Įkraunama...
Įkraunama...

Make up forever

QUOTE(Estela_ @ 2012 10 01, 17:36)
Sunku apssispręsti, gal kas galėtų palyginti šias dvi pudras?  smile.gif

Man reikia matiškumo, bet kad nesausintų odos, nes oda sausa\mišri, norėčiau kad kažkiek sulygintų spalvą, linkstu link Super Matte, nes ji turi kažkokio pigmento, nėra balta ir permatoma kaip HD kiek suprantu?

Bet visgi man svarbiausia, kad veidą padarytų lyg barchatinį ir poras padarytų nematomas kiek galima labiau, nes aplink nosytę pasiriebaluoja per dieną ir poros išryškėja.. Naudočiau ant kreminės pudros užbaigimui, žinoma  smile.gif




Aš siūlyčiau panbandyti kompaktinę DOU MAT, jei reikia tokio produkto, kuris maskuotų poras ir ilgiau išlaikytų veido matiškumą.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 10 01, 18:36)
Sunku apssispręsti, gal kas galėtų palyginti šias dvi pudras?  smile.gif

Man reikia matiškumo, bet kad nesausintų odos, nes oda sausa\mišri, norėčiau kad kažkiek sulygintų spalvą, linkstu link Super Matte, nes ji turi kažkokio pigmento, nėra balta ir permatoma kaip HD kiek suprantu?

Bet visgi man svarbiausia, kad veidą padarytų lyg barchatinį ir poras padarytų nematomas kiek galima labiau, nes aplink nosytę pasiriebaluoja per dieną ir poros išryškėja.. Naudočiau ant kreminės pudros užbaigimui, žinoma  smile.gif

Super Matte Loose Powder
user posted image



Naudoju sia biria pudryte, labai dziaugiuosi... Kremine naudoju Lancome Teint Miracle, o ant virsaus dedu sia. esu labai patenkinta, lancome kremine pudryte duoda odai svytejimo, o si biri pudryte labai gerai prigesina blizguma, taciau lieka uztenkamai naturalaus svytejimo. bet skirtumas tas, kad mano odyte labai riebi ir dienos metu daznai pasiriebaluoja.. tai sita biri pudryte mane labai daznai gelbsti blush2.gif
Atsakyti
Turiu tokią pudrą user posted image 18 spalvos, man per tamsi verysad.gif vienąkart tik užtepiau pabandymui verysad.gif jei kam tinka tokia spalva - parduotu per AŽ. smile.gif O aš jamsiu sviesesnę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avietytė: 02 lapkričio 2012 - 13:26
Ateinu pagirti hd microfinish pudrytes
user posted image
senai i ja akis varvinau bet per moters paroda pagaliau ryzausi nusipirkti. Turiu misria i riebuma oda ir kolkas jokia pudra (nei chanel nei dior nei guerlain)man normaliai nesilaiko greit islenda blizgesys, o ir nusitrina kazkaip dienos begyje, skaistalu spalva susilieja su pudra, nu su sita pudryte (naudoju kolkas 4diena) issilaiko makiazas man net nuo 9 ryto iki 22val (dior forever kremine ir sausa pudros+hd microfinish ant virsaus) ir seip veidas toks skaistesnis bet ne riebaluotas atrodo, manau jei uzsitepciau pakartotinai dienos begyje tai manau isvis rezultatas butu super. O skaistalus tepu jau ant virsaus sios pudros nu ir tikrai viskas lieka savo vietoje thumbup.gif
dabar visai noreciau hd primerio, kazin jis padetu makiazui issilaikyt ilgiau ir kad riebalavimasis ne taip greit islystu? nes dabar naudoju dior radiant base bet jis tik tokio skaistumo, blizgumo priduoda, net nekasdien ji tepu, o noreciau tokio primerio tinkamo naudot kasdien. gal kas turit ir naudojat viena ar kartu su microfinsh pudra, kokie atsiliepimai? (einu dar paskaitinesiu visa temele gal ka rasiu smile.gif )
Atsakyti
pas mane kantrybes 0, jau nusipirkau ir primeri
user posted image
isbandziusi parasysiu atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
as tikejausi kazkaip daugiau is to primerio. Zymaus pagerejimo tepant pudra nera, poros/rauksleles nei kiek vizualiai nesulygeja, pudra irgi nera kad zymiai ilgiau laikytusi, blizgesys taip pat greit lenda kaip ir be primerio.. o dar turiu itarimu, kad bent jau man jis issaukia giluminius spuogus, nes tepiau vienu metu kasdien t-zona, ir joje atsirado keli tokie bjaurybes.. unsure.gif gaila, nes tikejausi ypatingo efekto, ypac kai atradau seseliu primeri - maniau ir pudros primeris bus kazkas tokio wow. Bus idomi Jusu patirtis 4u.gif
Atsakyti
MUFE nulinė bazė (manau apie šią ir kalbat čia) yra drėkinimui labiau, tolygesniam pudros užtepimui, bet kad ilgiau laikytųsi makiažas, tai nelabai...
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2012 11 13, 13:51)
pas mane kantrybes 0, jau nusipirkau ir primeri
user posted image
isbandziusi parasysiu atsiliepimus 4u.gif

Reikėjo all mat bandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2012 11 12, 21:35)
Ateinu pagirti hd microfinish pudrytes


Teko domėtis, skaičiau daug gerų atsiliepimų, bet neįsigijus aš jos. Teko youtube žiūrėt - nuotraukos su blicu su šia pudra baisiai atrodo, veidas atrodo baltas. Be blico - nuotraukose veidas gražus.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti