Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsirinkote vestuvių datą?

mes nusprendėm liepos 9 , 2015, mat pirmas bučinys tada nutiko smile.gif bet ketvirtadienis gaunasi, tai taip trupučiuka susimąsčiau... bet gal nieko tokio biggrin.gif
Atsakyti
mes rinomes kad daug vienodu skaiciu butu smile.gif) 2007 07 07 wub.gif
Atsakyti
Sveikos. O mes norėjome 05-08 tuoktis, nes tada pradėjome draugauti, maniškis man šią dieną pasipiršo, bet taip išėjo, kad jam reiks ginti bakalaurą ir pažįstami, kurie vestuves taip pat darė gegužę nebaigę dar mokslų, sakė jog yra laaaabai sunku viską suderinti ir suspėti. blush2.gif Todėl pradėjom žiūrinėti, ar kurį nors vasaros mėnesį 8 diena išeina savaitgalį biggrin.gif Tai taip ir nusprendėm, jog tuoksimės rugpjūtį, o kad išeina gražus skaičius 08-08, pamatėme tik tada, kai fotografė sutartį atsiuntė lotuliukas.gif
Atsakyti
Man pasipiršo liepos 1d. smile.gif norėjom tuoktis po metų 2015 08 15, tačiau gavosi taip, kad tuoksimės 2015 08 08, dėl tam tikrų priežasčių, kaip kad sodybą gavom tik tą dieną ir t.t. na bus nauja data mūsų gyvenime smile.gif
Atsakyti
Susipažinom liepos 15, pradėjom draugauti rugpjūčio 10, pasipiršo rugpjūčio 16, vestuvės rugpjūčio 1. tiesiog taip jau gavosi, kad visados sakiau noriu piršylbų per metines ir vestuvių per metines biggrin.gif deja taip nesigavo, mb nukėlė piršlybas kitam savaigaliui, o kitąmet rugpjūčio 10 bus pirmadienis, o 15-16d bus žolinių savaitgalis kas taip pat nelabai faina. Rugpjūčio 9 ženyjosi mano tėvai nelabai sėkmingai, tai 8 diena gaunasi labai panaši lotuliukas.gif taigi galiausiai pasirinkome rugpjūčio 1 dieną. Tiesiog biggrin.gif peržvelgiau dar mėnulio kalendorių, taip patarė tėvas mano, kad būtų sėkminga diena. Tai sutapo, kad tinkama vestuvėms ir pan. Taip ir paliksim 4u.gif
Atsakyti
Kadangi pradėjom draugauti, aš atsikrausčiau į tą patį miestą bei pradėjom kartu gyventi vis tą patį mėnesį (tik skirtingais metais), tai ir vestuvių norėjom tik būtent tą mėnesį - liepą. O diena jau nebuvo tokia svarbi. Iš pradžių norėjom rinktis vieną datą, bet jau buvo užimta norima valanda rotušėj, po to kita data buvo užimta norimoje vietoje, kurioje bus šventė, tad galiausiai pasirinkom viskam tinkančią dieną ir tiek. 4u.gif
Atsakyti
Mes su būsimu vyru nesam pamišę dėl datų, tai ją pasirinkome taip, kad mums būtų patogu. Jis visuomet norėjo tuoktis pavasarį, nes Jam tai pats gražiausias metų laikas, kai gamta tik prabunda, viskas žalia, o ne saulės išdeginta; o aš norėjau, kad būtų šilta! rolleyes.gif

Draugai pasakojo iš savo patirties, kad geriausia švęsti vestuves vasaros pradžioje, dėl to, kad vasaros nepražiopsot per rūpesčius dėl vestuvių. Tai ilgai nesvarstę ir sudėję savo norus - tuoksimės gegužės 30 .. smile.gif

P.S. Nors buvo labai miela, kai mama pasakojo, kad mūsų sužadėtuvių datos niekada nepamirš, nes Jis pasipiršo tais metais ir dieną, kai būtų buvę mamos ir tėčio vestuvių 30 - os metinės. Tik va gaila, kad tėtis miręs..

Pradėjome draugauti spalio 8, pasipiršo - liepos 9, tuoksimės - gegužės 30 rolleyes.gif

Atsakyti
O mes tuokėmės tą dieną, kai susipažinom, tik po 7 metų, Susipažinom rugpjūčio 6 d, ir ketinome tuoktis paprastą dieną, gal kokį antradienį, be jokios šventės, su šašlykais ir artimaisiais bei draugais. labai paprastai. Bet netikėtai pamatėme, kad rūgpjūčio 6 d yra šeštadienis, tai buvo likę nepilnai du mėnesiai, vyras išvyko į komandiruotę, o aš viską greitomis suplanavau, kartu nuvykome pas kunigą ir viskas, po to nuotoliniu būdu baigėm kursus ir pasidarėm nedidelę šventę su artimaisiais ir draugais. buvo labai smagu. ir sūnus gimė po metų rugpjūtį biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Galbut kuri nors zinote koki gera astrologa, kad galetu paziureti, kuria diena geriausia tuoktis?
Atsakyti
Mes norejome pavasari, kad nebutu karsciu dideliu, issirinkom geguze, nes man grazu kai viskas aplink zydi, bunda gamta, nauja pradzia, naujas ir musu gyvenimo etapas smile.gif
Issirinkome geguzes 15 diena, labai grazi data 2015 05 15, beto, veliau suzinojau, kad si diena yra Tarptautine Seimos diena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idomii: 19 kovo 2015 - 12:46
O aš norėjau tuoktis vasarą, tačiau 2013 m. vasarą buvom Anglijoje. Grįžome rudenį, tačiau aš nenorėjau rudenį ar žiemą, kai didelė tikimybė, kad lis lietus ar bus šalta ir slidu (visgi su mašinomis nemažus atstumus teko įveikti per vestuves).
Tai sugalvojom tuoktis pavasarį, kai jau sužaliuos medžiai. Buvo labai graži ir šilta diena. Gegužės 17 d. 4u.gif
Atsakyti
Mes susituokėm 2010 08 07, data gal negraži, bet tai lygiai metai kai pasimatėm pirmą kartą bigsmile.gif ir tuo labiau papuolė šeštadienis.
Atsakyti