Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių trukmė

Musu suzadetuves truko 9 men. O pasiruosimas vestuvems apie 6 mėn. smile.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad suzadetuves dar ir kaip gali trukt ilgiau nei metus. Ir tai, kad ilgiau metu susizadeje, nereiskia, kad nepasiruose vestuvems, tiesiog kitiems taip patogiau gaunasi, nes kitu dalyku suplanuota yra..
Ir nematau nieko keisto kai vestuviu planavimas uztrunka ilgiau nei metus arba metus. Cia priklauso nuo to kaip skaiciuojama ir kaip ruosiamasi...pvz man patinka ilgai rinktis viska, kad butu tikrai tai ko as noriu, tai kol apsispresciau kokios spalvos man patinka, kokios temos noreciau ir t.t. uztruktu keli menesiai, na kol priziureciau visokiu nuotrauku, prisiskaityciau blogu ir forumu ir t.t. . O po to, kai jau prasideda uzsakymai, tai jau greiciau smile.gif nors, kad apsidrausti, tai uzsakineciau vieta,fotografa ir pan irgi is anksto. O jeigu kazkas turi tam daug laiko ir deda daug pastangu, kiekviena diena ruosiasi, tai ir keliu menesiu uztenka. Cia jau kiekvieno reikalas, kam kaip patinka ir kaip gali smile.gif
Tai va..nors ir nesusizadejus dar, bet manau mano suzadetuves uztruks tikrai maziausiai metus... biggrin.gif
Atsakyti
Metus ir dvi dienas buvau suzadetine, butumem lygiai po metu...Bet buvo darbo diena tai nesigavo biggrin.gif
O del tu "nebegaliojanciu suzadetuviu" ir as buvau girdejusi doh.gif Man tai cia nesamone kazkokia, kiek nori zmones tiek laiko ir ruosiasi vestuvems, maziau kreipk demesi ir daryk taip kaip jus abu norite! smile.gif
Atsakyti
5 menesius smile.gif
Atsakyti
Mmm... 8 mėnesius... ax.gif
Atsakyti
Lygiai po metų smile.gif taip net ir datą nusprendėm sužadėtuvių dieną, sakėm jei po metų bus šeštadienis tada tuoksimės, pasižiūrėjo kalendoriuje - ogi šeštadienis thumbup.gif
Atsakyti
Jau praėjo daugiau nei 5 mėnesiai, bet vestuvių dar net neplanuojam. Šiaip tiesiog gaudomės idėjų ir tiek. Visų pirma norim turėti savo stogą virš galvos, o tada kelsim vestuves. Tad manau, sužadėtinių statusu dar ilgai džiaugsimės. Žodžiu, neskubam. O tom nesąmonėm, kad po metų "nebegalioja", mes netikim. Ir tai tikrai nereiškia, kad mes nepasiruošę vestuvėms. Jei tik būtų visos galimybės, jau seniai būtume susituokę, bet dabar abu kartu susėdę nusprendėm, kad verčiau taupau pinigėlius būstui, o vestuvės juk nemirtinas dalykas - palauks. Visgi, labai džiaugiuosi, kad pasipiršo. Jaučiuosi saugi, rami ir užtikrinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LiliLu @ 2014 05 11, 22:57)
Jau praėjo daugiau nei 5 mėnesiai, bet vestuvių dar net neplanuojam. Šiaip tiesiog gaudomės idėjų ir tiek. Visų pirma norim turėti savo stogą virš galvos, o tada kelsim vestuves. Tad manau, sužadėtinių statusu dar ilgai džiaugsimės. Žodžiu, neskubam. O tom nesąmonėm, kad po metų "nebegalioja", mes netikim. Ir tai tikrai nereiškia, kad mes nepasiruošę vestuvėms. Jei tik būtų visos galimybės, jau seniai būtume susituokę, bet dabar abu kartu susėdę nusprendėm, kad verčiau taupau pinigėlius būstui, o vestuvės juk nemirtinas dalykas - palauks. Visgi, labai džiaugiuosi, kad pasipiršo. Jaučiuosi saugi, rami ir užtikrinta  smile.gif


Labai sutinku. Mūsų vestuvės įvyko 1m ir 4 mėn po sužadėtuvių, per vestuves buvo 11m. kai esame kartu. Niekur neskubėjome, nes norėjome pirmiausia įsirengti savo namus, o tai tikrai privertė pataupyti pinigėlių smile.gif o terminai per kiek laiko po sužadėtuvių reikia susituokti yra visiška nesąmonė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiddaa: 08 liepos 2014 - 21:34
Pas mus bus be keliu dienu -metai ax.gif bet tikrai specialiai neplanavome, tiesiog taip isejo smile.gif
Atsakyti
be 16d metai laiko bus smile.gif
Atsakyti
Per vestuves, kitais metais, bus 1metai ir 1,5mėnesio nuo sužadėtuvių 4u.gif
Atsakyti
Mano planuojamos bus po 1 metų, 1 mėnesio ir 8 dienų smile.gif
Atsakyti