoju tam tikrus papildus, kurie balansuoja hormonus:
Papildai, kurių sudėtyje yra wild yam:


Ir maca kapsules:
O nuo ko tos maca kapsules?
Ar padeda Jums sie papildai?
[/quote]
Sheeva Jusu postas labai itaigus smile.gif tikrai reikia spjaut i visokias reklamas ir rimtai nusiteikus daryti paprastus naminius dalykus, tiesiog kasdien. Tereikia siek tiek disciplinos smile.gif
Atsakyti
gal dar kas pasisakys ir pasidalins patirtim, kaip susimažinti šią bėdą? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Aš turiu ir masažuoklį, ir kremą, bet kažkaip viską užleidau doh.gif Reikės vėl skelbti kovą, neužilgo juk pavasaris.
Atsakyti
O gal kas pirkote tuos bambukines nuo celiulito timpes,ar bridzus? bigsmile.gif Ar veikia? bigsmile.gif
Atsakyti
as ir kovoju su siuo parazitu gun_bandana.gif sportuoju tikrai atsakingai 3-4 kartai per savaite, jokiu gazuotu gerimu ir prisiziuriu maista, tai taip celiulitas sumazejo, bet jis vistiek yra ! taiga masazai ir ivyniojimai labia yra reikalingi jei nori turret lygias ir stangrias kojas thumbup.gif tai pradejau darytis liposazu kursa, ir tuo paciu ivyniojimus, tai tikiuosi pavasari galesiu parodyti savo kojas biggrin.gif
Atsakyti
Esme yra suderinti viska kartu, bet jokios kelnes ar joks iviniojimas nepadarys jokio stebuklo. Man sioje kovoje efektyviausia sportas + masazas.
Papildyta:
susiemiau pries pavasari ir pradedu kova smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri bandete silk'n silhouette? As pradejau naudoti, tai taip ir nesuprantu ar cia vaizduotes padarinys ar tikrai veikia smile.gif Idomu kitu nuomone, kas naudoja jau kuri laika.
Atsakyti
QUOTE(raim @ 2015 02 11, 23:51)
as ir kovoju su siuo parazitu  gun_bandana.gif  sportuoju tikrai atsakingai 3-4 kartai per savaite, jokiu gazuotu gerimu ir prisiziuriu maista, tai taip celiulitas sumazejo, bet jis vistiek yra ! taiga masazai ir ivyniojimai labia yra reikalingi jei nori turret lygias ir stangrias kojas  thumbup.gif  tai pradejau darytis liposazu kursa, ir tuo paciu ivyniojimus, tai tikiuosi pavasari galesiu parodyti savo kojas  biggrin.gif


noriu pasidalint savo pojūčiais: liposažas + cello gelio įvyniojimai daro stebuklus thumbup.gif celiulitas žymiai sumažėjo, o ir oda pasidarė stangresnė smile.gif
ačiū masažistei už puikų darbą 4u.gif dar tik įpusėjau savo kursą, bet rezultatai akivaizdūs.
Atsakyti