Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamukai....

Sveikutės,kažkaip pamečiau

gal yra norinčių susitikti,nes tuoj vėl nauji mokslo metai,būreliai,pamokos ir ttt

QUOTE(Vikucce @ 2013 08 02, 11:14)
Pliurpalės:
*MONAMI* 61 first.gif 


doh.gif atrodo taip mažai rašau,o net pirma g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 08 10, 16:47)
Sveikutės,kažkaip pamečiau

gal yra norinčių susitikti,nes tuoj vėl nauji mokslo metai,būreliai,pamokos ir ttt
doh.gif atrodo taip mažai rašau,o net pirma  g.gif

norinčių visada yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 08 10, 16:47)

gal yra norinčių susitikti,nes tuoj vėl nauji mokslo metai,būreliai,pamokos ir ttt



visada pasiruosusi!
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2013 08 11, 00:28)
norinčių visada yra  bigsmile.gif



QUOTE(janna @ 2013 08 11, 08:57)
visada pasiruosusi!



bigsmile.gif tai kada bigsmile.gif
aš ryt mieste trankysiuosi g.gif bet galiu ir kitą dieną atsitrenkti g.gif
Atsakyti
Mes gal irgi prisijungtume wink.gif
Atsakyti
merginos,gal buvot susidūrę su motinos ir vaiko klinikos chirurgais g.gif
jei registruojantis klaus pas kokį norėtume,ką pasirinkti g.gif
apžiūrėjo Venckus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 08 12, 18:41)
merginos,gal buvot susidūrę su motinos ir vaiko klinikos chirurgais  g.gif
jei registruojantis  klaus pas kokį norėtume,ką pasirinkti  g.gif
apžiūrėjo Venckus  g.gif



teko lankytis pas Venckua geras gyditojas, teko ir pas kita vyra chirurga lankytis, tik pavardes neatsimenu, neteko hirurgais nusivilti.
Atsakyti
QUOTE(Inesa22 @ 2013 08 12, 19:20)
teko lankytis pas Venckua geras gyditojas,  teko ir pas kita vyra chirurga lankytis, tik pavardes neatsimenu, neteko hirurgais nusivilti.

o lankytis,tik apžiūrint ar ir operavo ?
Atsakyti
Tik ne pas Basijoka, zombis ten kazkoks, iskoliavo mane ir mano vaika isvadino asilu, nes kazko paklause antra karta... blink.gif Vaikis paauglys, viska ima i sirdi, nu zinai kad ne susikloscius extra situacija, buciau as ji pati isdejus i suns dienas... Vakui skilima atstatinejo, tai gryzes is operacines pro mane kaip pro stulpa praejo, net nesiteike nei zodzio islement kip viskas pavyko, o kaipuoliau vytis is paskos, tai atsakyas buvo vigo zodzio - atstatem.... blink.gif Vienzo, pas toki nei savo katino nebevezciau gydyt... schmoll.gif
O Vencuks senas geras gydytojas, skyriaus vedejas, sunui iaugusi naga pernai operavo, tai super bendravo, aptarnavo, visa informacija issamiai, bendravo kup zmogus su zmogum.... Man jis pries melejuona metu apendicita operavo, mama liko patenkinta bendravimu ir prieziura drinks_cheers.gif
Jei leis pasirint, tai tik pas Vencku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 08 12, 20:35)
Tik ne pas Basijoka, zombis ten kazkoks, iskoliavo mane ir mano vaika isvadino asilu, nes kazko paklause antra karta... blink.gif  Vaikis paauglys, viska ima i sirdi, nu zinai kad ne susikloscius extra situacija, buciau as ji pati isdejus i suns dienas... Vakui skilima atstatinejo, tai gryzes is operacines pro mane kaip pro stulpa praejo, net nesiteike nei zodzio islement kip viskas pavyko, o kaipuoliau vytis is paskos, tai atsakyas buvo vigo zodzio - atstatem.... blink.gif  Vienzo, pas toki nei savo katino nebevezciau gydyt... schmoll.gif
O Vencuks senas geras gydytojas, skyriaus vedejas, sunui iaugusi naga pernai operavo, tai super bendravo, aptarnavo, visa informacija issamiai, bendravo kup zmogus su zmogum.... Man jis pries melejuona metu apendicita operavo, mama liko patenkinta bendravimu ir prieziura  drinks_cheers.gif
Jei leis pasirint, tai tik pas Vencku  4u.gif

4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 08 12, 18:41)
merginos,gal buvot susidūrę su motinos ir vaiko klinikos chirurgais  g.gif
jei registruojantis  klaus pas kokį norėtume,ką pasirinkti  g.gif
apžiūrėjo Venckus  g.gif

Venckus ir Norkus 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi už Venckų smile.gif kiek teko būti, patiko jis man thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 12 rugpjūčio 2013 - 22:01