Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

Gal esat kas poilsiavę viešbutyje Tylos vila? Norėčiau atsiliepimų..

Tylos vila
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2012 06 03, 11:46)
Ar kas ilsėjotės poilsio namuose Palangoje "Saulė" gal turite atsiliepimų?
Poilsio namai Saulė

mes buvom 4u.gif man patiko ir vieta, ir kambariai,emem dvivieti pirmam aukste.Atostogavom rudeni, as ir sunus... tik minusiukas, kad labai girdisi viskas per sienas...tai jai bus neramus kaimynai, ar patys pvz.su vyru norit romantisko- audringo poilsio tai nekas biggrin.gif ,o seip tai man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sermuksnelis: 05 birželio 2012 - 21:01
o gal kas buvot poilsio namuose senoji alka?
ar ten labai blogai?
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 06 04, 09:27)
Nuo 25Lt už lovą. Mes ėmėm savaitei, tai už 25Lt ir padarė  4u.gif Net keista, vistik liepos mėnuo, pats centras miesto  bigsmile.gif


O gal ka norrs zinote apie tuos kambarius ten kur keli yra su patogumais?
Atsakyti
Sveikos ,mamytes.Kaip Jums kainos nuomos siais metais?Kur skaniai Palngoje pavalgote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpe5 @ 2012 06 08, 10:24)
Sveikos ,mamytes.Kaip Jums kainos nuomos siais metais?Kur skaniai Palngoje pavalgote? smile.gif


na čia labai subjektyvus dalykas.
Man skanu vandeny, ukrainiečiuose
mėgstu užsukt į ramybės vilą, bet labiau dėl aplinkos

Kažkada labai patikęs molinis ąsotis nukrypo į visai kitokio kontingento poreikius.
Atsakyti
O man Moliniam ąsoty vis dar skanu. Kainos aišku ten nekuklios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2012 06 08, 17:31)
O man Moliniam ąsoty vis dar skanu. Kainos aišku ten nekuklios  ax.gif


šiaip Palangos kavinės su maisto kainom nesikuklina aplamai, bet daug mokant, nors kokybės norisi.
O kartais sumoki krūva pinigų ir išeini alkanas doh.gif
Atsakyti
O mums daug kur paprasciausiai neskanu.Zmoniu daug ,tuomet pradeda chalturinti,nedaug kaviniu,visgi ,galvoja apie kokybe.O i tas pacias brangiausias nevaikstom,gal ten ir geras maistas g.gif
Cia kalbu apie pietus ,o ne kokteiliukus su riesuteliais vakare... biggrin.gif
Atsakyti
Na pradesiu ir as dometis. O kaip kainos liepos men pvz. butuku 1k. siemet ne ant juros kranto aisku bet ir ne sone palangos biggrin.gif ?
ir dar klausimas, jei yra du suauge + 2 vaikai 1,4m ir 3m tai kiek cia zmoniu skaiciuojasi? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(tulpe5 @ 2012 06 08, 17:56)
O mums daug kur paprasciausiai neskanu.Zmoniu daug ,tuomet pradeda chalturinti,nedaug kaviniu,visgi ,galvoja apie kokybe.O i tas pacias brangiausias nevaikstom,gal ten ir geras maistas g.gif
Cia kalbu apie pietus ,o ne kokteiliukus su riesuteliais vakare... biggrin.gif

va mums panasiai, matyt kavines masto kad cia zmones trumpai gyvena, daznai keicia pasisedejimo vietas tai neverta stengtis del kokybes g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 06 10, 09:47)
Na pradesiu ir as dometis.  O kaip kainos liepos men pvz. butuku 1k. siemet ne ant juros kranto aisku bet ir ne sone palangos biggrin.gif ?
ir dar klausimas, jei yra du suauge + 2 vaikai 1,4m ir 3m tai kiek cia zmoniu skaiciuojasi?  blush2.gif



jei privačiai, tai kaip susitarsit, o jei viešbučio-svečių namų-poilsio namų ir pan. tipo, tada reik žiūrėt jų nuostatas.
Vieniems iki 2 metų dar kūdikis ir jis neskaičiuojamas, kiti jau ima kaip už papildomą žmogų nuo 3 metų, kiti nuo 4.
Atsakyti
Papasakokite ka veikiat jei lyja? Nejau sedit namie? 100 metu nebuvau Palangoj, tai neisivaizduoju ka reiktu veikti per lietu, nes planuoju visa menesi ten praleisti, o LT orai neprognozuojami biggrin.gif
Atsakyti