Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

QUOTE(linuxox @ 2010 06 16, 20:54)
nu cia dabar  g.gif  matomai meistre labai laiko neturejo.As tai dabar naudoju is viso tik Sebastiano laminates sampuna ir kondicionieriu,ir man laminavimo net nereikia.Is viso laminavausi 3 kartus ir po to pradejau naudoti laminates serijos sampuna ir kondicionieriu,tai  thumbup.gif


as galvoju gal isigyt laminuojanti kondicionieriu, dar anksciau buvo is laminato serijos tokie drops, kazin ar tebera.. g.gif

linuxox, gal gali pasakyt ka apie toki dalyka - buvau siandien kristianoj, ten nemokamai tyre plaukus su aparatu.. tai zodziu, as gi pirmadieni dariausi sebastiano laminavima, siaip plauku bukle po jo nebloga, minksti, slidus, vizualiai graziai atrodo.. kaip ziurejo su tuo aparatu tai plaukai kaip vamzdeliai, lygus, jokiu siurkstumu, bet kai kur plauku galiukai issisakoje g.gif bet juk neturetu taip buti po laminavimo, ar ne? mastau.gif nes siaip tikrai nera ko prikibt prie plauku, bet del tu galiuku tai labai nustebau unsure.gif
Atsakyti
laminatas issisakojusiu plauku galiuku manau kad nesulipdo,tiesiog poretus plauko zvynelius uzpildo,taip uzkirsdamas kelia galiuku issisakojimui,skilinejimui ir t.t. bet jeigu plauko galas jau yra issisakojes,t.y. ant pacio galo yra ne vienas o du ar trys plaukai,tai tiesiog nereikia tiketis,kad laminatas sulipins juos atgal i viena...Na bent jau as taip manau.
O kondicionierius tikrai labai liux dalykas-rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 06 21, 10:37)
O kondicionierius tikrai labai liux dalykas-rekomenduoju


O kur tokio galima isigyti Vilniuje? Ir kokia kaina?
Ar uztenka tik kondicionieriu naudoti? g.gif
Atsakyti
Labas, moteriškės. Vat kaip džiaugiuosi šiuo forumu, visada galiu rasti tokių patarimų, kokių reikia. Dabar radau kaip ''pasigaminti'' gražią plaukuoseną. Buvau iš juodos tapus blondi, dabar vėl nusitamsinau, o plaukai... Tikriausiai įsivaizduojat.. blush2.gif Tai dabar jau labai noriu laminavimo, bet, jau kažkuri klausėte, gal tikrai kas žinote ar daro ir kur šią procedūrą Šiauliuose?
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 06 21, 09:37)
laminatas issisakojusiu plauku galiuku manau kad nesulipdo,tiesiog poretus plauko zvynelius uzpildo,taip uzkirsdamas kelia galiuku issisakojimui,skilinejimui ir t.t. bet jeigu plauko galas jau yra issisakojes,t.y. ant pacio galo yra ne vienas o du ar trys plaukai,tai tiesiog nereikia tiketis,kad laminatas sulipins juos atgal i viena...Na bent jau as taip manau.
O kondicionierius tikrai labai liux dalykas-rekomenduoju


nu viskas aisku su tuo skilinejimu.. 4u.gif ax.gif
o del to laminuojancio kondicionieriaus, ar yra bespalvis? nes as maciau tik blondinems ir su kt spalvom.. ar jie duoda kazkokia spalva? laminavima as bespalvi dariaus, kondicionieriaus irgi tokio noreciau g.gif
Atsakyti
Is laminates serijos kondikai ir sampunai yra tik su spalvom,realiai man nepakeicia spalvos,galbut neduoda nuryzeti taip greitai,bet spalvos nekeicia,dar yra viena priemone,nu irgi nereali,siandien truputi net susiveliau,atejo pas mane kliente,o as jai sakau tavo plaukai atrodo fantastiskai,minkstuciai grazuciai,blizgantys,sakau isduok paslapti ka naudoji,o ji man sako taigi ta sampuna ir kauke kur tu padovanojai,as visai buvau pamirsusi apie tai blush2.gif skamba cia viskas labai kaip is reklamos,bet patikekit,mano darbas nera susijes su pardavimais,taip mes salone turime siu priemoniu,bet mano pragyvenimo saltinis toli grazu nera susijes su sampunu apyvarta.Tai va ta priemone yra profesionalams skirta maitinamoji kauke Penetrait- thumbup.gif ji irgi panasiai naudojama kaip ir laminatas,uztepama tada pasildoma(tik be kepureles) ir nuskalaujama.Niekuomet negalvojau kad tokie paprasti dalykai kaip sampunas,kondicionierius ar kauke gali padaryti tikrai akivaizdziai matomu rezultatu.Zinoma yra ir kitu labai geru priemoniu,bet kol kas ka is sebastiano naudoju man viskas super,tik vienas minusas kuri as matau tai yra nemaza kaina,bet tie produktai verti kiekvieno cento.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 06 22, 23:30)
Is laminates serijos kondikai ir sampunai yra tik su spalvom,realiai man nepakeicia spalvos,galbut neduoda nuryzeti taip greitai,bet spalvos nekeicia,dar yra viena priemone,nu irgi nereali,siandien truputi net susiveliau,atejo pas mane kliente,o as jai sakau tavo plaukai atrodo fantastiskai,minkstuciai grazuciai,blizgantys,sakau isduok paslapti ka naudoji,o ji man sako taigi ta sampuna ir kauke kur tu padovanojai,as visai buvau pamirsusi apie tai  blush2.gif  skamba cia viskas labai kaip is reklamos,bet patikekit,mano darbas nera susijes su pardavimais,taip mes salone turime siu priemoniu,bet mano pragyvenimo saltinis toli grazu nera susijes su sampunu apyvarta.Tai va ta priemone yra profesionalams skirta maitinamoji kauke Penetrait- thumbup.gif  ji irgi panasiai naudojama kaip ir laminatas,uztepama tada pasildoma(tik be kepureles) ir nuskalaujama.Niekuomet negalvojau kad tokie paprasti dalykai kaip sampunas,kondicionierius ar kauke gali padaryti tikrai akivaizdziai matomu rezultatu.Zinoma yra ir kitu labai geru priemoniu,bet kol kas ka is sebastiano naudoju man viskas super,tik vienas minusas kuri as matau tai yra nemaza kaina,bet tie produktai verti kiekvieno cento.


Prasom ideti nuoroda arba foto tos stebuklingos kaukes 4u.gif
Atsakyti
aciu linuxox uz informacija 4u.gif

QUOTE(Sunreja @ 2010 06 23, 07:37)
Prasom ideti nuoroda arba foto tos stebuklingos kaukes  4u.gif



speju, kad sita bus ax.gif

http://www.lookfanta...air-masque.html
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 06 22, 23:30)
skamba cia viskas labai kaip is reklamos,bet patikekit,mano darbas nera susijes su pardavimais,taip mes salone turime siu priemoniu,bet mano pragyvenimo saltinis toli grazu nera susijes su sampunu apyvarta.



Taip, del Sebastian'o Penetraitt'o as pritariu - iki siol viena efektyviausiu bandytu liniju, dirbu su ja, pati naudoju ir labai dziaugiuosi. Bet kaip juokas ima is zmogaus, kuris i savo internetini puslapi susidejes visas sios firmos priemones pardavineja uzsidejes normalu antkaini (o Sebas niekam ne paslaptis meistrams uzsidirbti leidzia nemazai, dedant nemaza antkaini), net ir pilstomus variantus, ir dievagojasi, kad ne reklama cia sau darosi.. lotuliukas.gif
Atsakyti
labas paneles,

Norejau paklausti,gal kuri esate bandziusi plauku laminavima namuose?Gal zinote priemones ir is kur ju parsisiusti?Gyvenu uzsienyje,taigi man tai vienintelis budas..O cia i kirpyklas nesinori daugiau blink.gif Labai lauksiu jusu atsakymo
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2010 06 24, 23:25)
labas paneles,

Norejau paklausti,gal kuri esate bandziusi plauku laminavima namuose?Gal zinote priemones ir is kur ju parsisiusti?Gyvenu uzsienyje,taigi man tai vienintelis budas..O cia i kirpyklas nesinori daugiau blink.gif Labai lauksiu jusu atsakymo



sebastiano laminavimo priemone "cellophanes" siunciausi is sleekhair.com, ten maciau yra ir goldwell priemones laminavimui.. o procedura kaip daryt laminavima su sebastianu cia aprasyta http://www.sebastian...t.jsp?id=100060
Atsakyti
QUOTE(mama_Kristina @ 2010 06 24, 09:07)
Taip, del Sebastian'o Penetraitt'o as pritariu - iki siol viena efektyviausiu bandytu liniju, dirbu su ja, pati naudoju ir labai dziaugiuosi. Bet kaip juokas ima is zmogaus, kuris i savo internetini puslapi susidejes visas sios firmos priemones pardavineja uzsidejes normalu antkaini (o Sebas niekam ne paslaptis meistrams uzsidirbti leidzia nemazai, dedant nemaza antkaini), net ir pilstomus variantus, ir dievagojasi, kad ne reklama cia sau darosi..  lotuliukas.gif



As truputi ne i tema sorry blush2.gif Turiu as visa didziule banke to sebastiano penetrato, bet niekaip neismastau kaip man namie pasidaryti sita kauke??? Gal patartumet? Tiesiog uzsideti ta kauke ant isplautu ir nusausintu plauku ir sildyti fenu? Jau buvau sumasciusi nestis i kirpykla kad leistu atsisesti po gaubtu.. lotuliukas.gif
Atsakyti