Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių trukmė

mano vyras tai niekaip pirstis nenorejo, jau ir gyvenom kartu, ir apie vestuves vis dazniau prabildavau, jau ir data issirinkome, o va ziedelio nera, nors tu ka! jis man vis: nespausk manes blush2.gif tipo as ragana kokia biggrin.gif o tada, kuomet iki vestuviu buvo like 10 men. eme ir pasipirso:). tad siuo atveju musu pirslybos tetruko 10 men.
Atsakyti
Musu pirslyboms per vestuves bus beveik 5 metai ir 9,5 metu praleistu kartu lotuliukas.gif laugh.gif
Atsakyti
susižadėjom 2013 sausio pirma 0:00 val biggrin.gif , o vestuves kelsim kt metu geguze smile.gif Iskart taip nusprendem, nes siais metais tevu auksines vestuves, islaidu ir rupesciu metams su kaupu.
O siaip is esmes, senovej suzadetuves ir buvo tai, ka mes dabar vadinam vestuvem (ar busi mano zmona? -Taip! ziedai, buciniai ir t.t.). O vestuves buvo nuotakos persikraustymo diena i vyro namus su visu jos turtu. smile.gif
Atsakyti
mes susižadėję maždaug mėnesį, o vestuvės jau už poros savaičių wub.gif nesitikėjau sužadėtuvių, kažkaip ėmėm ir nusprendėm , jog tuokiamės , kadangi noras buvo didelis tai pasitarėm, kad pusantro mėnesio pasiruošimui užteks ax.gif taip beeinant iki Rotušės maniškis ėmė ir priklaupe rolleyes.gif Juokėmės paskui, kad tikriausiai buvo "šviežiausi" sužadėtiniai lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu 4 metu sukaktuviu diena mano mylimiausias pasipirso wub.gif Vestuviu data jau turime - uz dvieju metu, 2016 rugseji. Zmones ta pati sako, kad cia tada nerimta. As sakyciau atvirksciai - mes is karto nusprendeme, kada bus vestuves, planuojame, kokios jos bus, sveciu sarasas jau yra. Tiesiog turime daugiau laiko suplanuoti TAI MUSU dienai smile.gif Datos pasirinkimas toks del keliu priezasciu: man liko paskutiniai metai universitete, dabar visos mintys ten, be to norime pasitaupyti pinigeliu, nes nesitikime is tevu iskelti mums vestuves. Dar vienas keblumas tas, kad gyvename uzsienyje, tad neturime galimybes grizineti i Lietuva, kol as prirista prie universiteto. Kai baigsiu mokslus sia vasara turesiu visus metelius organizavimui 4u.gif
Atsakyti
Man pasipirso sia vasara wub.gif As jau puse musu gyvenimo suplanavau biggrin.gif Ne juokauju. Nusprendeme daryti po dvieju metu. Tai yra, ne ateinancia 2015 vasara, bet 2016 smile.gif Manau nera jokio tikslaus laiko kiek jos turetu trukti, tik galbut tas jaudulys per 5 metus nublestu ir noras planuoti nebutu toks didelis. As sau plana metams pasidariau smile.gif Jei idomu gali paskaityti . Kvieciu paneles prisijungti ir prie mano grupes, kur dalinuosi patarimais, dziaugsmais ir vargais sportuojant bei sveikai maitinantis wink.gif Aaavahg
Atsakyti
Sužadėtuvės truko 6 mėn, bet planuot vestuves pradėjome po 3 mėn nuo jų. Kažkaip man sužadėtuvės visiškai nesiasocijuoja su vestuvių planavimu, tai net nustebau kai maniškis paklausė "tai kada jau tas vestuves darom?" biggrin.gif Maniau po kelių metų bent bus lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip sužadėtuvės gali galioti arba negalioti, jei jokių teisinių įsipareigojimų ir pasekmių jos neturi? Pasipiršo, po pusmečio persigalvojo ir viskas smile.gif
Atsakyti
Mūsų sužadėtuvės truko 1 m. ir 5 mėn. 4u.gif
Atsakyti
As su tokiu neeiliniu klausimu.. ax.gif Mano suzadetinis "puse lupos" uzsimine, kad ir jis noretu nesioti kazka kaip suzadetuviu simboli smile.gif ir galvoju gal taip pat padovanoti zieda ar kazka tokio, kad nesiodamas prisimintu ta nuostabia akimirka wub.gif

Gal kuri esate girdejusi, ar gyvenusi tuom? Ka sugalvoti tokio logisko ax.gif zinau viena, kad tai bus jam miela ir jausis pakyletas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VSPS @ 2015 03 15, 00:28)
As su tokiu neeiliniu klausimu..  ax.gif Mano suzadetinis "puse lupos" uzsimine, kad ir jis noretu nesioti kazka  kaip suzadetuviu simboli  smile.gif ir galvoju gal taip pat padovanoti zieda ar kazka tokio, kad nesiodamas prisimintu ta nuostabia akimirka  wub.gif

Gal kuri esate girdejusi, ar gyvenusi tuom? Ka sugalvoti tokio logisko  ax.gif  zinau viena, kad tai bus jam miela ir jausis pakyletas  wub.gif

Laikrodi,kad zinotu laika kada atvykti tuoktuvems.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2015 03 15, 00:43)
Laikrodi,kad zinotu laika kada atvykti tuoktuvems.

Nu super mintis lotuliukas.gif thumbup.gif laugh.gif

Mes va visai naujai iškepti sužadėtiniai, savaitė laiko, ir vestuvių tikrai greitai nekelsim dar. Geriausiu atveju 2016 vasarą sakyčiau, bet gali ir dar nusikelti. Nes turim mintį, kokių jų norim, bet dar tiek išsišniukštinėti reikia, susidėlioti pinigų kiek reikės, susitaupyti tuos pinigus... ojėj ojėj.... doh.gif ir šiaip esam neseniai pakeitę gyvenamąją šalį, dar tik bandom įsivažiuoti, tai kaip sakant kai aplinkybės leis tada ir tuoksimės smile.gif ir tai nereiškia, kad esam nepasiruošę, tiesiog nėra tinkamų sąlygų tam dabar smile.gif
Atsakyti