Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartinės vestuvės

Norečiau jūsų nuomonės.Po mėnesio kelsiu vestuves tokiu scenariju:
Visi renkasi į bažnyčią(40 žmon.)
Po to 2 val. furšetas + saksafonas gyvai+torto pjaustymas+valsas(tikras)(vestuvių vieta ant parketo)
Su jaunimu dar po to paleksim iki jūros.

THE END


Ka manote?Ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
aš ir mano jaunikis - visom keturiom už tokias vestuves! pas mus 50 žmonių, poros bus, bet piršlių ne, nes nenorim jokių korimų, pošlybių, kai dovanoja jaunajai prieš einant miegot seilinuką vietoje naktinių - man tai visai nelinksma ir nejuokinga, šokoladinių pimpalų dovanoms irgi nenoriu, kad jaunasis mautų su burna keliaraištį - ne, rusiškų dainų apie čerkelę ir taurelę irgi nenorim, man tai atrodo labai vulgaru, norim iškilmingesnių vestuvių, o ne kaimo pijokų baliaus. pas mus gros didžėjus 60-70 metų stiliaus muziką, bet kažkokių žaidimų reikėtų, kažkuo užimti publiką, kad nebūtų liūdna, nes balius truks ilgiau nei pas tave tarapunka, tai gali ir atsibosti, gal kas žinote kokių mielų gražių atrakcijų?
Atsakyti
As taip pat planuoju "modernias" vestuves, nes taip pat noriu iskilmingos sventes...
Bet cia juk skonio reikalas, man tai kaimietiskos vestuves irgi turi savotisko zavesio...vaikysteje taip smagu budavo smile.gif Noreciau tokiose dar sudalyvauti, bet tai tikrai nebus mano tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tarapunka @ 2006 06 13, 18:04)
Norečiau jūsų nuomonės.Po mėnesio kelsiu vestuves tokiu scenariju:
Visi renkasi į bažnyčią(40 žmon.)
Po to 2 val. furšetas + saksafonas gyvai+torto pjaustymas+valsas(tikras)(vestuvių vieta ant parketo)
Su jaunimu dar po to paleksim iki jūros.

THE END
Ka manote?Ačiū už nuomonę  4u.gif

labai fainai sugalvota thumbup.gif as visada norejau tradiciniu, bet kai organizavimas jau i pabaiga, baigiu persigalvot doh.gif mes darysim kaip ir tradicines, tik su gerokai maziau elementu ( nebus nei korimo, nei leliu maudymo..), negaliu pakest situ nesamoniu.
Atsakyti
Mes panasiai dareme...tik nebuvo gyvos muzikos - atsivezem savo aparatura ir patinkancias dainas. Bet jei yra galimybe saksofonas gyvai, - tai labai saunu wub.gif thumbup.gif 4u.gif

Musu misios prasidejo 6val. vakaro, o po ju kol prisifotografavom, tada lauke gereme visi sampana su trumpais palinkejimais...ir kol suguzejom uzkasti, tai jau buvo gerokai po 20val, nes niekur neskubejom, nebuvo jokiu ikyriu muzikantu su savo programom - visas laikas mums. Valgem < nei pora val. Tada sokom tikra valsa wub.gif lauke, vel pozavimai ax.gif ir galu gale torto pjovimas. Taigi namo pajudejome apie vidurnakti.

Idomu kiek toli jus nuo juros busite....Nes ideja - sauni, bet idomu, kada jus pradesite svente ir ar bus laiko ten nulekti. Zodziu pradekite anksciau nei 6val lotuliukas.gif ir tada spesite ir prie juros bigsmile.gif thumbup.gif

Sekmes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuzyte @ 2006 06 13, 18:22)
aš ir mano jaunikis - visom keturiom už tokias vestuves! pas mus 50 žmonių, poros bus, bet piršlių ne, nes nenorim jokių korimų, pošlybių, kai dovanoja jaunajai prieš einant miegot seilinuką vietoje naktinių - man tai visai nelinksma ir nejuokinga, šokoladinių pimpalų dovanoms irgi nenoriu, kad jaunasis mautų su burna keliaraištį - ne, rusiškų dainų apie čerkelę ir taurelę irgi nenorim, man tai atrodo labai vulgaru, norim iškilmingesnių vestuvių, o ne kaimo pijokų baliaus. pas mus gros didžėjus 60-70 metų stiliaus muziką, bet kažkokių žaidimų reikėtų, kažkuo užimti publiką, kad nebūtų liūdna, nes balius truks ilgiau nei pas tave tarapunka, tai gali ir atsibosti, gal kas žinote kokių mielų gražių atrakcijų?


Mes irgi labai panasiai darysime, as tik uz netradicines vestuves thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų vestuvės irgi buvo be lietuviškų tradicijų, nors nepasakyčiau, kad ten iš viso kokių nors daug tradicijų buvo tongue.gif Nebuvo nei baltų mišrainių, nei karčios degtinės, nei piršlio korimo lotuliukas.gif
Šventėm laive, buvo kinietiška virtuvė. Grojo didžėjus ir dar buvo pasamdyti vedėjai, tai jie ir reguliavo visą eismą, ir pasirodymus darė, ir žaidimukus organizavo. Vedėjai, beje super buvo, turėjo savo programą (su visokiais šokiais, persirenginėjimais, parodijomis etc.) - neleido svečiams nei minutės liūdėti thumbup.gif

Žodžiu, aš visom keturiom už tokias "laisvo stiliaus" vestuves be tų atsibodusių ir visiems seniai atmintinai žinomų šablonų, didelės sėkmės jums!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, va gerai pas jus pataikiau, nes pas mane irgi nebus baltu misrainiu karciu degtiniu wink.gif
vestuves prasides vakare, nebus nei poru, nei pirsliu , visi rinksis i baznycia, bet svesim dvi dienas...kadangi daug sveciu bus atvaziave is toli , tai iki vidurnakcio neuzteks laiko su visais pabendraut wink.gif
pradzioj vakariene grazi , o tada tikiuosi smagaus vakarelio, muzokanatau bus mus draugai is danijos, bet pazadejau mamai ir lt turet , gal zinot tokius netradicinius? -man labai patiktu jei per vakariene kas saksofonu pagrotu , man taip grazu ...gal vakaro ...vedejus galit parekomenduot?nes reikia kad svete kas kas pakoreguotu ..
urtuk, pas mus irgi neplanuojamajokiu tradiciju wink.gif tik vakariene grazi ir smagus vakarelis smile.gif
Atsakyti
Mūsiškės irgi bus panašios. Kadangi esame netikintys, ryte tik ceremonija CMB, po to pasifotografuosim, kol visi i šventimo vietą susirinks. Tuomet pietūs su tėvais ir seneliais, kad visi galėtų pasidžiaugti. O tada jau pabėgsim su draugais prie ežero šašlykų kepti su palapinėm. Jokių nesąmonių tongue.gif
Atsakyti
geriausiai mano vyr pamerge sako, reikia daryti arba su visom tradicijiom ( seilinukais, pakartais pirsliais ir tt) arba visai be nieko.. nu nesamone ax.gif
Atsakyti
helena, nu tikrai suskele ta pamerge... o dar pamirsot toki dalyka kaip stalo uzsedimas, nu nieko baisiau negali but, kas cirkas...
va mano tevai nori seimos zidinuka iteik, nu vietoj ir laiku jis nieko blogo.. paiskint kodel , palinket...tai cia ir bus musu vienintele tradicija speju, nes kitos nerandu
tradiciju taikymas belia kaip tai nepriimtinas, issigimusios tos tradicijos ir jau pikta ziuret i jas kartasi , pvzt tevai buna isisskyre tai seimos zidinys iteikia , arba begale bla bla galiu prirasyt

sorry uz pasisakyma , tikiuosi nieko neizeidziau wink.gif o gal cia visos bendramintes wink.gif
Atsakyti
ax.gif As norejau netradiciniu vestuviu, visada nenorejau kaip as vadinu "pasityciojimu' is jaunuju, bet buvo tradicines (iskyrus kai kurias man itin nepatikusias tradicijas) ko nepadarai si tos meiles wub.gif
Atsakyti