Įkraunama...
Įkraunama...

Make up forever

QUOTE(jolitka @ 2006 10 14, 21:28)
Man 2 kartus dare makiaza su sios firmos priemonem, tai makiazas atlaike 30 laipsniu karsti 2 dienas. O kainose tai nesiorentuoju tongue.gif

na kainos tai nera labai mazos, bet ir kokybe gera, nors pavyzdziui tusas man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 10 14, 21:27)
man ju pudryte patinka  smile.gif

Kokia pudryte naudojai? Ir kokia tavo oda? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 14 spalio 2006 - 23:10
QUOTE(Finna @ 2006 10 15, 00:09)
Kokia pudryte naudojai? Ir kokia tavo oda?  blush2.gif

mano oda misri, naudoju maskuojancia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 10 15, 11:01)
mano oda misri, naudoju maskuojancia  ax.gif

drinks_cheers.gif
Mano oda irgi mišri, gal galėtum parašyti tos pudrytės pavadinimą ir kainą? Ir ar neblizga veidas po kurio laiko, kai užsitepi, nes čia amžina problema su mano oda doh.gif
Ačiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Pati nieko nenaudojau, bet kai buvau pas visažistę, tai dažė šita kosmetika. Labai patiko smile.gif
Atsakyti
MAKE UP FOR EVER fiksatorius

gal kas bandėt? ar geras? ax.gif
ir kur galima būtų įsigyt? 4u.gif
Atsakyti
O man tušas visai patiko. Išbandysiu ir šešėlius.
Atsakyti
QUOTE(vanessa @ 2007 01 06, 14:00)
MAKE UP FOR EVER fiksatorius

gal kas bandėt? ar geras?  ax.gif
ir kur galima būtų įsigyt?  4u.gif


as tai maciau, kad sarmoj si kosmetika atsirado mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 01 07, 23:56)
as tai maciau, kad sarmoj si kosmetika atsirado mirksiukas.gif


sarmoj labai nedidelis sios kosmetikos pasirinkimas, geriausiai pirkti tiesiai is importuotoju. ir pigiau ir galima gauti beveik visas prekes kurios yra make up internetiniame saite tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 10 09, 17:46)
dėl to „forever“ tai suabejočiau  g.gif vestuvinis makiažas buvo su šia kosmetika darytas, tai laikės taip, kaip ir betkuri kita kosmetika karštą vasaros dieną  schmoll.gif


Va va man ir dare vestuvini su ja, tai ka zinau g.gif nei karscio nebuvo,bet laikesi blogiau nei mano 'vidutines klases", o dar fiksatoriu purske kakoki.
Aisku spalvos seseliu buvo labai grazios, krempudra ten buvo prisitaikanti biski prie naturalios odos, tai gan naturaliai atrode thumbup.gif
bet sau tikrai nepirkciau schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas bandet makiazo valikli? Ar gerai nuvalo? ax.gif
Atsakyti
As tai ziauriai pykstu nes laimos zurnale pareklamuoti naujos blizgesiuku spalvos o sarmoj vis nera ir nera blink.gif
Atsakyti