Įkraunama...
Įkraunama...

Raseiniškių namai

Prasom dalyvaut konkurse biggrin.gif
https://www.facebook...s...e=1
Atsakyti
Sveikutės, pas mane nieko naujo, vis tas pats. Labai jau jau atsibodo maisto gaminimas. Ypač sugalvoti, kas vakarienei. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2014 10 08, 11:00)
Sveikutės, pas mane nieko naujo, vis tas pats. Labai jau  jau atsibodo maisto gaminimas. Ypač sugalvoti, kas vakarienei. biggrin.gif

aha as ir dabar galvoju ka cia pagaminus blush2.gif kad ir seima valgytu ir as galeciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 10 07, 09:32)
kodel istrynei ? bigsmile.gif

Pievų prirašiau. blush2.gif taip ir maniau, kad užklius už akiaus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(viljana @ 2014 10 07, 10:51)
na  jei  istryne  tai  manau  nenorejo  to  parasyt  biggrin.gif  bet  nieko  ypatingo  tikrai  ,galejo  ir  palikt  g.gif

Nieko gero nerašiau, kažkokias blevyzgas saulutei, bet parašiau per fb ax.gif
Papildyta:
QUOTE(viljana @ 2014 10 08, 13:27)
aha  as ir  dabar  galvoju  ka  cia  pagaminus  blush2.gif 

Ir man čia amžinas klausimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@viol@ @ 2014 10 08, 19:25)

Ir man čia amžinas klausimas  doh.gif

o man dar galvos sukimas kad ir as galeciau valgyt ir seimai tiktu g.gif va suvalgiau koses atrodo o pradejo skaudet unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 10 08, 20:32)
o  man  dar  galvos  sukimas  kad  ir  as galeciau  valgyt  ir  seimai  tiktu  g.gif  va  suvalgiau  koses atrodo  o  pradejo  skaudet  unsure.gif

Pamenu ir as ta laika,kai mastydavau,ka cia padarius,kad tiktu ne tik man,bet ir seimyna valgytu. biggrin.gif Tai puse metu visi valgem sveikai. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 10 08, 07:50)


palaikinau, tik nezinau kaip padaryti kad komentaruose butu melynas vardas blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2014 10 08, 20:12)
Pamenu ir as ta laika,kai mastydavau,ka cia padarius,kad tiktu ne tik man,bet ir seimyna valgytu. biggrin.gif Tai puse metu visi valgem sveikai. lotuliukas.gif

buna jiems kokiu blynu ar kotletu prikepu ,o sau jau kaip sau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gal kuriai reikia rūbelių mergaitei,, mano išaugo - gaila nešti prie konteinerio.
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

ar čia yra gimdžiusių 2012 m.? Perduodu kvietimą dalyvauti įdomioje Sveikatos apsaugos ministerijos apklausoje apie ligonines/klinikas, kuriose gimdėte savo stebuklėlius:
ivertinkime ligonine

sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Ką mergičkos 4u.gif
Užstrigo temelė ,niu greitai greitai neškit čia savo reikaliukus ir žinias geras ir nelabai.
Atsakyti
aha tikrai ,bet kad pati nieko nepasakoji smile.gif

as atostogauju ,tai lepinu save ,pasidarysiu proceduras tokias kuriu negaliu dirbdama per 2 laisvas biggrin.gif

turiu dar sau issuki toki ,tikiuosi jis man pavyks thumbup.gif jei pasiseks fb pamatys dauguma tongue.gif
Atsakyti