Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves II

Musu vestuves praejo su menkais kuriozais. MB vaziuojant paimt mano puokstes apsiave jau sliubiniais batais, paziuret ar niekur nebespaus, o atvaziavo su suplysusiu, tai reikejo vezt i taisykla kad dar sutvarkytu skubiai biggrin.gif vet viska spejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juzste @ 2008 08 11, 16:25)
MB vaziuojant paimt mano puokstes apsiave jau sliubiniais batais, paziuret ar niekur nebespaus, o atvaziavo su suplysusiu,

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(juzste @ 2008 08 11, 18:25)
Musu vestuves praejo su menkais kuriozais. MB vaziuojant paimt mano puokstes apsiave jau sliubiniais batais, paziuret ar niekur nebespaus, o atvaziavo su suplysusiu, tai reikejo vezt i taisykla kad dar sutvarkytu skubiai  biggrin.gif  vet viska spejo  biggrin.gif

Tai gerai, kad radot, kas sutvarko thumbup.gif
BUvo pora ir pas mus, bet linksmų tokių. Pirmas, kai tik nuvažiavom prie bažnyčios, atsirado fotografas. MB buvo paėjęs į šoną, šalia manęs jo pusbrolis stovėjo. O fotografas mums: "apsikabinkit, apsikabinkit, nesidrovėkit." Apsikabinam. "Gerai, o dabar tokį lengvą bučinuką, į kaktą pageidautina." Tai "vyras" tik išsišiepė ir pasakė: "Na, čia jau tikrai nedrįstu, einu jaunikį pakviesiu" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(consvela @ 2008 08 11, 17:51)
Tai gerai, kad radot, kas sutvarko  thumbup.gif
BUvo pora ir pas mus, bet linksmų tokių. Pirmas, kai tik nuvažiavom prie bažnyčios, atsirado fotografas. MB buvo paėjęs į šoną, šalia manęs jo pusbrolis stovėjo. O fotografas mums: "apsikabinkit, apsikabinkit, nesidrovėkit." Apsikabinam. "Gerai, o dabar tokį lengvą bučinuką, į kaktą pageidautina." Tai "vyras" tik išsišiepė ir pasakė: "Na, čia jau tikrai nedrįstu, einu jaunikį pakviesiu" biggrin.gif

Geras lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes, ir mano didzioji svente jau praejo wub.gif ..dziugu,kad be dideliu kuriozu,(nes pries vestuves ju buvo doh.gif )bet siokiu tokiu isbandymu teko ir mums. na,pagrinde,tai limuzinas pokstus krete.uzsisakem is kauno hameri,o tevai musu kedainiuose,tai ilgokai ieskojo jaunojo namu..velavo pas mane,o as jau nervinaus,nes CV ir baznycia kaune..na,tai siek tiek paspaude ir spejom mirksiukas.gif .po ceremoniju, autostradoj baigesi kuras blink.gif ,tai sustojom pakelej kavinej,mes sventem,vyko fotosesija,o operatorius vairuotoja veze i degaline lotuliukas.gif ..kai isjungdavo varikli,dingdavo muzika. pravaziavo autostradoj posuki,tai gerokai toleliau,mazame ivaziavime apsisukinejo.. velavome 1,5 val,bet buvom laimingi pasieke "taska" lotuliukas.gif
bet siaip viskas buvo nuostabu(gal,kad pries vestuves savo atsiemem unsure.gif )
Atsakyti
Pas mus irgi kuriozų daugiau prieš vestuves buvo, o ne jų metu. O paskutinis kuriozas iš pat vakaro nutiko. Penktadienį važiavome puošti salės (šventėme kitame mieste), užtrukome visą popietę ir plius dar kelionė apie valandą. Mano jaunikis nemokėjo kaklaraiščio rišti, jo tėvas taip pat. Taigi kaklaraištis buvo paimtas kartu tikintis, kad mano tėvas jį užriš. Papuošę salę grįžtame namo, ir įvažiuojant į Vilnių jaunikis sako: uups aš kaklaraištį pamiršau lagamine su antros dienos drabužiais, kurie jau buvo palikti viešbutyje, kuriame kitą dieną švęsime. O buvo jau 8 valandos vakaįro. O dar reikia pasiimti švarkelį iš salono, gėles iš gėlininkės ir svečius, kurie atvyko iš toli ir pas mums nakvos. O jau nekalbu apie mišrainių pjaustymą, namų tvarkymą ir kitus paskutinius štrichus. O mašiną turime tik vieną. Mes su MB savają palikome šventimo vietoje, kad turėtumėme kuo dovanas parsivežti. MB tėvas jau gramą padaręs ir jo mašina toli. Mus išgelbėjo visagalė MAXIMA, kur ir pirkome jaunąjam šlipsą. Laimei naujasis atrodė net grąžiau, nors buvo per pus pigesnis. Visa kita irgi spėjome padaryti. Užtai miegoti ėjome 2 nakties.

Dar tiesa aš savo kosmetiką antrai dienai namie palikau. Kosmetinę paėmiau, o kosmetikos ne, kažkokių nesamonių prisikroviau iš to nervo, o kuom veido nusipiešti ir neturėjau. Tad ėjau po kambarius, kur svečiai nakvojo ir rankiojau, tai lupdažį, tai tušą.
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2008 08 11, 23:17)
Dar tiesa aš savo kosmetiką antrai dienai namie palikau. Kosmetinę paėmiau, o kosmetikos ne, kažkokių nesamonių prisikroviau iš to nervo, o kuom veido nusipiešti ir neturėjau. Tad ėjau po kambarius, kur svečiai nakvojo ir rankiojau, tai lupdažį, tai tušą.

biggrin.gif nu bet puiku, kad bent sveciai viskuo apsirupine buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zarza @ 2008 06 27, 18:57)
tik va maunant brangiausiajam zieda, jis nelindo ant pirsto.


man irgi panasiai buvo,beda,kad vyr.pamerge pamirso is manes perimt puokste,tai kairej rankoj puokste laikiau+ranka drebejo doh.gif o su desine moviau zieda suuunkiai blush2.gif

o geriausia,kad jaunikis man nuplese nuo galvos veliuma t.y.baznycioj turejo pakelt ir pabuciuot,bet gavosi ..(na jis nestipriai laikesi) ir mane juokas labai paeme tuo momentu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 12 rugpjūčio 2008 - 12:08
O aš dabar prisiminiau, kad bažnyčioje mes net nesibučiavome. nebent aš pamiršau, bet nors užmušk neatsimenu. kad CMb bučiavomės, šitą faktą atsimenu, bet bažnyčioje... Tiesą pasakius aš tą dieną, ypač iki zakso iš vis buvau kaip transe ir nelabai atsimenu, net kas mus sveikino. Girdžiu sveikinimo žodžius ir bandau susikaupti ir išgirsti žodžius, bet nepavyksta ir žodžiai plaukia pro šalį ....
Atsakyti
Turbut didziausias kurjozas kuris buvo, tai, kad manes nepazino gimines biggrin.gif kazkaip stovejau su draugem plepejau, atvare visa kruva giminiu, as stoviu salimais o jie i mane ziuri ir neatpazista lotuliukas.gif Sako mano tevams, o tai kur nuotaka dingus lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar su mašinom "bajka" buvo. Mes važiavom su MB tėvo "ratais", tik vairuotojas buvo samdytas. Iki bažnyčios važiavom atskirai, tik ten mus turėjo paimt tas vairuotojas su mašina. Jau po visko išeinam lauk, pasifotografuojam, privažiuoja mašina, jau lipsim... STOP. Salonas turi būt juodas, o ne šviesus. g.gif Vyras pasisuka į atokiau stovintį ir su kažkuo šnekantį tėvą ir sako, kad nereikėjo taip stengtis, juk gerai buvo juoda. Uošvis išpučia akis... Tik tada pamatom, kad iš stovėjimo aikštelės atvažiuoja toks pat Lexus, šįkart toks, kokio reikia. laugh.gif Pasirodo, pirmam vairuotojui blogai buvo pasakytas laikas, kada turi būt vietoj. O mūsiškis neskubėjo, tik kai pamatė, kad mes be jo važiuot ruošiamės, susiprato, kad jau vėluoja biggrin.gif Įdomu, kiek būtume nuvažiavę svetima mašina, jei salonas irgi juodas būtų pasitaikęs? hihihi.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(consvela @ 2008 08 12, 14:41)
Įdomu, kiek būtume nuvažiavę svetima mašina, jei salonas irgi juodas būtų pasitaikęs?  hihihi.gif  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti