Įkraunama...
Įkraunama...

Kalbų kursai

Mamytes, prasyciau patarti. Gyvenu Kaune ir noreciau prisiminti  :-/ ir patobulinti (nes jau beveik pamirsau) vokieciu kalba. Tik nezinau, ar samdytis privacia mokytoja, ar pasirinkti kalbos kursus  :-/ :-/. O gal kuri galetumete rekomenduoti kokia gera mokyklele???????
Atsakyti
As irgi noreciau informacijos apie anglu kalbos kursus Kaune, per google bandziau ieskot, nieko gero neradau.
Atsakyti
Labai noriu ismokti anglu kalba. Tik i kursus nelabai galiu eiti, nera kam dukrytes palikti. gal kas zino kitokiu budu, kaip ismokti greitai uzsienio kalba?
Atsakyti
Miegeli, mano vyras Kaune anglų kalbos mokėsi UAB „Kalba“. Tai nėra laaabai pigi firma, bet pakankamai profesionaliai mokė. Vyrui patiko. Žadėjo eiti ir į kitus lygius mokytis.
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2003 07 03, 08:27)
As irgi labai noreciau ismokti esperanto kalba,tik nezinau,ar Vilniuj organizuojami panasus kursai.Mano mama kazkada studiju laikais mokesi,tai sake,kad visai nesunku ir idomu!O kur tu ja praktiskai naudoji?

Jeigu jau kazkas paminejo esperanto kalba, galiu nurodyti puikia interneto svetaine, kuria pries pora dienu suradau internete. Suzinojau, kad ji vienoje tarptautineje konferencijoje buvo pripazinta viena is geriausiu pasaulyje kalbu mokymo svetaine. Man ji irgi be galo patiko. Siulyciau apsilankyti: http://www.lernu.net . Patarciau prisiregistruoti, nes taip daugiau pamatysite.
Atsakyti
Kazhin ar yra tokie kursai, kur pvz. ispanu kalbos pramokchiau (na, nors shiek tiek wink.gif ) per kokias 2-3 savaites? smile.gif Noriu iki atostogu bent kiek susipazhinti su kalba tos shalies, i kuria vazhiuju, kad bent pasisveikint, maisrto uzhsisakyt restorane galechiau ir pan. biggrin.gif .
Kas gero girdeti apie ispanu kalbos kursus Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE (Vasara @ 2003 06 30, 19:02)
Kiek mokate uzsienio kalbu? Ar svajojate ismokti kokia nors kalba?

moku sias:
LIETUVIU thumbup.gif
ANGLU thumbup.gif
RUSU thumbup.gif
PRANCUZU (esu zewrei primirsusi)
mokiausi, bet nebemoku
LOTYNU doh.gif
NORVEGU doh.gif
galiu pasakyti pora fraziu ir kai ka suprantu buitine kalba
LENKU cool.gif
LATVIU ph34r.gif
svajoju ismokti
HEBRAJU
ISPANU
ir kai tas ismoksiu jau tada mokysiuos visas is eiles... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Mirtishe @ 2004 02 02, 16:39)
moku sias:
LIETUVIU thumbup.gif
ANGLU thumbup.gif
RUSU thumbup.gif
PRANCUZU (esu zewrei primirsusi)
mokiausi, bet nebemoku
LOTYNU doh.gif
NORVEGU doh.gif
galiu pasakyti pora fraziu ir kai ka suprantu buitine kalba
LENKU cool.gif
LATVIU ph34r.gif
svajoju ismokti
HEBRAJU
ISPANU
ir kai tas ismoksiu jau tada mokysiuos visas is eiles... biggrin.gif

a tau ne per mazai? laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
Atsakyti
As tai kada nors eisiu mokintis prancuzu kalbos, ji man tokia grazi wub.gif
Atsakyti
Galiu parekomduoti savo viena giminaite dabar gyvenancia KAune. Ji desto kazkokiame kalbu "UAB" anglu k ir italu k.
Visomis kalbomis kuriomis ji sneka - visomis kalba be akcento ir laisvai. Siuo metu ji mokosi VDU, kad sertifikuoti savo kalbu zinias ir buti profesionale, mat jos pirma specialybe ne kalbos. Jos kalbos visos gimtos:
Gimtosios kalbos: lietuviu, rusu, hebraju ir nuo pat 5m. sneka anglu.
Laisvai kalba ir verte italu filmus LT TV trumpa laika i lt. kalba. Israeli isgyveno daugiau nei 8m., Italijoje - 5metus.
Dabar studijuoja papildomai graiku.
Taigi, geniju visur buna. Jei reikia "naturalios", gyvos anglu k., ji tikrai rekomenduotina. As paklausiu jos, kuriame kalbu "UAB" ji dirba. O gal ji sutiktu ir Supermamos forumo dalyvems duoti atskira kalbu kursa, jei atsirastu norinciu
As pati kai tik atvykstu nors kokiam laikui i LT (maziausia 1 men.) duodu vokieciu snekamosios k. pamokas mano draugams bei ju pazistamiems( pradinukams ir pazegusiems i prieki). Kiek suprantu jiems tas "crash" kursas labai padeda, nes jie gyvai sneka vokiskai su manimi ir as jiems pataisau ju akcenta ir gramatika.
Mano pacios gimtoji k. yra vok., tai zinau, ka reiskia ja destyti ir pateikti suprantamai ne vokiskai kalbanciam.
Idomiausia matyti, kaip mokiniu smegenys veikia, jei jie zino, kad man lengviau kalbeti vokiskai, tai jie automatiskai net ir nemokedami dar kalbos stegiasi su manimi kalbeti jau vokiskai. Tai tikrai jiems paspirtis, nes mano lietuviu k. akcentas jiems daug juoko kelia.
IR dar idomu stebeti, kaip dirba zmogaus smegenys, jei jis zino, kad jam ta kalba bus reikalinga gyvenant ar dirbant kt. saly. Turejau tokias dvi sesutes, kurios atejo nuo "0" mokytis vok. per men. Jos man pareiske, kad jos abi tingines ir negabios kalbom, tai jom reikia bet keleta zodziu ir fraziu ismokti per men. , kad jos nors kiek "kvepetu" vokiskai. NEpasakyciau, kad kursas buvo intensyvus, desciau joms kas antra diena po dvi val. Buvau pritrenkta ir dziaugiausi savo darbo resultais, kai gale men. jos jau galejo paprastus dialogus suprassti ir pacios kalbeti, o antra, ju zodynas per men. buvo toks didelis ( desciau pagal Goethe's instituto methoda), kad jos ir turedamos tik basic grama su igytu zodynu galejo isreksti savo minits. Jos isvaziavo dirbti i Vokietija/Austrija, ir malonu buvo gauti atvirlaiskius nuo ju,kad ju vokieciu kalbu bagazas buvo visai neblogas. Tai po to man buvo geras akstinas ta savo vok. kursa pratesti i destyti toliau.
Dabar ta pati darau su kai kuriais amerikonais. MOkau juos intensyviai: 40 zodziu/issireiskimu per diena ismokti mintinai ir pastovus tu zodziu naudojimas pokalbiuose ypatingai uzsilieka smegenyse. NEs jei tik kali zodzius ir ju nepavartoji artimoje ateity, tai jie ir nuseda kazkur smegenu vingiuose. Tuomet tik hypnose pades prikelti tuos ismoktus, bet nepanaudotus zodzius is tu smegenu klodu...
Atsakyti
Reikalas toks man pribrendo. Noriu kur nors nueiti prisiminti anglu snekamaja kalba, nes kai nenaudojama labai greitai pamirstama, igudziai prarandami. Aisku lengviausia nuvaziuoti kur i uzsieni, pora sav uztektu, bet dabar tokiu galimybiu nera. Gal kas nors zinot kur Vilniuje galima nueiti, kad tik snekamaja, ir dar geriau su "native speaker" pasimokyti, nes kiek teko susidurti su mokytojomis vietinemis ne tas vistiek (tarimas, klasikine, kurios uzsienyje niekas nenaudoja kalba, akcentas) na Sorose galima, gal dar kur nors? ta prasme visur kursuose pagrinde gramatika ir t.t., o man reikia tik parasilauzti kalbeti, nes man, kaip kokiam suniukui, kuris viska supranta bet kalbeti neiseina, ner praktikos sad.gif
Atsakyti
Mano pažįstama į VU rengiamus anglų kalbos kursus ėjo taip pat norėdama prisiminti anglų kalbą, nežinau į kokį lygį ten pateko, tačiau kiek pasakojo, tai pagrinde šnekamąją kalbą jie ten "atidirbinėjo", gramatikos nelabai lietė. Liko patenkinta. Bet gal čia dar ir nuo dėstančiojo priklauso.
Atsakyti