Įkraunama...
Įkraunama...

Kalbų kursai

Aciu, Agne uz paaiskinimus smile.gif Gal rudeni reiks pradet mokytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Noa rase:


Gyvenancioms Kaune ir netingincioms mokytis, labai rekomenduoju esperanto kalbos kursus. Jie vyksta pora kartu per metus esperantininku namuose (Zamenhofo 5, jei neklystu) ir buna nemokami. Apie esperanto kalba daugiau rasite puslapyje
http://www.esperanto.lt/esperanto.html

Bent jau as, ismokusi esperanto kalba, neatsidziaugiu. Ji labai pakeite mano gyvenima i geraja puse.
Ar zinote, kad 2005-aisiais Vilniuje vyks pasaulinis esperantininku kongresas?


As irgi labai noreciau ismokti esperanto kalba,tik nezinau,ar Vilniuj organizuojami panasus kursai.Mano mama kazkada studiju laikais mokesi,tai sake,kad visai nesunku ir idomu!O kur tu ja praktiskai naudoji?
Atsakyti
QUOTE
Aciu, Agne uz paaiskinimus smile.gif Gal rudeni reiks pradet mokytis smile.gif


Taip,taip,mokykis,niekada nepasigailesi(na,gal tik pradzioj bus sunku,kol perprasi sistema:)!).Pats didziausias pliusas-jausiesi daug geriau "prancuzuodama",nei kalbedama angliskai!As savo vyreli artimiausiu laiku ketinu prispirt galutinai ir pamokyt bent elementariai.p.s.tai zavinga skambi kalba+super romantiska+suteikia intelektualumo jausma:)+kalbedama prancuziskai pamazu isijauti i optimistiska prancuzu "gyvenimo dziaugsma"-joie de vivre...ir dar daug visapusiskos naudos!!
(cia vietoj reklamos buvo:) smile.gif smile.gif )
Atsakyti
Tai galesim atidaryt skyreli prancuzu kalba  [smiley=smiley1.gif] [smiley=smiley1.gif] [smiley=smiley1.gif]
Atsakyti
QUOTE


As irgi labai noreciau ismokti esperanto kalba,tik nezinau,ar Vilniuj organizuojami panasus kursai.Mano mama kazkada studiju laikais mokesi,tai sake,kad visai nesunku ir idomu!O kur tu ja praktiskai naudoji?


Tikrai labai nesunku. Jei moki bent pora uzsienio kalbu, suprasti pradesi jau uz keliu mokymosi dienu smile.gif Sakoma, kad esperanto kalba desimt kartu lengvesne uz bet kuria kita kalba.

Del praktinio panaudojimo. Nors nera salies, kur esperanto kalba butu gimtoji, beveik bet kurioje salyje yra esperantiskai kalbanciu zmoniu. Labai pravartu keliaujant ir taupant pinigus biggrin.gif Galima paprasciausiai apsistoti pas esperantininkus - nemokama nakvyne, daznai ir maistas, aprodomos apylinkes. Kiek teko patirti, priima tave kaip gera drauga. Ir, aisku, bendraujant nera kalbos barjero, jei nemoki tos salies kalbos.

Vyksta labai smagus esperantininku susitikimai. Ypac vasara galima vazineti is vieno i kita, is vienos salies i kita, ir i visus niekaip nespesi. Temos ivairiausios, daznai labai idomi programa, vysksta ivairiausi kursai (sokiu, kalbu, rankdarbiu, masazo...), ekskursijos. Kiekvienas dalyvis gali pasiulyti kitiems ismokti, ka pats moka.  Susirenka idomus zmones is ivairiu saliu. Man labai patinka jaunimo susitikimai. Buna ir renginiu seimoms su vaikais.
Jau iprastos mano atostogos buna isvyka i esperantiska rengini. Pasijunti kaip didelej seimoj, kur visi draugiskai nusiteike, uzsimirsta visi rupesciai. Kur nors keliauti su turizmo agentura visiskai nesinori.
Turbut nereikia ne sakyti, kad susiradau daug draugu, o su vienu is ju taip ir neissiskyrem biggrin.gif
Atsakyti
As tai mokykloje labai neblogai pramokau anglu kalba -mokiausi privaciai, kursuose ir savarankiskai daug dirbau. Tai suprantu daug, tik kalbejimo praktikos dabar mazai beturiu, tik kelionese prireikia.
Kadaise truputi mokiausi prancuzu, turiu pagrindus, bet kazko dabar nebetraukia manes prie sios kalbos, nes labai uzsinorejau ismokti ispanu kalba. Nusipirkau visokiu knyguciu, internete radau nuorodu, reiks uzsiimti. Labai jau man grazi ta ispanu kalba.
Atsakyti
Mokykloje teko mokytis anglu, rusu, vokieciu, lotynu, o universitete dar latviu, svedu. Bet po visos misraines ismokau geriausiai islandu kalba. Esu jau diplomuota bakalaure.  :D Gerai sneku angliskai, bet ir ji po truputi pasimirsta, nes islandu ja uzgozia. Rusiskai irgi neblogai sneku ir stengiuosi praktikuotis su savo drauge, rusaite.  
  Beje, mano manymu, neimanoma gerai ismokti kalbos (siandienines, gyvos), nebendraujant gyvai. O geriausia yra gyventi salyje, kur kalba yra valstybine ir visi ja sneka.
Atsakyti
O gal kas bande ICC kalbu kursus? Ar is tiesu taip gerai ir efektyvu, kaip jie patys reklamuojasi?
Atsakyti
Mokiausi keleta menesiu Soros House kursuose  anglu kalba patiko, taciau nepavyksta taip lengvai bendrauti ir suprasti, kaip rusu kalba. Palyginimui isijungus CNN klausaisi ausis istempus, o rusu zinios lengvai.
Niekaip nepavyksta anglu kalbos normaliai ismokti absurdas kazkoks.
Gal zinot sistema kaip mokytis tos kalbos. Juk jei ir negabus kalboms esi vistiek sedi mokaisi ir ismoksti.
Atsakyti
Su tom kalbom jau toks dalykas-reikia pastoviai ja naudoti, antraip... :smile.gif ??? Nors mokykloj baigiau vokieciu kalba, ja laisvai susisneketi galejau tik pradejus dirbti-kiekviena diena buvau priverta bendrauti tiek zodziu tiek rastu. Pradejus dirbti kitame darbe teko paciai tobulinti anglu kalbos pradmenis, net naujasis darbas reikalavo bendravimo anglu kalba. Po menesio galejau laisvai viska suprasti, pasakyti buvo sunkiau, bet.... wink.gif, o stai po dekretiniu ir ilgo sedejimo namie ir bendravimo vien tik lietuviu ir "vaiku" kalba tiek anglu tiek vokieciu kalbu zinios kazkaip jau laaabai susilpnejo. Nors suprasti gali beveik viska-pasakyti sekasi sunkiai. Tai dar karta patvirtina tiesa-reikia pastoviai kalbeti kalbeti kalbeti.
Atsakyti
As tai labai noreciau moketi arabu, graiku ir japonu kalbas. Man jos tokios grazios, aisku dar portugalu butu neblogai. Bet tai cia tik svajones...
Pirmiausia, reiketu lietuviskai ismokti rasyti xe xe xe  ;D
O is tikro, jaigu nera su kuom kalbet, neverta kalbos net mokintis, nes uzsimirs, net pajusti nespesit. As laaabai gerai  mokejau rusiskai, nes namie kalbejom dviem kalbom, bet dabar, kai isvaziavau, nebeliko su kuom bendrauti, tai kartais kalbant su mama telefonu, ziurek, koks zodis ir uzstringa, net geda  :-[
Ir bet kokie mokslai neatstos gyvo bendravimo. Mokykloje tingejau (o ir neturejom mes tais laikais stimulo) mokintis anglu kalbos, bet susipazinau su esamu vyru, kaip mat ismokau  wink.gif Tas pats, su svedu kalba, reikia ir ismoksti. Dabar vyras mane mokina jugoslaviskai, as labai tam priesinuos, bet jau viska suprantu, tik pasakyt nemoku (grynai kaip suo...  ;D )
Atsakyti
QUOTE
Siuo metu studijuoju vokieciu kalba VU. Kodel? pati nezinau, gal is neturejimo ka veikt..
kalbu kursu nelankiau, bet manau geriausia juos rinktis uzsienyje, toje salyje, kurios kalba nori ismokti..


as sia vasara baigiau VU vokieciu kalba,gal mes pazistamos ??? ;D ;D ;D
Atsakyti