Įkraunama...
Įkraunama...

Liudininkai vestuvėse

Sveikos,

Esu pakviesta būti liudininke vestuvėse, tačiau dėl asmeninių priežaščių ten dalyvauti tikriausiai negalėsiu. Prieš kiek laiko prieš vestuves dar ne vėlu jaunavedžiams pakeisti liudininkus?
Atsakyti
QUOTE(mergytea90 @ 2015 01 23, 08:40)
Sveikos,

Esu pakviesta būti liudininke vestuvėse, tačiau dėl asmeninių priežaščių ten dalyvauti tikriausiai negalėsiu. Prieš kiek laiko prieš vestuves dar ne vėlu jaunavedžiams pakeisti liudininkus?

Kuo anksčiau pasakysite - tuo geriau 4u.gif Jie juk vis tiek turės ieškotis kitų liūdininkų 4u.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
nesu tikra, ar tam near atskiros temos, bet dar esu nauja sioje svetaineje ir nelabai gaudausi blush2.gif
o klausimas butu toks: ar jaunieji dovanoja dovanas vestuviu liudininkams? Kaip padeka.
Dekui! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta.heart @ 2015 02 03, 16:50)
Sveiki smile.gif
nesu tikra, ar tam near atskiros temos, bet dar esu nauja sioje svetaineje ir nelabai gaudausi  blush2.gif
o klausimas butu toks: ar jaunieji dovanoja dovanas vestuviu liudininkams? Kaip padeka.
Dekui! 4u.gif

Mes, kai buvome liudininkai, gavom - vyno butelį
Atsakyti
sveikos.
ir aš (kaip beveik visos čia) esu pakviesta su vyru dalyvauti liudininkais. Atvyko vyro sesė ir sako norim, kad būtimėt piršliais mūsų vestuvėse. Sakau piršliais nebūsim, nei mes jus supiršom, nei ką. Man piršliai turi prasmę. Juo labiau, kad šventės svečiai vyresni tai vos ištarsi piršlys tai tikėsis visko kaip iš piršlių, būsim nebent liudininkais. sako taip taip, gi pas mus tų tradicijų ir negali būt. vaiką jie 6 metų turi. Aš suprantu, kad esam kviesti ne tik pasirašyti - nebus vedėjo tik muzikantai. Juos pažįstu ir žinau, kad mes pasidalinsime to vakaro vedimu. Tikrai nebus man prievolė - man patiks tikiuosi. Tačiau mano vyrui - nieko nereikia, ten pijokų balius gi. Tai aš pasiruošiu, o jei matysiu, kad niekam to nereik - ir nedarysiu. Dovanų už atliktas užduotis nedovanosiu - pilsim nuo stalo butelį paėmę ar tiesiog butelius kuriuos patys vešimės etiketėm papuošim ir bus iš jų pilstomos.
Aišku, viską aptarsiu su nuotaka, nors ji labai į mane remiasi visu planavimu - esu vyresnio, jos brolio žmona ir niekad neatsūmiau.
Ir turiu dar vieną mintų, jei svečiai nenorės žaisti - jaunuosius "pakankinti".
Tik va, tie visi internete randami, mamos ar tetos turimi visi scenarijai yra tradiciniai, kas šioje situacijoje netinka. Norisi naujų vėjų, tai ieškosiu vedėjų ir bendraut bandysiu, kad patartų biggrin.gif
Kaip jūs sprendžiat liudininkų dilemą? kokius žaidimus mastot? aš norėčiau padaryt pasaką kur "aprengi" dalyvius, skaitai pasaką, o jie turi išgirdę savo vaidmenį apibėgt aplink visus ir atsistot į savo vietą.
QUOTE(kristutex @ 2014 11 24, 11:12)
Dekoju merginos labai Jums  4u.gif
Dar va radau S&D style parduotuveje labai grazias skulptureles, man jos beproto patinka,  tai sakau gal irgi butu grazu jas padovanojus prisiminimui ...  g.gif
http://www.cdstyle.l...-2-dydziai.html
http://www.cdstyle.l...-2-dydziai.html
Dar maciau tokia pat statulele, vyras ir moteris, laiko sirdele ir joje vieta zvakei istatyti, tai gal sakau kaip seimos židini tokia galeciau padovanoti statulele/zvakide ?

aš tai tikrai pagalvočiau ar dovanoti ir ar tikrai mėgsta statulas jaunieji. Mes buvom tiksliai parašę kvietime ko norime dovanų - vokelį. Tada nuosavų namų dar neturėjome tad ir nesinorėjo apsikrauti daiktais ir vistiek gavome statulą. Nei mums patinka jos, nei turime kur padėti. Savuose namuose tokių vietų neturime, nei sekcijų nei kažkokių komodų kur statyti, tai ir dulka suvynioti garaže. jei manęs prašo tam tikros dovanos-tik ją dovanoju. aišku, jei jų namuose daug įvairių statulėlių ir suvenyrų-galima ir gražu.
Atsakyti
Čia rinkausi idėjas http://www.supermama...howtopic=982159
Atsakyti
Labas visoms smile.gif
Neužilgo einame į draugų vestuves, kuriose būsime liudininkais. Jaunieji minėjo, kad nieko daug nesiruošti, neapsikrauti, ypač vakare, kadangi bus vedėjas.
Pagrinde tik žaidimai gamtoje ir liudijimo pristatymas.
Tačiau nesinori tuščių pauzių dienos eigoje. Kadangi išėjus iš bažnyčios turėsime beveik valandos tarpą iki santuokų rūmų. Gal geriau pasiruošti kažkokios medžiagos ir turėti, negu po to nejaukiai jaustis, lyg nepadarius namų darbų..
Gal kuri darėte kokį įdomų pasveikinimą išėjus iš bažnyčios ir turite gražių žodžių tinkančių tuo metu? Bei gal šiaip kokių įdomių žaidimų turite pasidalinti ar įdomių, nestandartinių idėjų, kokią staigmeną būtų galima sugalvoti dienos metu ar vakarinėje dalyje?
Atsakyti
Laba diena, gal kas turi prieiga prie svociuciu
pastas@gmail.com slaptazodi ir gali pasidalinti.
Buciau labai dekinga
Atsakyti
Sveikos mamytes. Esam pakviesti buti liudininkais draugu vestuvese. Jos kiek neiprastos bus, nes jie jau daug metu gyvena kartu, turi dideli vaika ;-). Net nezinau kaip ruostis. Daug kas is tradiciniu vestuviu netinka. Bet norysi kazka pasiruosti, kad jaustusi ta vestuviu nuotaika. Gal kam teko tokiuose vestuvese buti liudininkais? :-)
Atsakyti

Sveikos mamytes. Esam pakviesti buti liudininkais draugu vestuvese. Jos kiek neiprastos bus, nes jie jau daug metu gyvena kartu, turi dideli vaika ;-). Net nezinau kaip ruostis. Daug kas is tradiciniu vestuviu netinka. Bet norysi kazka pasiruosti, kad jaustusi ta vestuviu nuotaika. Gal kam teko tokiuose vestuvese buti liudininkais? :-)

pirmiausia pasitarkit su jaunaisiais, ko jie iš jūsų tikisi

Atsakyti