Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. II pusmečio Klaipėdos mamytės ir vaikučiai

Labas Labas 4u.gif
A6 irgi darbuose paskendusi. Nereikia keltis ir vaiko vežt į daržiuką anksti, bet 8val aš jau išgėrus kavą mastau apie dienos darbotvarkę. Norisi kuo greičiau turėt tuos savus namus. Niekaip minkštų baldų nišsirenkam-labai skiriasi norai su vyru ir rast tinkamą sunkų. bent priėjom prie vieno - norim odos biggrin.gif
Gytis mano kuo toliau tuo protingesnis. Puodo reikalabi super. Nelaimių būna, tai neišvengiama, bet visad prašosi, na pradeda lyg ir verkti, bet jau žinau tą gars ir bėgam į tualetą, arba pats aukia Toleta toleta biggrin.gif dar kaip pakliūva bet svarbu ne į kelnes. ax.gif
Atsakyti
Labadiena smile.gif

Ech, nors ir kažkiek vėluodamos, bet vistiek labai, labai NORIM PASVEIKINTI SAVO DRAUGYTĘ LAPKRITUKĘ DANIELYTĘ su 2-uoju gimtadieniuku Linkime, kad kiekviena diena būtų pilna vis naujų ir džiaugsmingų atradimų. happybday.gif happybday.gif happybday.gif clap_1.gif clap.gif thumbup.gif

.. Ir dar blush2.gif pavelavę sveikinimai, gimtadienio proga, skrieja supermamytėi UJOLANTAI 4u.gif
Atsakyti
Niu, sveikos.. ir kur dabar taip visos išsislapsčiusios? Gal sakau, į kokią naują temą pabėgusios ir tiesiog taip tyliai ir beviltiškai šita palikta numirti unsure.gif oi, kaip gaila, kad nebeliko čia diskusijų cry.gif
Na, bet kaip jau bebūtų vistiek pasipasakosiu kas naujo mūsų padangėje, nors iš tikrųjų esame gerokai pastrigę vietoje ax.gif Šį laikotarpį būtų galima pavadinti "nuo pirmadienio eisiu į darbą" ... ir taip jau visas mėnuo biggrin.gif ta prasme, mums vis nesiseka surasti tinkamą auklę, kad galėčiau pradėt eiti į darbą ramia širdimi. Jau buvau pradėjusi svarstyti ir apie tokią galimybę vesti Mildą į kokį privatų darželį, bet pasirodo ir netgi privačiuose ne visur bėra likę laisvų vietų. Čia tuose kur mums būtų bent kažkiek pakeliui ir priimtina lankyti. Taigi, belieka toliau ieškot auklės. Mes neieškom kažkokios nerealios superauklės, nekeliam nerealių reikalavimų, o ir suma, kurią buvom pasiruošę mokėti - tikrai, pasišnekėjus su aplinkiniais, atrodė normali. Vis save raminu, kad ta išsvajotoji, geroji auklytė, kažkur nebe už kalnų ir tiesiog tereikia dar truputėlį kantrybės. Tiesa, viena nauja viltis JAU įžiebta.. Rytoj esu sutarusi susitikimą su rekomenduojama per pažįstamus patyrusia aukle.. tik dar labai daug niuansų, ar ji mums bus "įkandama" algos prasme ir ar neišgąsdinsim su važiavimo atstumais iki mūsų, nors kiek kalbėjom telefonu - normaliai, motyvuotai nusiteikusi pirmam susitikimui. Kažkaip širdis jaučia, kad šis kartas - visgi bus sėkmingas smile.gif

O taip, vos nepamiršau doh.gif ... taigi, SVEIKINIMAI, SVEIKINIMAI, SVEIKINIMAI happybday.gif happybday.gif dviems žavioms, veiklioms mamytėms LUGNĖI ir ANIKĖI .. SU GIMTADIENIU
Atsakyti
Labas mielosios,
sveikiname kieno gimtadienius praleidome smile.gif

Crystal - tikiu, kad atrasit savo aukle, žmogu kuris tiks ir Jums ir Jus Jam.

Pas mus kaip ir niekolabai naujo, sukames tame paciame rate.
Dilema tik turiu - Arnui nerandu tinkamu batui žiemai, ir kombinezono nerandu , kokio noreciau, arba kainos neprotingos arba dar kas nors netinka.
Atsakyti
Sveikos merginos,

pirmiausia siunčiam šiltus apkabinimus šventusiems gimtadienius ir dėkoju už sveikinimus, skirtus man smile.gif Šventė atėjo ir praėjo, o už lango ir žiema ant nosies..
Mes ir toliau ligoniukai - apgydau ir po kelių dienų vėl grįžta sloguojantis. Nieko rimto, bet būdama atsakinga mama, saugau ir kitų vaikus, bet įtariu, kad manojo nieks nesaugoja..net nežinau..stogas važiuoja nuo namų arešto..

Crystal Sky> kaip sekasi su auklėmis? Aš esu suradusi darželio auklytę, kuri dirba po pusę dienos, bet jaučiu tau netiks toks variantas? Beje, kada į darbelį planuoji išeit?

Kas dar? Ai, kadangi šiais metais artėjant Kalėdoms visokių veiklų nusimato, buvau priversta anksti suktis su dovanomis. Štai daržiuke jau esam supirkusios dovanėles - iš Senukų pirkom medines deliones-meškiukus. MB dovana jau paslėpta tarp mano drabužių spintoje, mažiukui senis atneš mašinyčių garažą su estakada; panelei ausines - kurios, anot jos "ant bangos", seneliams yra ruošiamas fotožurnalai, draugei mezgamas apvalus šalikas, o sau nusprendžiau dovanoti edukacinius užsiėmimus hihihi.gif kai tik šeimyna išleis, eisiu mokytis tapyti bei pažaboti šilką (bus geras užsiėmimas kitoms Kalėdoms) ax.gif Gal kas norėtumėt kartu? g.gif
Dalios meno studija

Atsakyti
Labutis,
QUOTE(anike @ 2014 11 25, 19:27)
Mes ir toliau ligoniukai - apgydau ir po kelių dienų vėl grįžta sloguojantis. Nieko rimto, bet būdama atsakinga mama, saugau ir kitų vaikus, bet įtariu, kad manojo nieks nesaugoja..net nežinau..stogas važiuoja nuo namų arešto..
kai tik šeimyna išleis, eisiu mokytis tapyti bei pažaboti šilką (bus geras užsiėmimas kitoms Kalėdoms)  ax.gif Gal kas norėtumėt kartu?  g.gif
Dalios meno studija

Justas taip pat serga, penktadienį prieš pietus paskambino, kad sukilusis temperatūra, nors ryte buvo sveikas. Tai tą dieną buvo tik 2 vaikai, Justą paėmėme ir liko 1 , vėl grupėje ligų banga doh.gif Per tas dienas kol namuose, vieną kartą buvo pakilusi tempa, o dabar tik sloga ir kosulys, pabus dar savaitėlę namuose.

Kokių grožybių mokysiesi ir kaip tam randi laiko g.gif Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaipeda: 25 lapkričio 2014 - 21:50
Sveikos blush2.gif
As cia su tokiu klausimeliu,domina mne,ar gali buti vaikui istisai sloga? doh.gif dabar jei savaite darze istempia jau gerai,o siaip pagyja (arba ne) ir po 2d darze vel tas pats verysad.gif grupej nera nei vieno sitiek sloguojancio,o kamile praktiskai visad su liuliu doh.gif nebezinau kaip kovot,uzsirasem pas lor,tegu ziuri kas cia per velnias... Nes aukletoja nenori imt i grupe o man dirbti reikia,ner kur vaika det,auklei neissimoku verysad.gif gal kam taip pat yra? Mastau ar gali but cia del adenoidu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 27 lapkričio 2014 - 15:55
QUOTE(Aushrita @ 2014 11 27, 16:53)
As cia su tokiu klausimeliu,domina mne,ar gali buti vaikui istisai sloga? doh.gif dabar jei savaite darze istempia jau gerai,o siaip pagyja (arba ne) ir po 2d darze vel tas pats  verysad.gif grupej nera nei vieno sitiek sloguojancio,o kamile praktiskai visad su liuliu  doh.gif nebezinau kaip kovot,uzsirasem pas lor,tegu ziuri kas cia per velnias... Nes aukletoja nenori imt i grupe o man dirbti reikia,ner kur vaika det,auklei neissimoku  verysad.gif gal kam taip pat yra? Mastau ar gali but cia del adenoidu  g.gif


LOR pasakys aiškiau, bet aš manau, kad gali g.gif Pauliui iki adenoidų operacijos labai dažnai būdavo sloga, o dabar nuo birželio mėn (po operacijos) tik vieną kartą truputį slogavo. Aišku tokiems mažiems gali būti ir dėl adaptacijos, bet tiksliau pasakys gydytoja.
Atsakyti
O pas mane dienos labai greit bega niekur nespeju. Buvo musu tetis grizes tai jau savuos namuos gyvenam. Kol susinesem visus daiktus. Is vieno kambario sunkiai telpa i keturis smile.gif dar niekas neturi savo vietos bet gera sirdziai savuos namuos miegot. Sveikinam sukaktuvininkus ir linkim daug daug laimes or sviesiu dienu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2014 11 27, 16:53)
Sveikos  blush2.gif
As cia su tokiu klausimeliu,domina mne,ar gali buti vaikui istisai sloga? doh.gif dabar jei savaite darze istempia jau gerai,o siaip pagyja (arba ne) ir po 2d darze vel tas pats  verysad.gif grupej nera nei vieno sitiek sloguojancio,o kamile praktiskai visad su liuliu  doh.gif nebezinau kaip kovot,uzsirasem pas lor,tegu ziuri kas cia per velnias... Nes aukletoja nenori imt i grupe o man dirbti reikia,ner kur vaika det,auklei neissimoku  verysad.gif gal kam taip pat yra? Mastau ar gali but cia del adenoidu  g.gif

Nu pvz pas mus tai vaikas paeina į darželį 3dienas ir 2savaites serga, snargliuojasi, kosėja, buvo paėjo 1sav į darželį, tada sirgom net 4sav, žiūrėsim kaip bus šį kartą - jau savaitę atlankėm blush2.gif
Atsakyti
Na nezinau,mums lapkriti buvo taip kad nei dienos nebuvo kad be liulio nosis butu,tai teko tokia vesti i darzeli verysad.gif ,o ka daryt jei namie negaliu sedet tiek laiko,vistiek skaitau kad kazkas yra ir taip buti negali.... unsure.gif istempdavom anksciau savaite dvi nors,nu dabar tai visai sakutes... Ir vaiko gaila baisiai,amzinai neprakvepuoja,kriokia nesavu balsu kai pamato ta snargliatrauki kas vakara.....
Papildyta:
QUOTE(Klaipeda @ 2014 11 27, 18:40)
LOR pasakys aiškiau, bet aš manau, kad gali  g.gif  Pauliui iki adenoidų operacijos labai dažnai būdavo sloga, o dabar nuo birželio mėn (po operacijos) tik vieną kartą truputį slogavo. Aišku tokiems mažiems gali būti ir dėl adaptacijos, bet tiksliau pasakys gydytoja.

Nu va,o gydytoja musu pasake jei ir butu adenoidai kalti,juos be 3metu negali pjauti g.gif ir ne visiems pagereja po to...klausiau ir del skiepo nuo virsutinio kvepavimo taku,bet jis daromas tik kai vaikas daug antibiotiku geres,imunitetas suvarytas buna,o mes ju nevartoje visai (tfu tfu).. Tai lauksim ka lor pasakys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2014 12 01, 23:33)
Na nezinau,mums lapkriti buvo taip kad nei dienos nebuvo kad be liulio nosis butu,tai teko tokia vesti i darzeli verysad.gif ,o ka daryt jei namie negaliu sedet tiek laiko,vistiek skaitau kad kazkas yra ir taip buti negali.... unsure.gif istempdavom anksciau savaite dvi nors,nu dabar tai visai sakutes... Ir vaiko gaila baisiai,amzinai neprakvepuoja,kriokia nesavu balsu kai pamato ta snargliatrauki kas vakara.....

Nu aš kaip mama, tai pamačius grupėje snargliuojantį vaiką - būtinai pasakyčiau tai auklėtojai, nes man gaila mano vaiko, nes jis viską susirenka ir deja mes be antibijotikų neišsikrapštome, tai kaži ar kam rūpi, kad tau reikia dirbti ir nėra kur vaiko dėti 4u.gif
Atsakyti