Įkraunama...
Įkraunama...

Kalbų kursai

Kiek mokate uzsienio kalbu? Ar svajojate ismokti kokia nors kalba? Gal kas lankote ar lankete kokios nors kalbos kursus? Ar daug naudos dave? Kur lankete, koks lygis, grupes, ikainiai? Gal ka nors zinote apie kursus prancuzu, anglu (jei toks yra) kulturos centruose?
O ar bandet taip reklamuojamus ICC kursus? Man atrodo kad snekamosios kalbos taip ismokt nelabai imanoma, nebent gramatika.. bet sneket nelabai.. Na o gal yra taip ismokusiu?
Atsakyti
Siuo metu studijuoju vokieciu kalba VU. Kodel? pati nezinau, gal is neturejimo ka veikt..
kalbu kursu nelankiau, bet manau geriausia juos rinktis uzsienyje, toje salyje, kurios kalba nori ismokti..
Atsakyti
Kazkada lankiau prancuzu kalbos kursus Prancuzu kulturos centre,tai likau patenkinta,svarbiausia,kad tinkama lygi parinktu (ne per zema,nes tada pinigai veltui nueina).Norejau truputi patobulint kalbejima ir pati kalbos supratima ir nenusivyliau.Taciau,aisku,geriausia praktika ir luzis man buvo normalus bendravimas su prancuzais.Snekamosios kalbos galima ismokt besedint ivairiuose chat'uose.
Rusu mokejau gerai,taciau dabar beveik nebesusikalbu,nors suprantu(nera praktikos-zinios mirsta).
Gaila,kad anglu moku tik elementariai-simet dar noreciau pasimokyt.
Dabar mokausi italu:grazi kalba,nesunki,nors prancuzu kalbai ir neprilygsta:).Siaip,kas moka prancuziskai,tai beveik moka ir italiskai-tik reikia galunes ismokt,o zodziai bevik visi bendrasakniai.
Labai noreciau ismokt bent jau labai gerai tas kalbas,kurias moku+ispanu,vokieciu,galbut portugalu ar kokia siaurietiska.Man daugiau nei labai patinka kalbos,bet praktika ta kalba butina,todel kol kas neapsiimu pasaliniu kalbu mokslais,kol nesu garantuota,kad turesiu,su kuo bendrauti tomis kalbomis.
Mane vis dar stebina zmones,kurie kalba moka tik is klausos,bet nemoka zodziu parasyti.Nesuprantu ne pro kur,kaip galima mokantis zodi neismokt jo rasybos!Nors...ne kiekvienam lemta ir lietuviskai teisingai rasyti..
Atsakyti
Man su tom kalbom tai nekas. Mokykloje mokiausi prancūzų. tai tikrai nuostabi kalba. Kaip ji man gražiai skamba, eiliuojasi. O tie gerkliniai "r", tai visai Dar ir dabar prisimenu su nostalgija. Gaila, kad praktikos nėra. Dabar belieka per kabelinę įsijungti ir žiūrėti. Kartais filmą pasižiūriu originalo kalba, perskaitau apsakymus. Universitete buvau vienintėlė prancūzė, todėl man permetė į anglų grupę. erai, kad šiokius tokius pagrindus jau turėjau. Patekau į silpniausią grupę, bet pasirodo, ten nebuvau pati silpniausia. Darbe tenka kasdien susidurti su anglų kalba. Taigi, praktika yra. Teko mokykloje ir lotynų kalbos ragauti. Tai ten tikra mišrainė visų kalbų. Bet jos dabar nevartoju. O ir išmokti buvo tikrai nelengva: niekas aplinkui nekalba lotyniškai. Bendram išprūsimui buvo naudinga, bet vartoti matosi, ad neteks. Va taip ir žūsta talentai.
Atsakyti
Agne, o kiek tam prancuzu kulturos centre kursai kainuoja?
Atsakyti
QUOTE
Agne, o kiek tam prancuzu kulturos centre kursai kainuoja?

Priklausomai nuo lygio,kokiu butent kursu pageidauji ir pan.Ten yra l.didelis pasirinkimas-tobulint kalba,gramatikos zinias,literaturos,ruostis egzams ir pan.Studentams ir pirma karta atejusiems budavo apie 400Lt-500Lt(mazdaug 7-11Lt /ak.val). Jei sudomino,pasiziurek placiau ju puslapyje
http://www.centrefra...ab269c6d934d65b
O ka,uzsidegei romantika?:)Mhmmm,as vis neisgyju nuo nostalgijos Prancuzijai.Netgi bakalaurini susiejau su prancuzu kalba,nors ji nelabai man i tema:)
Atsakyti
QUOTE
Mokykloje mokiausi prancūzų. tai tikrai nuostabi kalba. Kaip ji man gražiai skamba, eiliuojasi. O tie gerkliniai "r", tai visai Dar ir dabar prisimenu su nostalgija. Gaila, kad praktikos nėra. Dabar belieka per kabelinę įsijungti ir žiūrėti. Kartais filmą pasižiūriu originalo kalba, perskaitau apsakymus. Teko mokykloje ir lotynų kalbos ragauti. Tai ten tikra mišrainė visų kalbų. Bet jos dabar nevartoju. O ir išmokti buvo tikrai nelengva: niekas aplinkui nekalba lotyniškai. Bendram išprūsimui buvo naudinga, bet vartoti matosi, ad neteks. Va taip ir žūsta talentai.


Kaip malonu sutikt bendraminciu;)! As "praktikai" buvau ir uz prancuziuko "uzsikabliavusi",tai va jis labiausiai mano progresa pagreitino:)!Dabar jau savo lietuvaiti nervinu isijungusi visokius prancuzu kanalus-labai bijau primirst sita kalba.p.s.sutinku,kad nuostabi kalba,graziai eiliuojasi,as sakau,kad prancuziskai nusikeikus kaip komplimentas skamba:)).Lotynu kalba man labai patiko-tokia kruta jauciausi zinodama dauguma zodziu vos atsivertusi tuos senovinius rastus.Dabar jau primirsau:(,bet naudojuosi gyvenime viena is sentenciju-non progredi est regredi.
Tarp kita ko,stengiuosi savoj aplinkoj puoselet prancuzu kalba ir kultura,noriu,kad ir kiti pajustu nors puse kaifo kaip as kalbedami prancuziskai.Jau du draugelius,priesiskai nusiteikusius,ikalbejau mokytis prancuzu kalbos,o dabar jie labai man dekoja:)
Atsakyti
QUOTE

O ka,uzsidegei romantika?:)Mhmmm,as vis neisgyju nuo nostalgijos Prancuzijai.Netgi bakalaurini susiejau su prancuzu kalba,nors ji nelabai man i tema:)


Aha, yra toks noras. Ir reiketu pradet nuo visisko 0 smile.gif Siaip protingiau butu anglu patobulint, nes kaip rasei, nenaudojant kalbos po truputi uzmirsti, bet jau daugiau kaip metus man yra kazkoks nenusakomas noras pramokt italu arba prancuzu kalba, tokios grazios, skambios...
Ziurejau ta linka, tik nesupratau ten tu dvieju tarifu dydziu ir nuolaidu. Nuo ko ten priklauso? O gal cia vasarines kainos, nes eiciau tik rudeni, kai pradesiu dirbt ir $$$ bus daugiau..
Atsakyti
As anglu kalba mokiausi mokykloj, ir dar samdziau mokytoja privaciai. Atrodo taip brangiau bet man atrodo kad tai daug efektyvaiu. Kai mokiausi dar 11 klasej buvau menesi Anglijoj (irgi susije su anglu kalbos mokymusi. Tas  man buvo naudingiausia tiesa pasakius. Kai visa menesi ( o kuo daugaiu tuo geraiu) neturi iseities kaip tik kalbet angliskai, ir pats esi priverstas kalbet, niekur nedingsi neismokes. Po to kuri laika pati mokiau  vaikus anglu kalbos, viena vaika turejau po kursu, nezinau tik kokiu, bet tie kursai jam tikrai nieko naudingo nedave. Siaip labai individualiai priklauso, jei yra motyvacija mokytis tai gal ir kursai gerai (nors as uz tai kad mokytis privaciai, vienas pries viena su mokytoju). Nuo zmogaus priklauso, jei tos motyvacijos nera... tai nei privatus mokytojai, nei kursai nepades. :smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Mane vis dar stebina zmones,kurie kalba moka tik is klausos,bet nemoka zodziu parasyti.Nesuprantu ne pro kur,kaip galima mokantis zodi neismokt jo rasybos!Nors...ne kiekvienam lemta ir lietuviskai teisingai rasyti..


Daug tokiu  :D Va as pvz. lenkiskai susisneku, suprantu viska - taip pat kaip lietuviskai, skaityt skaitau, o rasyt - nu ne velnio smile.gif Uztat kad ismokau kalba klausydama - praktiskai tai nuo vaikystes TV ziuredama, kaip visi kaunieciai ;D Nieko nemoku, nei gramatikos, nei jokiu taisykliu, tiesiog kazkaip jauti - taip sakoma, o taip nea wink.gif
Atsakyti
Noa rase:
QUOTE

Daug tokiu  :D Va as pvz. lenkiskai susisneku, suprantu viska - taip pat kaip lietuviskai, skaityt skaitau, o rasyt - nu ne velnio smile.gif Uztat kad ismokau kalba klausydama - praktiskai tai nuo vaikystes TV ziuredama, kaip visi kaunieciai ;D Nieko nemoku, nei gramatikos, nei jokiu taisykliu, tiesiog kazkaip jauti - taip sakoma, o taip nea wink.gif


Tikrai nelengva ta lenkiska rasyba smile.gif Rasyti tai moku, bet su daugybe klaidu biggrin.gif
Be lietuviu kalbos, dar moku keturias, mokausi vokieciu (suprantu neblogai, bet kalbeti sunku).
Gyvenancioms Kaune ir netingincioms mokytis, labai rekomenduoju esperanto kalbos kursus. Jie vyksta pora kartu per metus esperantininku namuose (Zamenhofo 5, jei neklystu) ir buna nemokami. Apie esperanto kalba daugiau rasite puslapyje
http://www.esperanto.lt/esperanto.html

Bent jau as, ismokusi esperanto kalba, neatsidziaugiu. Ji labai pakeite mano gyvenima i geraja puse.
Ar zinote, kad 2005-aisiais Vilniuje vyks pasaulinis esperantininku kongresas?
Atsakyti
QUOTE


Aha, yra toks noras. Ir reiketu pradet nuo visisko 0 smile.gif Siaip protingiau butu anglu patobulint, nes kaip rasei, nenaudojant kalbos po truputi uzmirsti, bet jau daugiau kaip metus man yra kazkoks nenusakomas noras pramokt italu arba prancuzu kalba, tokios grazios, skambios...
Ziurejau ta linka, tik nesupratau ten tu dvieju tarifu dydziu ir nuolaidu. Nuo ko ten priklauso? O gal cia vasarines kainos, nes eiciau tik rudeni, kai pradesiu dirbt ir $$$ bus daugiau..


Rudens sesija : nuo rugsėjo 15 d. iki gruodžio 09 d.

Registracija: rugsėjo 01 d.-10 d.

Dvigubas tarifas-rytiniu paskaitu(iki 14h) ir vakariniu kainos.
Intensyvūs ir ekstensyvūs kursai trunka 67 akademines valandas (arba 50 val. x 60 minučių).

Atsakyti