Įkraunama...
Įkraunama...

Vievio namai

Laba,
Isnuomuojamas vieno kambario butas Vievyje, Stoties g., sildymas autonominis. Jei reikia kreipkite Sm, arba tel. +370 61579600
Atsakyti
SKUBIAI ieškome išsinuomoti 2-3jų kambarių butą Vievyje.
Gali būti be baldų.
Tel.nr. 8-671-85846
Pasidalinkite
Ačiū!!!
Atsakyti
Sveikos,
kadangi įsikėlėme į naujus namus, liko nenaudojamų, gerų daiktų. Gal ką sudomins;)
Šaldytuvas Samsung, tikrai geros būklės, puikiai veikia, kaina 500 lt
user posted image

user posted image

48 cm įstrižainės televizoriukas, kuriam priedelio nereikia, 350 lt

user posted image


yra dar pora parduodamų daiktų wink.gif

Atsiėmimas praktiškai Vievyje smile.gif jei ką domina rašykit man į el.paštą lliinute@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Emilina*: 11 kovo 2014 - 14:11
Gražių šv.Velykų visoms. Būkit linksmos smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vartineju jūsų namučius ir supratau kad jau niekas Vievyje nebegyvena, niekas naujinom nesidalina ir niekam čia jau nebeidomu:D negi mirstantis miestelis, negi nera apie ka pakalbeti? gal kas galite papasakoti apie vievio pradines mokyklos mokytojus, aplamai apie šią mokyklą būtu įdomu sužinot:)
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2014 06 09, 15:13)
Sveikos,
Vartineju jūsų namučius ir supratau kad jau niekas Vievyje nebegyvena, niekas naujinom nesidalina ir niekam čia jau nebeidomu:D negi mirstantis miestelis, negi nera apie ka pakalbeti? gal kas galite papasakoti apie vievio pradines mokyklos mokytojus, aplamai apie šią mokyklą būtu įdomu sužinot:)


Gyvena gyvena, tik gal kiek kitose erdvėse daugiau bendrauja

na o apie pradinę kitais metais bent jau aš galėsiu daugiau papasakot, nes maniškiai dar tik eis nuo rudens. Kol kas pačiai daug naujovių ir nesusipratimų, nes niekaip nepriprantu, kad visi čia viską ir taip žino ir jokios oficialios info skelbt nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 09 birželio 2014 - 14:31
QUOTE(keistuole @ 2014 06 09, 16:30)
Gyvena gyvena, tik gal kiek kitose erdvėse daugiau bendrauja

na o apie pradinę kitais metais bent jau aš galėsiu daugiau papasakot, nes maniškiai dar tik eis nuo rudens. Kol kas pačiai daug naujovių ir nesusipratimų, nes niekaip nepriprantu, kad visi čia viską ir taip žino ir jokios oficialios info skelbt nereikia.

Mes tai atsikeliame is Vilniaus i Alesninku kaima. Tai mano mergina i antra klase eis cia Vievyje. Tik nezinau pas kokia mokytoja:( Na bet manau visos mokytojos geros reikia tik paciom daugiau su vaikais pasedet:)
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2014 06 13, 20:50)
Mes tai atsikeliame is Vilniaus i Alesninku kaima. Tai mano mergina i antra klase eis cia Vievyje. Tik nezinau pas kokia mokytoja:( Na bet manau visos mokytojos geros reikia tik paciom daugiau su vaikais pasedet:)

maniskis irgi antokas jau bus. gal klasiokai bus?
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2014 06 13, 20:50)
Mes tai atsikeliame is Vilniaus i Alesninku kaima. Tai mano mergina i antra klase eis cia Vievyje. Tik nezinau pas kokia mokytoja:( Na bet manau visos mokytojos geros reikia tik paciom daugiau su vaikais pasedet:)

Va ir dar viena imigrantė į Vievio apylinkes smile.gif Smagu, kad radai temą SM platumose ir prisijungei mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va galvojau kad susipazinti reikia:) Jus vietines daug ka zinote, o man aplamai viskas nauja, as is miesto is buto i kaimuka:D i nuosava nama, net pati negaliu patyketi:) zinoma dar ten negyvename tik remontuojames bet jau liepos viduryje manau isiskelsim:)

Papildyta:
QUOTE(SKristina @ 2014 06 13, 22:17)
maniskis irgi antokas jau bus. gal klasiokai bus?

Noriu paklausti o po kiek mokiniu klasese, nes cia vilniuje tai klases buvo po 23-26 mokinius:)
Atsakyti
Sveika,
4u.gif smagu, kad imigrantų daugėja. Aš irgi iš buto į namą šalia Vievio atsigrūsiu:)
Ir žiūriu, jog vilniečiai okupuot Vievį žada, nes net ir mano brangiausiojo tėvai nuo rudens įkels koją į Vievio apylinkes, tad jei kam reiks lietuvių kalbos mokytojos/korepetitorės tai drąsiai brūkštelkit. ax.gif

Kur tiksliau apsistosit, jei nepaslaptis?



QUOTE(NEKE @ 2014 06 14, 17:09)
Tai va galvojau kad susipazinti reikia:) Jus vietines daug ka zinote, o man aplamai viskas nauja, as is miesto is buto i kaimuka:D i nuosava nama, net pati negaliu patyketi:) zinoma dar ten negyvename tik remontuojames bet jau liepos viduryje manau isiskelsim:)

Papildyta:

Noriu paklausti o po kiek mokiniu klasese, nes cia vilniuje tai klases buvo po 23-26 mokinius:)

Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2014 06 14, 17:09)

Noriu paklausti o po kiek mokiniu klasese, nes cia vilniuje tai klases buvo po 23-26 mokinius:)

man atrodo pas Vyteni 24 vaikai smile.gif
Atsakyti