Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves II

Mums, panašiai kaip ir A.Rūtai buvo. Vestuvės buvo tarp Kalėdų ir Naujųjų metų, mažytėje kaimo bažnytėlėje. Buvom susitarę su kunigu, kad ceremonija bus kiek įmanoma trumpesnė, nes labai šalta. Jis užgarantavo, kad vietoj tradicinės 40min. užtruksim 10-15 min. Stovim prie bažnyčios. Ateina kunigas. Ne mūsų! blink.gif Kaip aš išsigandau. Pirmiausia dėl to, kad "naujasis" kunigas gali nežinoti apie susitartą sutrumpintą variantą. Bet viskas buvo gerai. smile.gif
Atsakyti
Vienas kuriozas per vestuves turėjo potencialo sugadinti šventę. Kokį 5 kartą eidami į bažnyčią dėl dokumentų (nes tai vieno žmogaus reikalingo nėra, tai kito, tai dar kažkas) laukėme kol paruoš mums pažymą, kurią reikia pasirašyti. Iš neturėjimo ką bekalbėt kunigas nusprendė pažiūrėti laiką užrašytą ant mūsų paduotos bažnyčiai anketai, laiką, kuriuo kvietėme visus svečius ir samdytus žmones. Sutikrino šitą laiką su įrašais bažnyčios knygoje (kur kunigai turi dienotvarkę, pagal ją parodo koks laikas laisvas, koks ne ir pasiskirsto tarpusavyje kas ką kada ves). Ogi pirmasis kunigėlis pasirodo ne tą laiką įrašė į bažnyčios knygą. Mums registruojantis jis buvo laisvas, mes jį pasirinkom, ant anketos gerai užrašė, o bažnyčios knygoje kitą. Jei nesužiūrėtų šito dalyko, dvi poros ateitų vienu metu tuoktis. Gerai, kad netyčia šitą pastebėjo ir turėjome laiko perspėti visus svečius ir pasamdytus žmones. biggrin.gif

O kitas nesklandumas šventės dieną, kuris mums laaabai juokingas, nutiko vėlgi bažnyčioje. Tas pats kunigėlis, kuris mums laikus supainiojo mus sutuokė. Po ceremonijos reikėjo pasirašyti, man davė pirmai pasirašinėti ir padėjo varnelę kur turiu dėt parašą. Aš višta ir pasirašiau, kur nurodė, neskaičiusi kur pasirašinėju. O pasirodo, jis man varnelę uždėjo kur liudininkė turėtų pasirašyt. Tai iškart pastebėjo mano vyras, jam pasakė pasirašyt po jaunavedžių skiltim, ten pat pasirašė ir mūsų liudininkė. Po to uždėjom dvipusę rodyklytę tarp mano ir liudininkės parašų. Bet labai juokinga, nes sakom, kad ji pusiau ištekėjus už mano vyro. biggrin.gif
Atsakyti
Mums viskas buvo gerai, bet piršliui plyšo kelnės per minkštą vietą. Kostiumas buvo nuomotas iš proginių suknelių salono. Gerai, kad namuose, staigia piršlienė susiuvo. O jau streso streso, na o po to žvengimo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geltona.raudona @ 2014 02 10, 20:24)
Ne kuriozas, greičiau pamoka ateičiai smile.gif Prieš vestuves nuėjau pasidaryti bandomosios šukuosenos. Kirpėja, matyt, iš tingesnių, tik kelias sruogas pagarbanojo, esą nenori be reikalo svilinti plaukų. Aš kadangi buvau visiška nuotakos siaubūnės priešingybė, nieko ir nesakiau. Maždaug aišku kaip bus ir gerai. O štai vestuvių dieną žiūriu aš į tas garbanas ir visai nejuokinga. Viena garbana, kita, ir pradedu atrodyti kaip tie maži stori angeliukai su storomis auksinėmis garbanomis  bigsmile.gif Galiausiai viskas baigės gerai, bet jei dar kada darysiu bandomąją šukuoseną, reikalausiu pilno varianto smile.gif


QUOTE(Barboraaa @ 2014 04 07, 14:21)
Kaip svočiaut ėjau...
1.Kirpykloj taip plaukus suvėlė,na taip reikia,kad geriau laikytų,vaizdas lotuliukas.gif juokaudama, savo kirpėjai,sakau,pas mane gerbiamoji mašinoj tik 4 vietos netilpsiu, ir nežinau ar per liuką pataikysiu galvą iškišt,tai  lotuliukas.gif nuotaika abiejų likusį laiką thumbup.gif šukuosena buvo be priekaištų.



tai nors kažką gavot. O mano vestuvių rytą mano kirpėja nepasirodė, skambinau, pasakė, kad važiuoja, tai pavėlavo visą valandą doh.gif o aš tą valandą trypčiojau prie kirpyklos durų ją keikdama.
Atsakyti
QUOTE(edituk @ 2012 03 22, 14:49)
kai yra misrios vestuves tai manau reikietu vesti dvem kalbom,tada jokiu problemu nebus.

Na... Norėčiau pamatyti atvirkštinį variantą - Lenkijoje tokį pareiškimą. O jau realybėje dviem kalbom vedamų vestuvių net ir tikėtis būtų per naivu doh.gif lotuliukas.gif
O mes, vargšiukai litvinai, prieš visus linkę lankstytis ir uodegas vizgint doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(panele_roze @ 2010 03 05, 18:07)
smile.gif sveiki!papasakosiu apie savo praejusias vestuves 2010 02 27 ,jas planavau taip atrodo dejau viska ka galejau .....esu is klaipedos ir niekam NEREKOMENDUOJU GELIU SALONO MINIJOS GATVEJE........kur stovi mazos masinytes vabaliukai salonas atrodo gan puikiai!deja jie mum uzsake oranzines kalijas nuplese pinigus nors tartasi kitaip buvo...kaliju nerekomenduoju bent nzn ar ne ziemos laiku....zakse puokste isiro  verysad.gif .......pamergem visos suluzo jau atveze nuvytusias,,,,esam gal mes kvaili kad bandem taupyt ir tiesiog pasikliovem salonu.....uzsisakem is ju esclalada atvaziavo fordas,geles nuvyto aciu dievui sales papuosimas grazus!,,,,,,,jie mum dar rekomendavo vedeja letute ala jos toks vardas na is simto 60 balu....svecius sutiko su striuke,uzgoze muzikantus MODO NEREALUS MUZIKANTAI !!!!!!!VISIEM rekomanduoju .....ima nedaug......super vyrai!baisiausia buvo foto-VIDEO vienas zmogus kurio varda as paviesinsiu sugadino visa svente ala jis dirbo su viena kamera kuria skolinos is kauno televizijos ir ji vienu metu ir filmuoja ir foto matem medziaga kino dar negavom bet tai gavom foto verkiau kaip niekad gyvenima arkliu fotosesija sugadina viska sugadino.....puse zmoniu galvu arkliu atvaziavom i traukiniu stoti sakau kur jusu zadietieji lagaminau ojjj atsiprasau pamirsau ......... doh.gif  nemoka nei zmoniu sustatyt nieko o isgirtas buvo tai ****........nzn kur tokias foto det.....laukiam kino jei matysim totallu sss jis negaus savo sumos puses tikrai.......as reguliavau visa eiga kelioneje kur vaziuojam nes vedeja klausia o kur vaziuojam manes,,,,,,sakau as jum uz tai pinigus moku pamerges turejau pusesesres tai mes su vytu kaip dunudkai vieni buvo ojj veju daug juoktis cia ar verkti nezinau.....pjovem torta  maitinom vienas kita foto sako mum pranas prakeiktas....as negalejau prieit nes man zmones maises virsune verysad.gif ......dar  beje merginos nesinuomokit is klaipedos sukneliu salono svajone katasrofa suknele pries matavimasi juoda apacia buvo...uztsato negrazino sako ji nauja buvo vejajj.....ji deveta buvo.....kas patiko ir isgelbejo zirgai prie juros aciu vyram!su rogem veziojo papludimiu tai tokia istorija:)

Varčiau temą ir štai kokį šedevrą užtikau doh.gif lotuliukas.gif
Išvados peršasi pačios: jei mergaitė bent 10 klasių kursą būtų įsisavinusi, tai gal ir gyvenime būtų lengviau. Ir kuriozų mažiau, nes žmonės ją geriau suprastų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2014 11 22, 21:04)
Varčiau temą ir štai kokį šedevrą užtikau  doh.gif  lotuliukas.gif
Išvados peršasi pačios: jei mergaitė bent 10 klasių kursą būtų įsisavinusi, tai gal ir gyvenime būtų lengviau. Ir kuriozų mažiau, nes žmonės ją geriau suprastų  biggrin.gif

tai jau tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gera tema, suskaiciau su malonumu thumbup.gif
Pati, deja, kiek bandau isgalvot, bet nei vieno kuriozo is paciu vestuviu negaliu sugalvot... Kazkaip laisvai i visa ta svente ziurejom, dideliu reikalavimu niekam nekelem, gal todel ir ejosi sklandziai viskas... Vienintelis dalykas, kuris jau nerimaut buvo pradejes versti, tai, kad i bandoma sukuosenos daryma buvau nulekus neisplauta galva ir sukuosena susideliojo greitai ir lengvai,o i didziosios dienos sukavima vaziavau svieziai isplauta galva ir plaukai klaikiai neklause. tai sedejau stebedama laikrodi ir kraupdama, kad dar noreciau pasidaryt si ir ana,o nespesiu... tada ivyko stebuklas pasirodo uz pertvaros tame paciame salone sukuosena dare mano klasiokei, kuri turejo vaziuot musu sveikinti biggrin.gif Tai as uzprasiau, kad ji si ta paimtu ir atveztu tiesiai i ceremonija, sakiua, kad ji tarsi Dievo man siusta. Va, tau ir nesiklausyk svetimu pokalbiu biggrin.gif Nes isgirdau, kad kazkas vaziuos drauges vestuviu proga sveikint i Raudondvari. Girdziu, gi kad musu laiku. Nu cia dabar galvoju, kaip taip gali but? blink.gif Tada i balsa tik isiklausiau ir atpazinau, kas kalba biggrin.gif Na, ir dar buvo, kad prigrasinau MB nieko nepamirst, pasa pasiimt, o pati ir islekiau savaji pas tevus palikus biggrin.gif Bet cia irgi viskas issisprende paprastai, nes teveliai veliau is namu isvazinejo ir paeme blush2.gif
Gal didziausias kuriozas ir netiketumas tai buvo sveciams ir mano teveliu kaimynams: abu su MB i tuoktuviu ceremonija vaziavom atskirom masinom ir patys abu atsivairavom, o tik po ceremonijos sulipom i viena automobili biggrin.gif kaimynam zabtai atvipo kai pamate jaunaja pasikaisancia sijonus, isipiriancia i vairavimui tinkamus batus ir isrukstancia su sportiniu bolidu lotuliukas.gif Tiesiog visa diena buvo ir smagi, ir grazi, ir tikru tikriausia svente be jokiu nervu ir nesklandumu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2014 11 22, 23:04)
Varčiau temą ir štai kokį šedevrą užtikau  doh.gif  lotuliukas.gif
Išvados peršasi pačios: jei mergaitė bent 10 klasių kursą būtų įsisavinusi, tai gal ir gyvenime būtų lengviau. Ir kuriozų mažiau, nes žmonės ją geriau suprastų  biggrin.gif

Ir toks jausmas kad eme tai kas pigiausia... Kaip isvis galima pajuodusia suknele nuomotis ir to neaptart sutartyje biggrin.gif kaip nemegstu tokiu zmoniu kurie nemoka pinigu o tikisi kad su jais kaip su karaliais bus....
Papildyta:
QUOTE(Arven @ 2013 09 29, 21:17)
Buvome vienose vestuvėse vasaros pradžioje. Labiausia prajuokino santuoka CMB Vilniuje. Jaunieji vos galėjo laikytis neprunkštę. Pirmiausia mus pasitiko tikrų tikriausia barzdota moteris (barzdą ir ūsus ji buvo nusiskutusi - matėsi juodi taškučiai, bet bakenbardus kažkodėl paliko). Barzdota moteris nuvedė mus į salę, kur laukė moteris - drakula. Ji buvo aukšta, itin liesa, juoda šiauštų plaukų šukuosena ir apsivilkusi ilgą gedulingą juodą suknelę, tekstą atskaitė lediniu, atseit iškilmingu, balsu. Lūžtam kiekvieną kartą prisiminę tą ceremoniją.

Del to ir nesuprantu kam tuoktis cmb?? Ten katastrofa visiska.... Baznycioj bent jau aplinka geresne jauciasi dvasingumas kazkoks zodziai prasmingesni
Atsakyti
QUOTE(Idomii @ 2015 02 08, 10:25)
Del to ir nesuprantu kam tuoktis cmb?? Ten katastrofa visiska.... Baznycioj bent jau aplinka geresne jauciasi dvasingumas kazkoks zodziai prasmingesni


Turetumet zinoti, kad tuokiasi ne vien tik katalikai.
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2012 03 19, 19:35)
Ar Jums pasigyrus pagerėjo?

Radau perliuką. Turbūt visur vėluoja, kad tik taip komentuoja. cool.gif

QUOTE(festina lente @ 2015 02 08, 21:37)
Turetumet zinoti, kad tuokiasi ne vien tik katalikai.

Nu bet kai katalikai eina tą pačią dieną ir ten ir ten doh.gif ir neina persakyt, kad nebetie laikai..
O man kuriozai prasidėjo nutarus mum tuoktis. Likę vos du mėnesiai. Vyras reise. Kursams davė knygas. Tai teko užpildžius jas dukart nueiti grįžus MV. Švarką jam nupirkę buvom. Kelnių savaitę ieškojom ir tas pačias siaurino doh.gif (kūdena maniškis tai apie kostiumą liemenuotą viena saga tik svajot galėjom tai pirkom kaip išėjo), norėjau puokštės iš swarovskiu ir atsiimant suknę sako nespėjo padaryti, pqprašysi salone betkokią padarys. Grįžtu pikta pasiimt vyro(palikau pardėj kad suknios nematytų), paaiškinau. Sako kokia turi būt puokštė.kad per savaitę neitų padaryt. Nupasakojau tai visus vienodo dydžio kristalus klaipėdoj supirkom lotuliukas.gif Ir per porą val pasidarėm puokštę kurią visi gyrė. O visas dvi savaites kosėjau siaubingai. Neišsimiegodavau nuo sauso kosulio ir niekas nepadėjo. Bet vestuvių rytą-ramu buvo. Tai atsibudus padariau pabroliams butonjė, išvykau šukuoseną darytis. Važiuoju ir niekur nerandu baltų frezijų, o liko koks pusvalandis. Niekas nedirba dar 8ryto. Tai apsaugos darbuotojai vienoj rimi davė man gėles ir pažadėjo perduot savininkei. Ir palinkėjo geros dienos mirksiukas.gif Atvykau 10min anksčiau ir atsiminiau kad be paveiksliuko nors buvome aptarusios ir ji prisiminė, bet aš visgi radau internete ją vėl. Tačiau kur nerasi kai valandą lauki ir žinai kad tavęs kitam muesto gale stoty pamergė laukia. Tai padarė šukuoseną ir man taip negražu. Einu. Lašnoja, o viena rusė moteris rusiškai "kokia graži nuotaka" taip pakilo nuotaika man. Pasiėmiau pamergę. Nusipirkau meškius mašinai puošt ir lekiam namo-makiažai laukia. Grįžtu o brangiausias sėdi virtuvėj(turėjo pas mano draugus ruoštis), klausiu kodėl o jis tai kad jie palangoj raktus paliko. Bet kokia tu graži" vėl nuotaika į viršų. Visažistė nepadarė nieko įpūdingo bet kai aš nesišpaklinu buvau visai kitas žmogus smile.gif,(tada visunoj ir šukuosena tiko)makiažo daryti sesės prašyt nesinorėjo ir taip buvo liudininkė tai turi pasipuoš ir pati. taigi sakau ar yra mašina(mano staigmena vyrui) sako ne. Aš skambinau.sms rašiau-nulis žinių. Sakau puoškit mūsų busą. Ir kad pradėjo pilti!!! Kaip iš statinės net ne kibiro! Bet aš turėjau skėtį didelį gražų pamergių suknelių spalvos tai visos problemos ištirpo. Ir važiuojant į bažnyčią jau netoli graži skaisti saulė... Sėdžiu mašinoj.laukia kada reiks eiti ir 3 pabroliai užrišk kaklaraištį. Surišau ir tėtis nuvedė iki bažnyčios ku laukė mano gyvenimo vyras. Iš akių mačiau, kad gėrėjosi manimi. Su mano tėtuku sutvarkė šleifą ir nuėjom į bažnyčia kartu su vyru (pagal liturgiją sužadėtiniai ateina NIEKIENO NEVERČIAMI). Visur kitur buvo nuostabu. Nespėjom visų norimų detalių fotosesijai bet čia jau sutemo nepakeisi.
Dar reikėjo liudininkų auto atvaryt į šventės vietą ir mes sumastėm kad atvarysim ir biški toliau palauksim paklausysim kada svečiai muzikantai pasiges mūsų. O muzikantai pradėjo savo kalbas rėžt ir jaunųjų nereik (nebuvo mūsų matę tai liudininkus laikė jaunaisiais lotuliukas.gif ) bet mum grįžus greit išsisuko iš padėties ir visa kitą laiką leidom pasakiškai. Pakartočiau wub.gif
3nakties šokam su geriausiu draugu sako "nei vieno girto nėr"
Po to sužinojau kad viena pamergė be nuotaikos buvo nes nespėjo nagų nusilakuot ir kaikuriem pradžioj sugadino savo irzlumu nuotaiką. Užtat man tai tikrai geriausia diena gyvenime tada buvo wub.gif
Atsakyti
Pas mus svente praejo galeciau pasakyti super ir taip lengvai ir nepastebimai, nebuvo jokiu dideliu kuriozu, keletas gal nesusipratimu, taciau taip lengvai issprestu, kad nepavadinciau tai net kuriozais, taciau visgi tai bus pamoka kitai didelei sventei ir viskas susiveda dazniausiai i viena - ta diena jokiu isipareigojimu sau.
Pirmiausia tai keista buvo baznycioj, na kuniga maciau tik karta, kai buvom atvaziave tartis del santuokos, stovim baznycioj tarpdury, vaiksto kunigelis aplink, bet toks jausmas, kad ne tas, ale baisia as cia atsimenu, juk maciau tik karta. Prieina prie musu, paaiskina visa procesija, nusprendziu kad gal pagalbinis tos baznycios, na galiausiai prie altoriaus, ogi ir ateina tas pats tik grazuoju kunigo rubu pasidabines, ir vel man mintis, cia tas ar ne tas, ir teip ziuriu ir aneip. Esme vigi buvo kitas kunigelis, toks labai fainas ir ceremonija grazi ir po ceremonijos mums dar asmeniskai atskirus zodzius pasake, toks labai zmogiskas ir nuosirdus, labai labai patiko.
Dar vienas momentas - jaunosios tortas. tuokemes mazesniame miestelyje, kur torto atvezimo paslaugos buvo neteikiamos, sodyba apie 50 km., nuo to miestelio, nezinau kaip taip sugalvojau, kad torta pasiimsiu vestuviu diena, ir aisku pamirsau, neisivaizduoju ka tuomet galvojau doh.gif aisku viskas vel susklostes puikiai, po fotosesijos dvare, pries vaziuojant i sodyba, nzn kodel is mamos pasiemiau telefona, tik isvykus is fotosesijos vietos, skambutis is kavines - jus pamirsote torta smile.gif greit paskambinu manojo mamai ir si reikala sutvarkome ypac greit, visgi tortas netgi greiciau atvyko i sodyba, nei mes. Taigi - nieko neplanuoti tai dienai!
Dar toks nedidelis niuansas, svente vyko kaimo sodyboje, padavejos ten buna ne per visa nakti, taigi issoveme sampana, suvalgeme torta, pagere kavos - arbatos, padavejos viska sutvarke, priejo ir sako mes jau einame ar nieko netruksta, nu ka zinau, tikriausiai nieko. Aisku po valandos antras torto uzejimas - termusuose nera kavos, virtuve uzrakinta. Apsiejome ir jos, bet padavejos isejo nepatikrinusios, kiek tuose termusuose liko kavos. Aisku cia smulkmena, bet kai pats sau svente organizuoji, tai net ir smulkmenos svarbios.
O siaip viskas ejosi kaip per sviesta, bet ir jegu tam idejo nemazai, kruopsciai planavome, todel svente buvo puiki smile.gif
Atsakyti